Puchar Kontynentalny w Klingenthal: Zwyciestwo Mariusa Lundvika, Jakub Wolny trzeci!

0
100
FOTO: Martyna Malich

Marius Lundvik wygrał dzisiejszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Klingenthal, na najniższym stopniu podium stanął Jakub Wolny!

Marius Lundvik oddał dzisiaj skoki na odległości 146 i 133 metrów, drugi Philipp Aschenwald (134 i 132 m) stracił do Norwega zaledwie 0,2 punktu. Podium uzupełnił Jakub Wolny (138 i 128,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Nejc Dezman (127,5 i 135,5 m), Halvor Egner Granerud (139 i 126,5 m), David Siegel (133,5 i 134,5 m), Pius Paschke (133,5 i 128,5 m), Stefan Huber (132,5 i 128,5 m), Filip Sakala (128 i 130 m), Robin Pedersen (132 i 131 m).

Klemens Murańka ostatecznie po skokach na odległości 121 i 113,5 metra zajął 26 miejsce, a Przemysław Kantyka (115,5 i 110 m) – 28.

Wyniki Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal (HS 140):
Lp. Zawodnik Kraj Odl.1 Odl.2 Suma pkt.
1 LINDVIK Marius 146 m 133 m 271.5
2 ASCHENWALD Philipp 134 m 132 m 271.3
3 WOLNY Jakub 138 m 128.5 m 249.6
4 DEZMAN Nejc 127.5 m 135.5 m 246.5
5 GRANERUD Halvor Egner 139 m 126.5 m 242.9
6 SIEGEL David 133.5 m 134.5 m 239.1
7 PASCHKE Pius 133.5 m 128.5 m 234.7
8 HUBER Stefan 132.5 m 128.5 m 233.7
9 SAKALA Filip 128 m 130 m 226.8
10 HUBER Daniel 128 m 128.5 m 224.8
10 PEDERSEN Robin 132 m 131 m 224.8
12 LANISEK Anze 132 m 122.5 m 224.6
13 POPPINGER Manuel 121.5 m 127.5 m 223.2
14 SCHULER Andreas 130.5 m 127.5 m 219.9
15 WANK Andreas 123 m 131 m 216.1
16 WOHLGENANNT Ulrich 115.5 m 129 m 214.8
17 ALTENBURGER Florian 113.5 m 128 m 210.9
18 SCHMID Constantin 125.5 m 126.5 m 206.9
19 JELAR Ziga 134 m 118 m 205.7
20 KRANJEC Robert 113 m 124 m 203.3
21 AUNE Joakim 127 m 122.5 m 199.6
22 HAMANN Martin 130 m 119.5 m 194.9
23 STURSA Vojtech 121.5 m 115.5 m 193.5
24 BJOERENG Joacim Oedegaard 112.5 m 125.5 m 191.2
25 PEIER Killian 113.5 m 117 m 187.3
26 MURAŃKA Klemens 121 m 113.5 m 183.9
27 HAUSWIRTH Sandro 124.5 m 113 m 179.8
28 KANTYKA Przemysław 115.5 m 110 m 175
29 WEIGEL Cedrik 122.5 m 104 m 168.3
30 HLAVA Lukas 122.5 m 105.5 m 163.2
31 PAVLOVCIC Bor 117.5 m 88.8
32 BAER Moritz 114.5 m 88.6
33 SOUKUP Matthew 112.5 m 86.9
34 WĄSEK Paweł 119 m 86.2
35 MAKSIMOCZKIN Michaił 111 m 80.1
36 DELLASEGA Roberto 109 m 76.3
37 LOEYTAEINEN Niko 103.5 m 75.9
38 TEPES Jurij 100 m 73.3
39 LEITNER Clemens 105.5 m 72.4
40 NAGLIC Tomaz 107 m 70.8
41 PILCH Tomasz 100 m 70.7
42 VARESCO Daniele 107 m 70.1
43 TROFIMOW Roman Siergiejewicz 96 m 68.9
44 ROCH DUPLAND Thomas 100.5 m 66.1
45 BROWN AJ 104 m 66
46 BRASME Paul 109.5 m 61.2
47 DI LENARDO Zeno 107 m 60.4
48 DOLEZEL Dusan 104.5 m 54.7
49 TAEHKAEVUORI Frans 101 m 54.2
50 LAUCHLAN Nigel 88 m 35.5
51 MATTOON Nicholas 81 m 26.7
52 SOKOLENKO Konstantin 82 m 17.3
DSQ RINGEN Sondre DSQ
DSQ OJALA Juho DSQ

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here