FIS Cup w Villach: Listy startowe dzisiejszych konkursów

0

Już dzisiaj rozpocznie się letni sezon w skokach narciarskich. Trening przed konkursem panów i pań został zaplanowany na godzinę 10:30.

W rywalizacji panów zobaczymy 80 skoczków z 10 krajów, w tym dziesięciu Polaków: Mateusz Gruszka (nr 8), Kacper Stosel (nr 9), Szymon Jojko (nr 10), Łukasz Bukowski (nr 17), Damian Skupień (nr 24), Szymon Pawłowski (nr 29), Adam Niżnik (nr 31), Karol Niemczyk (nr 36), Kacper Juroszek (nr 46) i Krzysztof Biegun (nr 53).

Z kolei w konkursie pań zobaczymy 47 skoczkiń z 9 państw, w tym cztery reprezentantki Polski: Joanna Kil (nr 15), Kinga Rajda (nr 40), Anna Twardosz (nr 43) i Kamila Karpiel (nr 44).

Program dzisiejszych konkursów

10:30 – Oficjalny trening
12:00 – Seria próbna
14:00 – Pierwsza seria konkursowa

Lista startowa konkursu Fis Cup Pań w Villach (HS98):
Nr Zawodniczka Kraj Rocznik
1 HOELZL Chiara AUT 1997
2 WIEGELE Hannah AUT 2001
3 HUBER Julia AUT 1998
4 LOGAR Lara SLO 2003
5 SETO Yuka JAP 1997
6 PROKOPIEWA Kristina RUS 2000
7 SZPINIEWA Anna RUS 2002
8 REPINC ZUPANCIC Jerneja SLO 2002
9 JAKOWLEWA Lidija RUS 2001
10 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT 1991
11 JAKOWLEWA Marija RUS 1999
12 MARKUTA Katja SLO 2001
13 MAZI Pia SLO 2002
14 SORSCHAG Sophie AUT 1998
15 KIL Joanna POL 2000
16 ELLMAUER Katharina AUT 2000
17 KRAUS Henriette GER 1999
18 HUBINGER Eva AUT 1993
19 KOMAR Katra SLO 2001
20 MOHARITSCH Vanessa AUT 2002
21 LAUE Josephin GER 2001
22 SDIERŻYKOWA Walentina KAZ 2001
23 TERVAHARTIALA Julia FIN 2002
24 BORODINA Alina RUS 2002
25 BRECL Jerneja SLO 2001
26 SEIFERT Alexandra GER 2000
27 RAUDASCHL Elisabeth AUT 1997
28 SZYSZKINA Weronika KAZ 2003
29 TRAMBITAS Andreea Diana ROU 2000
30 ROGELJ Spela SLO 1994
31 LANCHO Arantxa GER 2000
32 MILITARU Carina Alexandra ROU 2001
33 MAIR Sophie AUT 2000
34 NOWAK Jenny GER 2002
35 SEYFARTH Juliane GER 1990
36 BOGATAJ Ursa SLO 1995
37 KLINEC Ema SLO 1998
38 EDER Lisa AUT 2001
39 PINKELNIG Eva AUT 1988
40 RAJDA Kinga POL 2000
41 KRAMER Marita AUT 2001
42 HESSLER Pauline GER 1998
43 TWARDOSZ Anna POL 2001
44 KARPIEL Kamila POL 2001
45 FREITAG Selina GER 2001
46 HARALAMBIE Daniela ROU 1997
47 KRIZNAR Nika SLO 2000

 

 

Lista startowa konkursu Fis Cup w Villach (HS98):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 WOERGOETTER Marco AUT 2002
2 RITZER Josef AUT 2000
3 WACKERNELL Julian AUT 2000
4 STANFEL Naim AUT 1999
5 MITTENDORFER Florian AUT 1999
6 HAAGEN David AUT 2002
7 WASSILJEW Danił KAZ 2004
8 GRUSZKA Mateusz POL 2001
9 STOSEL Kacper POL 2001
10 JOJKO Szymon POL 2001
11 ROMBACH Sebastian GER 1996
12 PRISLIC Ernest SLO 1993
13 HOLUB Benedikt CZE 2000
14 HAAVE Henrik NOR 2000
15 FELDOREAN Andrei ROU 2000
16 ERIKSEN Sander Vossan NOR 2000
17 BUKOWSKI Łukasz POL 1997
18 CACINA Daniel Andrei ROU 2001
19 PACURAR Radu Mihai ROU 2001
20 REP Marcel SLO 2002
21 ROBNIK Luka SLO 2001
22 KINNUNEN Tuomas FIN 2005
23 AHONEN Mico FIN 2001
24 SKUPIEŃ Damian POL 1999
25 FARKAS Hunor ROU 2001
26 DEWJATKIN Nikita KAZ 1999
27 SPULBER Mihnea Alexandru ROU 2000
28 SELL Adrian GER 1998
29 PAWŁOWSKI Szymon POL 2000
30 MARKENG Simen Aasen NOR 2002
31 NIŻNIK Adam POL 2002
32 SIKOLA Jakub CZE 2001
33 SAFONOW Gleb KAZ 2001
34 BAARSET Ole Kristian NOR 2001
35 POHJOLA Arttu FIN 2001
36 NIEMCZYK Karol POL 2001
37 VAVERKA Petr CZE 2003
38 MOERTH Francisco AUT 1999
39 VETELAINEN Jonne FIN 2000
40 PRESECNIK Jernej SLO 2002
41 HAUSWIRTH Sandro SUI 2000
42 HAFNAR Mark SLO 2002
43 VANSKA Elias FIN 1996
44 LOYTAINEN Niko FIN 1998
45 SELCER Radek CZE 2001
46 JUROSZEK Kacper POL 2001
47 VODUSEK Lovro SLO 2000
48 BOMBEK Jan SLO 2001
49 DIESS Martin AUT 1997
50 MAYLAENDER Axel GER 1998
51 RAINER Stefan AUT 1999
52 VALTINER Noah AUT 1999
53 BIEGUN Krzysztof POL 1994
54 KAVILO Henri FIN 1999
55 NIETZEL Justin GER 1997
56 EGLOFF Luca SUI 1995
57 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
58 HEIKKINEN Kalle FIN 1999
59 MOGEL Zak SLO 2001
60 KOGLER Patrick AUT 1997
61 SAMEC Matevz SLO 1997
62 MARKENG Thomas Aasen NOR 2000
63 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
64 SCHUBERT Johannes GER 1997
65 REISENAUER Janni AUT 1997
66 FUCHS Tim GER 1997
67 WINTER Paul GER 1997
68 KYTOSAHO Niko FIN 1999
69 WOHLGENANNT Ulrich AUT 1994
70 WAGNER Lukas GER 1995
71 OSTERC Aljaz SLO 1999
72 HOFER Thomas AUT 1996
73 SCHIFFNER Markus AUT 1992
74 SEIDL Fabian GER 1997
75 STEINER Maximilian AUT 1996
76 LACKNER Thomas AUT 1993
77 SCHWANN Mika AUT 1999
78 RUPITSCH Markus AUT 1997
79 MAYLAENDER Dominik GER 1995
80 TOLLINGER Elias AUT 1995

  • Źródło: Własne

 

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku