Laureaci LOTOS Cup 2018 obsypani nagrodami!

0

W piątek 15 czerwca 2018 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbyło się uroczyste podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich, a także kombinacji norweskiej. Tego dnia w Wiśle obecny był m.in. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner, który nagrodził Następców Mistrza. 

Najlepsi zawodnicy LOTOS Cup 2018

XIV edycja LOTOS Cup w skokach narciarskich

VIII edycja LOTOS Cup w kombinacji norweskiej

Junior E

  1. Wiktor Szozda (WSS Wisła)
  2. Tymoteusz Dyduch (LKS Klimczok Bystra)
  3. Kacper Jarząbek (TS Wisła Zakopane)
  4. Mikołaj Wantulok (WSS Wisła)
  5. Klemens Staszel (KS Eve-nement Zakopane)
  6. Tymoteusz Cienciała (WSS Wisła)
Młodziczki
  1. Marcelina Bełtowska (AZS Zakopane)
  2. Wiktoria Przybyła (SSR LZS Sokół Szczyrk)
  3. Pola Bełtowska (AZS Zakopane)
  4. Sara Tajner (SSR LZS Sokół Szczyrk)
  5. Natalia Słowik (AZS Zakopane)
  6. Paulina Czepczor (WSS Wisła)
Junior D
    1. Jan Rzadkosz (TS Wisła Zakopane)
    2. Tymoteusz Amilkiewicz (AZS Zakopane)
    2. Klemens Joniak (LKS Poroniec Poronin)
    4. Marcin Wróbel (AZS Zakopane)
    5. Jan Cudzich (TS Wisła Zakopane)
    6. Mateusz Chraścina (LKS Olimpia Goleszów)

Junior C

  1. Mateusz Jarosz (TS Wisła Zakopane)
  2. Krystian Zygmuntowicz (LKS Poroniec Poronin)
  3. Arkadiusz Jojko (WSS Wisła)
  4. Bartłomiej Klimowski (PKS Olimpijczyk Gilowice)
  5. Jan Habdas (LKS Klimczok Bystra)
  6. Stanisław Majerczyk (TS Wisła Zakopane)
Juniorki

  1. Joanna Kil (AZS Zakopane)
  2. Joanna Szwab (AZS Zakopane)
  3. Nicole Konderla (WSS Wisła)
  4. Róża Pawlikowska (AZS Zakopane)
  5. Nikola Pietraszko (LKS Klimczok Bystra)
  6. Kamila Karpiel (AZS Zakopane)
Junior B

  1. Mateusz Gruszka (AZS Zakopane)
  2. Piotr Kudzia (LKS Klimczok Bystra)
  3. Karol Niemczyk (LKS Klimczok Bystra)
  4. Szymon Pawłowski (LKS Klimczok Bystra)
  5. Szymon Jojko (WSS Wisła)
  6. Maciej Zborowski (KS Chochołów)
Junior A

  1. Damian Skupień (TS Wisła Zakopane)
  2. Dawid Jarząbek (TS Wisła Zakopane)
  3. Dominik Kastelik (SSR LZS Sokół Szczyrk)
Senior

  1. Krzysztof Leja (AZS Zakopane)
  2. Krzysztof Miętus (AZS Zakopane)
  3. Andrzej Stękała (AZS Zakopane)
STYPENDIA TRENERSKIE

  1. Kazimierz Długopolski (AZS Zakopane)
  2. Krystian Długopolski (AZS Zakopane)
  3. Jakub Kot (AZS Zakopane)
  4. Jan Szturc (WSS Wisła)
  5. Wojciech Tajner (WSS Wisła)
  6. Rafał Śliż (WSS Wisła)
  7. Józef Jarząbek (TS Wisła Zakopane)
  8. Paweł Serwatowicz (TS Wisła Zakopane)
  9. Jarosław Konior (LKS Klimczok Bystra)
  10. Andrzej Gąsienica (LKS Poroniec Poronin)
  11. Jarosław Węgrzynkiewicz (SSR LZS Sokół Szczyrk)
  12. Andrzej Zarycki (KS Eve-nement Zakopane)
  13. Krzysztof Miętus (KS Eve-nement Zakopane)
  14. Witold Bulik (PKS Olimpijczyk Gilowice)
  15. Kazimierz Bafia (KS Chochołów)
  16. Tadeusz Tajner (LKS Olimpia Goleszów)
  17. Andrzej Ruchała (UKS Sołtysianie Stare Bystre)
  18. Andrzej Piszko (ZKN Sokół Zagórz)

  • Źródło: PZN / Anna Karczewska
  • Foto: PZN

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku