Puchar Świata w Oslo: Lista startowa kwalifikacji!

0
614

Dzisiaj o godzinie 19:30 rozpoczną się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego w Oslo, które będą jednocześnie Prologiem Turnieju Raw Air (pierwszą ocenianą serią). 

Na liście startowej znajduje się 73 skoczków z 18 krajów, w tym sześciu reprezentantów Polski: Jakub Wolny (nr 39), Maciej Kot (nr 53), Piotr Żyła (nr 59), Stefan Hula (nr 61), Dawid Kubacki (nr 64) oraz Kamil Stoch (nr 73). Kwalifikacje oczywiście zostaną poprzedzone serią treningową zaplanowaną na godzinę 17:15.

Lista startowa prologu Raw Air w Oslo (HS134):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 PEDERSEN Robin 1996
2 BJOERENG Joacim Oedegaard 1995
3 BUSKUM Andreas Granerud 1996
4 AUNE Joakim 1993
5 RINGEN Sondre 1996
6 HILDE Tom 1987
7 SOKOLENKO Konstantin 1987
8 DEMIR Ayberk 1997
9 SCHULER Andreas 1995
10 KOROLEW Aleksiej 1987
11 ALAMOMMO Andreas 1998
12 NAZAROW Michaił 1994
13 ROCH DUPLAND Thomas 1996
14 MUMINOW Sabirżan 1994
15 IPCIOGLU Fatih Arda 1997
16 ŻAPAROW Marat 1985
17 BRESADOLA Davide 1988
18 ROMASZOW Aleksiej 1992
19 GLASDER Michael 1989
20 NOMME Martti 1993
21 LANISEK Anze 1996
22 WANK Andreas 1988
23 ASCHENWALD Philipp 1995
24 DELLASEGA Roberto 1990
25 COLLOREDO Sebastian 1987
26 LEAROYD Jonathan 2000
27 ZOGRAFSKI Władimir 1993
28 INSAM Alex 1997
29 KLIMOW Jewgienij 1994
30 BOYD-CLOWES Mackenzie 1991
31 KOUDELKA Roman 1989
32 PEIER Killian 1995
33 AALTO Antti 1995
34 KORNIŁOW Denis 1986
35 SATO Yukiya 1995
36 BICKNER Kevin 1996
37 KOZISEK Cestmir 1991
38 LINDVIK Marius 1998
39 WOLNY Jakub 1995
40 DEZMAN Nejc 1992
41 SCHLIERENZAUER Gregor 1990
42 DESCHWANDEN Gregor 1991
43 SCHMID Constantin 1999
44 ZAJC Timi 2000
45 TAKEUCHI Taku 1987
46 AIGNER Clemens 1993
47 KASAI Noriaki 1972
48 HUBER Daniel 1993
49 KOBAYASHI Ryoyu 1996
50 BARTOL Tilen 1997
51 HAYBOECK Michael 1991
52 GRANERUD Halvor Egner 1996
53 KOT Maciej 1991
54 AMMANN Simon 1981
55 SEMENIC Anze 1993
56 LEYHE Stephan 1992
57 PREVC Peter 1992
58 GEIGER Karl 1993
59 ŻYŁA Piotr 1987
60 DAMJAN Jernej 1983
61 HULA Stefan 1986
62 STJERNEN Andreas 1988
63 FANNEMEL Anders 1991
64 KUBACKI Dawid 1990
65 JOHANSSON Robert 1990
66 KOBAYASHI Junshiro 1991
67 EISENBICHLER Markus 1991
68 KRAFT Stefan 1993
69 FORFANG Johann Andre 1995
70 TANDE Daniel Andre 1994
71 WELLINGER Andreas 1995
72 FREITAG Richard 1991
73 STOCH Kamil 1987

  • Źródło: Własne
  • fot. Katarzyna Satała