Egzotyczna podróż Adama Małysza

0
Adam Małysz
fot. Kinga Stanaszek

Po intensywnym sezonie, pełnym sukcesów, na zasłużone wakacje wybrał się Adam Małysz – były skoczek narciarski a obecnie dyrektor – koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. Z publikowanych zdjęć na jednym z portali społecznościowych wynika, że wybrał się do Tajlandii wraz z żoną Izabelą i przyjaciółmi.

Małysz po powrocie z Planicy, gdzie zostały rozegrane ostatnie konkursy w sezonie zimowym 2017/2018 r. spędził kilka dni w rodzinnym domu w Wiśle. Następnie udał się w azjatycką podróż a konkretnie do Tajlandii. Swoją wycieczkę rozpoczęli od zwiedzania Bangkoku i pojawienia się między innymi w Wat Phra Kaew (Świątynia Szmaragdowego Buddy) – najświętszej świątyni buddyjskiej w Tajlandii.

Potem przyszedł czas na kolejny przystanek w podróży – wyspę Phuket. „Orzeł z Wisły” na swoim instagramie chętnie dzieli się zdjęciami na których widać jak wypoczywa w Azji – fotografie z zatoki Phang Nga oraz piaszczystej plaży w Khaolak. Były skoczek wraz z żoną nie tylko podziwia krajobrazy ale zwiedza także lokalne zabytki.

View this post on Instagram

Thailand trip #neckermann

A post shared by Adam Małysz (@adammalyszofficial) on

View this post on Instagram

Khaolak #wypoczynek #zwiedzanie #itd

A post shared by Adam Małysz (@adammalyszofficial) on

Czasu na regenerację nie ma jednak zbyt wiele. Niebawem czekają na Małysza kolejne obowiązki zawodowe, między innymi ustalenie składu grup w kadrze narodowej i zorganizowanie między nimi dobrej współpracy z którymi w minionym sezonie bywały problemy.


  • źródło: sport.wp.pl
  • foto: instagram.com/adammalyszofficial

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku