LPK w Kranju: Lista startowa dzisiejszego konkursu

0

Dzisiaj o godzinie 18:00 zainauguruje Letni Puchar Kontynentalny w sezonie 2018. Oczywiście konkurs zostanie poprzedzony sesją treningową zaplanowaną na godzinę 16:00. 

W dzisiejszej rywalizacji zobaczymy 54 skoczków z 12 krajów, w tym 6 reprezentantów Polski: Andrzej Stękała (nr 13), Bartosz Czyż (nr 20), Przemysław Kantyka (nr 33), Paweł Wąsek (nr 37), Aleksander Zniszczoł (nr 40) i Tomasz Pilch (nr 49).

Program zawodów:

Sobota, 07.07.2018
16:00 – Oficjalny trening
18:00 – Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 08.07.2018
8:30 – Seria próbna
9:30 – Pierwsza seria konkursowa

Lista startowa konkursu Letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju (HS109):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 KVEDER Miha SLO 1993
2 FABIJAN Nik SLO 1997
3 ZAJC Timi SLO 2000
4 PREVC Domen SLO 1999
5 BARTOL Tilen SLO 1997
6 SEMENIC Anze SLO 1993
7 SOKOLENKO Konstantin KAZ 1987
8 WIENERROITHER Julian AUT 1999
9 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
10 AALTO Antti FIN 1995
11 HOERL Jan AUT 1998
12 PAPPEL Taavi EST 1999
13 STĘKAŁA Andrzej POL 1995
14 NOMME Martti EST 1993
15 PETER Dominik SUI 2001
16 LIENHER Maximilian AUT 1999
17 MALTSEV Kevin EST 2000
18 LISSO Justin GER 1999
19 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
20 CZYŻ Bartosz POL 1999
21 BRASME Paul FRA 1997
22 NAZAROW Michaił RUS 1994
23 KRAUS Marinus GER 1991
24 IWASA Yuken JAP 1999
25 MAATTA Jarkko FIN 1994
26 TKACZENKO Siergiej KAZ 1999
27 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
28 TARMAN Rok SLO 1997
29 SATO Yukiya JAP 1995
30 NAKAMURA Naoki JAP 1996
31 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
32 PEIER Killian SUI 1995
33 KANTYKA Przemysław POL 1996
34 BJOERENG Joacim Oedegaard NOR 1995
35 SCHULER Andreas SUI 1995
36 ZUPANCIC Miran SLO 1989
37 WĄSEK Paweł POL 1999
38 BAER Moritz GER 1997
39 PEDERSEN Robin NOR 1996
40 ZNISZCZOŁ Aleksander POL 1994
41 HOFFMANN Felix GER 1997
42 HAMANN Martin GER 1997
43 POPPINGER Manuel AUT 1989
44 RINGEN Sondre NOR 1996
45 LEAROYD Jonathan FRA 2000
46 HUBER Stefan AUT 1994
47 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
48 NAGLIC Tomaz SLO 1989
49 PILCH Tomasz POL 2000
50 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
51 LANISEK Anze SLO 1996
52 DEZMAN Nejc SLO 1992
53 SIEGEL David GER 1996
54 WANK Andreas GER 1988

  • Źródło: Własne
  • foto: Anna Karczewska / PZN

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku