Łukasz Kruczek o sytuacji Włoch

0
319
fot. Wiktoria Wnętkowska

Dopiero niedawno zostały opublikowane oficjalne informacje na temat składu kadry Włoch oraz potwierdzenie, iż Łukasz Kruczek przedłużył swój kontrakt trenerski z kadrą. Stało się to jednak dopiero po tym, jak inne kraje opublikowały składy swoich reprezentacji.

Po zakończeniu ubiegłego sezonu pytanie co z Łukaszem kruczkiem było jednym z najczęściej  stawianych. Wielokrotnie pojawiały się plotki na temat przyszłości byłego skoczka. Nieoficjalnie proponowano mu stanowisko w Rosji.  Sam zainteresowany potwierdził w końcu fakt, iż rozważał on różne propozycje, jednak żadna z nich nie niosła ze sobą konkretów. Kruczek twierdzi, iż rozmowy były prowadzone zbyt ogólnikowo.

Negocjacje z Włoskim Związkiem Sportów Zimowych trwały już ponoć od połowy zimy. Jak się okazało, powstało zamieszanie dotyczące wszystkich sportów zimowych. Jednakże sytuacja jest już opanowana i wydaje się, że wszystko wróciło do normy.

Jak będzie prezentować się kadra Włochów w przyszłym sezonie? Ogromne nadzieje pokłada się w Alexie Insamie, mimo iż jego ostatni sezon okazał  się dużo mniejszym sukcesem niż oczekiwano.

_____________________________________________________________________

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Foto: Wiktoria Wnętkowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here