FIS Cup w Szczyrku: Zwycięstwo Maximiliana Steinera

0
234
Maximilian Steiner
fot. Kinga Stanaszek

Maximilian Steiner wygrał dzisiejszy konkurs Fis Cup 2018/2019 w Szczyrku. Austriak po pierwszej serii zajmował dopiero 7 lokatę. 

Maximilian Steiner oddał skoki na odległość 101 i 103,5 metra, drugie miejsce zajął Japończyk Naoki Nakamura (105 i 97 m), a podium uzupełnił Justin Nietzel (108,5 i 96,5 m). Najlepiej z Polaków zaprezentował się Kacper Juroszek, po pierwszej serii zajmował trzecią lokatę, ale ostatecznie został sklasyfikowany na czwartej pozycji (104,5 i 96,5 m).

Wyniki konkursu Fis Cup w Szczyrk (HS 106):
Lp. Zawodnik Kraj Odl.1 Odl.2 Suma pkt.
1 STEINER Maximilian AUT 101 m 103.5 m 254.5
2 NAKAMURA Naoki JAP 105 m 97 m 251.5
3 NIETZEL Justin GER 108.5 m 96.5 m 250.5
4 JUROSZEK Kacper POL 104.5 m 96.5 m 246.5
5 FARKAS Hunor RUO 102 m 98 m 244
6 SEIDL Fabian GER 102 m 95.5 m 241.5
7 NOMME Martti EST 100.5 m 96 m 240
8 MARKENG Thomas Aasen NOR 100.5 m 96 m 238.5
9 LACKNER Thomas AUT 92 m 103.5 m 237
9 MALTSEV Kevin EST 100 m 96.5 m 237
11 BOMBEK Jan SLO 96 m 99.5 m 236
12 SATO Yukiya JAP 92.5 m 103 m 235.5
13 SCHIFFNER Markus AUT 92 m 105 m 233
14 REISENAUER Janni AUT 92.5 m 100.5 m 231
15 BIEGUN Krzysztof POL 97.5 m 94.5 m 227.5
16 HOERL Jan AUT 98.5 m 103 m 227
17 STOSEL Kacper POL 95.5 m 95 m 225
18 ZAMBELLI Gabriele ITA 93.5 m 96.5 m 224.5
19 VODUSEK Lovro SLO 93 m 96.5 m 221
20 WACKERNELL Julian AUT 92 m 95.5 m 220
21 GRUSZKA Mateusz POL 98 m 89 m 218.5
21 KVEDER Miha SLO 96.5 m 91.5 m 218.5
23 MARUSIAK Jewhen UKR 99 m 88 m 217.5
24 SELCER Radek CZE 97.5 m 87 m 209.5
25 GALIANI Mattia ITA 94.5 m 90 m 209
26 WASKUL Andrij UKR 93 m 90 m 204.5
27 BRESADOLA Giovanni ITA 91.5 m 89.5 m 204
28 KOS Lovro SLO 99.5 m 80.5 m 194.5
29 HOFER Thomas AUT 100 m 78.5 m 193
30 RUPITSCH Markus AUT 92.5 m 70.5 m 157
31 LAUCHLAN Nigel KAN 92 m 103.5
32 LIENHER Maximilian AUT 90.5 m 102.5
33 SIKOLA Jakub CZE 90.5 m 102
34 NIEMCZYK Karol POL 90.5 m 101
35 MORODER Daniel ITA 89 m 97.5
36 PAPPEL Taavi EST 88.5 m 96.5
36 IWASA Yuken JAP 88 m 96.5
38 BUKOWSKI Łukasz POL 89 m 95.5
39 SAMEC Matevz SLO 87.5 m 94.5
40 KRZAK Jarosław POL 87 m 94
41 MARKENG Simen Aasen NOR 87 m 93.5
42 SKUPIEŃ Damian POL 86 m 92
43 KELLERMANN Sebestian CZE 86 m 90.5
44 CZYŻ Bartosz POL 85 m 89.5
45 PĘKALA Wiktor POL 84.5 m 87
46 TOLLINGER Elias AUT 83.5 m 86
46 SPULBER Mihnea Alexandru ROU 83.5 m 86
46 JOJKO Szymon POL 84 m 86
49 MOGEL Zak SLO 85 m 85
50 CECON Francesco ITA 84.5 m 84.5
51 VAVERKA Petr CZE 82.5 m 84
52 VIDIC Matija SLO 83.5 m 83.5
53 KRZEMPEK Miłosz POL 81.5 m 81
53 LASOTA Damian CZE 81.5 m 81
53 KIETA Krzysztof POL 82.5 m 81
56 HOLUB Benedikt CZE 80.5 m 79.5
57 PAWŁOWSKI Szymon POL 80 m 77
57 CACINA Daniel Andrei ROU 81 m 77
59 SLUKA Mikulas CZE 79 m 76
60 HABDAS Jan POL 78 m 74.5
61 NIŻNIK Adam POL 79 m 71.5
61 FELDOREAN Andrei ROU 77 m 71.5
63 CISZEK Stanisław POL 76.5 m 70.5
63 ROBNIK Luka SLO 78 m 70.5
65 RYDL Radek CZE 75 m 67
66 JOJKO Arkadiusz POL 74 m 63
67 CAMPREGHER Andrea ITA 72.5 m 60.5
68 HERMANSON Ivo-Niklas EST 71.5 m 60
69 ALTER Markkus EST 73 m 59.5
70 PACURAR Radu Mihai ROU 73.5 m 59
71 ZEŁENCZUK Iwan UKR 72 m 58.5
72 ZYGMUNTOWICZ Krystian POL 72 m 56.5
73 RZADKOSZ Jan POL 70 m 54
74 SOKOLENKO Konstantin KAZ 68.5 m 50.5
75 KAGU Markkus EST 59 m 28.5
76 HAUSER Krystof CZE 54.5 m 18.5
DSQ BRODSKY Josef CZE DSQ

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here