LPK w Kranju: David Siegel i Evgeniy Klimov najlepsi na treningu

0
fot. Wiktoria Wnętkowska

David Siegel wygrał pierwszy, a Evgeniy Klimov drugi trening przed dzisiejszym konkursem w Kranju, inaugurującym Letni Puchar Kontynentalny 2018.

David Siegel na pierwszym treningu skoczył 102,5 metra, drugi Yukiya Sato uzyskał metr dalej od Niemca, ale stracił do niego 3,4 punktu. Na trzeciej pozycji uplasował się Andreas Wank (96 m). Najlepiej z Polaków zaprezentował się Tomasz Pilch, który wylądował na 90 metrze, co pozwoliło na zajęcie 15 lokaty.

Na drugim treningu najlepszy okazał się Rosjanin Evgeniy Klimov (96 m), na drugiej pozycji sklasyfikowany został Tomaz Naglic (96 m), a na trzeciej – Andreas Wank (98,5 m). Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Przemysław Kantyka, który po skoku na odległość 102 metrów, zajął 5 miejsce.

Wyniki I treningu przed konkursem Letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju  (HS109):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 53 SIEGEL David 102.5 7 84.9 7.2 66.5
2 29 SATO Yukiya 103.5 7 84.7 2.0 63.1
3 54 WANK Andreas 96.0 7 85.2 10.2 57.8
4 41 HOFFMANN Felix 101.0 5 83.4 -10.1 56.9
5 46 HUBER Stefan 102.0 5 83.2 -14.1 54.7
5 32 PEIER Killian 98.5 7 85.0 2.6 54.7
7 39 PEDERSEN Robin 103.5 7 84.7 -9.4 51.7
8 10 AALTO Antti 98.5 4 83.0 -16.2 51.5
9 11 HOERL Jan 89.0 4 82.2 -2.8 47.8
10 18 LISSO Justin 89.5 4 83.4 -4.1 47.4
11 8 WIENERROITHER Julian 109.5 6 83.9 -30.4 46.7
12 38 BAER Moritz 96.5 7 84.4 -3.1 45.4
13 45 LEAROYD Jonathan 94.5 5 84.1 -10.5 44.8
14 35 SCHULER Andreas 88.5 7 84.7 10.3 44.4
15 49 PILCH Tomasz 90.0 5 83.1 -3.0 44.2
15 47 PAVLOVCIC Bor 90.0 5 83.1 -3.0 44.2
15 25 MAATTA Jarkko 91.0 7 84.8 5.6 44.2
18 42 HAMANN Martin 92.0 5 82.8 -6.7 44.1
19 16 LIENHER Maximilian 91.5 4 82.8 -11.4 43.7
20 40 ZNISZCZOL Aleksander 99.5 7 84.4 -10.6 43.3
21 37 WASEK Pawel 91.0 7 84.9 3.1 41.7
21 14 NOMME Martti 89.5 4 83.2 -9.8 41.7
23 15 PETER Dominik 91.0 4 83.2 -13.7 40.5
24 33 KANTYKA Przemyslaw 84.5 7 85.3 13.2 40.1
25 9 NOUSIAINEN Eetu 93.0 4 83.3 -17.8 40.0
26 44 RINGEN Sondre 90.0 5 82.3 -7.3 39.9
27 50 ASCHENWALD Philipp 88.0 7 84.5 4.8 38.0
28 23 KRAUS Marinus 86.0 5 83.6 -2.4 37.6
29 24 IWASA Yuken 77.0 5 83.5 12.5 36.3
30 21 BRASME Paul 84.0 4 83.0 -7.4 34.2
31 34 BJOERENG Joacim Oedegaard 85.5 7 83.9 5.4 34.1
32 43 POPPINGER Manuel 90.0 5 82.4 -13.8 33.4
33 28 TARMAN Rok 86.0 7 84.1 1.0 30.6
34 17 MALTSEV Kevin 80.5 4 82.6 -6.9 28.4
35 13 STEKALA Andrzej 78.5 4 83.5 -10.3 21.4
36 7 SOKOLENKO Konstantin 77.0 6 83.5 -17.2 1.4
37 20 CZYZ Bartosz 67.0 4 82.5 -11.8
37 12 PAPPEL Taavi 65.5 4 83.1 -11.1

 

Wyniki II treningu przed konkursem Letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju (HS109):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 31 KLIMOV Evgeniy 96.0 6 84.8 18.2 65.8
2 48 NAGLIC Tomaz 96.0 7 85.3 15.3 57.7
3 54 WANK Andreas 98.5 8 85.8 15.6 57.4
3 11 HOERL Jan 107.0 5 83.5 -15.2 57.4
5 41 HOFFMANN Felix 99.5 5 83.7 -2.3 56.8
5 33 KANTYKA Przemyslaw 102.0 7 85.5 3.6 56.8
7 30 NAKAMURA Naoki 99.5 6 84.7 2.1 56.0
8 34 BJOERENG Joacim Oedegaard 97.5 7 85.1 9.6 54.7
9 25 MAATTA Jarkko 100.0 6 84.3 -1.6 53.2
10 32 PEIER Killian 92.0 7 85.2 17.2 52.4
11 27 VASSILIEV Dimitry 100.0 6 84.1 -3.1 51.7
12 10 AALTO Antti 101.5 5 83.9 -12.9 49.8
13 38 BAER Moritz 92.0 7 84.8 13.1 48.3
14 17 MALTSEV Kevin 106.0 5 84.1 -22.6 48.2
15 50 ASCHENWALD Philipp 86.0 7 84.8 23.5 47.9
16 16 LIENHER Maximilian 102.0 5 82.8 -15.8 47.8
17 14 NOMME Martti 102.5 5 83.5 -17.5 47.0
18 40 ZNISZCZOL Aleksander 98.0 5 83.8 -9.7 46.7
19 26 TKACHENKO Sergey 94.5 6 84.1 1.4 46.3
19 24 IWASA Yuken 92.5 6 83.9 5.0 46.3
19 22 NAZAROV Mikhail 95.5 6 84.1 -0.4 46.3
22 42 HAMANN Martin 101.5 5 83.6 -17.0 45.7
23 44 RINGEN Sondre 91.5 5 83.2 -0.4 44.3
24 36 ZUPANCIC Miran 85.0 7 84.8 21.3 43.9
25 19 TROFIMOV Roman Sergeevich 94.5 4 81.9 -11.7 43.6
26 15 PETER Dominik 103.5 5 83.9 -23.4 42.9
27 39 PEDERSEN Robin 96.0 7 84.9 -0.2 42.2
28 35 SCHULER Andreas 87.0 7 85.0 15.9 42.1
29 46 HUBER Stefan 88.5 5 83.8 -0.2 39.1
30 49 PILCH Tomasz 83.5 7 85.0 17.3 37.2
31 23 KRAUS Marinus 91.0 6 84.1 -1.6 37.0
32 52 DEZMAN Nejc 81.5 7 84.9 20.0 36.3
33 43 POPPINGER Manuel 89.0 5 83.6 -5.2 35.0
34 8 WIENERROITHER Julian 98.5 5 83.2 -22.4 34.9
35 21 BRASME Paul 86.5 6 84.0 3.7 34.2
36 13 STEKALA Andrzej 96.0 5 84.3 -18.7 34.1
37 9 NOUSIAINEN Eetu 90.0 5 84.4 -8.3 33.7
38 28 TARMAN Rok 90.0 6 84.2 -4.0 32.8
39 1 KVEDER Miha 88.5 5 83.7 -9.9 29.4
40 45 LEAROYD Jonathan 82.5 5 84.2 -5.8 22.7
41 37 WASEK Pawel 72.0 7 85.3 20.7 19.9
42 20 CZYZ Bartosz 78.0 4 82.2 -11.7 13.9
43 12 PAPPEL Taavi 77.0 5 83.7 -10.3 8.3
44 7 SOKOLENKO Konstantin 80.5 5 83.3 -20.3 4.6
2 FABIJAN Nik DNS
3 ZAJC Timi DNS
4 PREVC Domen DNS
5 BARTOL Tilen DNS
6 SEMENIC Anze DNS
18 LISSO Justin DNS
29 SATO Yukiya DNS
47 PAVLOVCIC Bor DNS
51 LANISEK Anze DNS
53 SIEGEL David DNS

  • Źródło: Własne
  • fot. Wiktoria Wnętkowska

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku