PŚ w Lahti: Lista startowa konkursu drużynowego

0
96

Po przerwie związanej z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi powracamy do rywalizacji w Pucharze Świata. Przed nami kolejny konkurs drużynowy w sezonie 2017/2018! Na obiekcie Salpausselka (HS130) w fińskim Lahti stanie 48 zawodników, z 12 państw!

Na starcie zawodów staną reprezentanci z 12 państw, w kolejności występowania: Kazachstanu, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Finlandii, Rosji, Szwajcarii, Japonii, Słowenii, Austrii, Polski, Niemiec i Norwegii.

Stefan Horngacher postawił na skład, który wystąpił podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang. Biało-czerwonych będzie więc reprezentował Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

Ocena zawodów zajmie się pięcioosobowe jury, w skład którego wchodzą: Tom Nyman (Fin), Shinya Tanaka (Can), Christian Begutter (Aut), Andrzej Galica (Pol), Michael Herzig (Ger).

Start zawodów już dziś o godzinie 16:30, poprzedzony serią próbną

 

Lista startowa konkursu drużynowego w Lahti (HS130), 03.03.2018 r.
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1-1 SOKOLENKO Konstantin 1987
2-1 DELLASEGA Roberto 1990
3-1 RHOADS William 1995
4-1 AALTO Antti 1995
5-1 ROMASHOV Alexey 1992
6-1 DESCHWANDEN Gregor 1991
7-1 SATO Yukiya 1995
8-1 LANISEK Anze 1996
9-1 KRAFT Stefan 1993
10-1 KOT Maciej 1991
11-1 GEIGER Karl 1993
12-1 STJERNEN Andreas 1988
       
1-2 MUMINOV Sabirzhan 1994
2-2 BRESADOLA Davide 1988
3-2 LARSON Casey 1998
4-2 ALAMOMMO Andreas 1998
5-2 KORNILOV Denis 1986
6-2 HAUSWIRTH Sandro 2000
7-2 TAKEUCHI Taku 1987
8-2 DEZMAN Nejc 1992
9-2 SCHLIRENZAUER Gregor 1990
10-2 HULA Stefan 1986
11-2 EISENBICHLER Markus 1991
12-2 TANDE Daniel Andre 1994
       
1-3 KORORLEV Alexey 1987
2-3 COLLOREDO Sebastian 1987
3-3 GLASDER Michael 1989
4-3 MAATTA Jarko 1994
5-3 NAZAROV Mikhail 1994
6-3 PEIER Kilian 1995
7-3 KOBAYASHI Junshiro 1991
8-3 BARTOL Tilen 1997
9-3 AIGNER Clemens 1993
10-3 KUBACKI Dawid 1990
11-3 FREITAG Richard 1991
12-3 FORFANG Johann Andre 1995
       
1-4 ZHAPAROV Marat 1985
2-4 INSAM Alex 1997
3-4 BICKNER Kevin 1996
4-4 AHONEN Janne 1977
5-4 KLIMOV Evgeniy 1994
6-4 AMMANN Simon 1981
7-4 KOBAYASHI Ryoyu 1996
8-4 DAMJAN Jernej 1983
9-4 HAYBOECK Michael 1991
10-4 STOCH Kamil 1987
11-4 WELLINGER Andreas 1995
12-4 JOHANSSON Robert 1990

 


  • Źródło: fis-ski.com
  • FOTO: skisprungschanzen.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here