Znamy skład kadry Słowenii!

0
268

Nowy trener reprezentacji Słowenii, Gorazd Bertoncejl powołał skład kadry A na następujący sezon 2018/2019. Możemy również poznać nazwiska członków młodzieżowej kadry A oraz B.

W najważniejszej drużynie znaleźli się: Peter Prevc, Jernej Damjan, Anze Semenic, Domen Prevc oraz Tilen Bartol. Z pewnością skład tej kadry nie jest dla nikogo zaskoczeniem.

W młodzieżowej kadrze A pod okiem trenera Janiego Grilca będą trenować: Anze Lanisek, Timi Zajc, Ziga Jelar oraz Bor Pavlovcic.

Poznaliśmy także skład grupy B. Oto i oni: Nejc Dezman, Robert Kranjec, Jurij Tepes, Tomaz Naglic, Ernest Prislic oraz Jaka Hvala. Dwaj ostatni zawodnicy nie startowali w minionymi sezonie, z powodu ich stanu zdrowia. Hvala nie udzielał się z powodu kontuzji kolana, natomiast Prislic z powodu wypadku, po którym leżał w stanie śpiączki. Na szczęście obu zawodnikom nie dolega już nic i mogą skupić się na treningach.

Zaskoczeniem jest natomiast fakt, iż w żadnej z kadr nie znajdziemy nazwisk Cene Prevca, Andraza Pograjca oraz Mirana Zupancica.

_____________________________________________________________________

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Foto: gettyimages.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here