Czyżby czekała nas kolejna zmiana?

0

Sezon zimowy ledwie się nie skończył, a już czeka nas nowa rewolucja! Tym razem na naszym rodzimym podwórku. Letnia Grand Prix zmienia miejsce organizacji. Zamiast Wisły będzie Zakopane!

PZN szykuje już dla nas kolejne niespodzianki. Przede wszystkim LGP ma na nowo zagościć w Zakopanem, a zawody mają rozgrywać się na Wielkiej Krokwi. Jednak nie na stałe – Wisła będzie organizować te zawody wymiennie z Zakopanem. To nie koniec niespodzianek.

Od 2019 roku zawody męskie Letnia Grand Prix i Puchar Świata mają być łączone z kobiecymi. na dodatek będą organizowane na śniegu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w środku lata….

Spokojnie, na razie to tylko szkice. Za kilka dni w Zurychu odbędzie się posiedzenie komisji kalendarzowej w skokach narciarskich. Decyzje te, jeśli zostaną zatwierdzone, będą z pewnością kontrowersyjne i odbiją się szerokim echem. Wszystko okaże się niebawem.

_____________________________________________________________________

Źródło: Własne

Foto: skisprungschanzen.com

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPowitanie króla
Następny artykułListy ze Stochem
Jedną z moich pasji jest sport - nie tylko skoki narciarskie, które oglądam od dzieciństwa, ale także sporty walki, które trenuję. Szczególnie kibicuję (oprócz Polaków, oczywiście) reprezentacjom Słowenii, Norwegii oraz Niemiec. Kiedy nie ćwiczę i piszę o skokach słucham muzyki oraz uczę się języków obcych.

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku