FIS Grand Prix Wisła 2018: Uroczyste wręczenie numerów startowych

0
215
Wisła Centrum
fot. Kinga Stanaszek

Już w najbliższy piątek na Placu Hoffa w centrum Wisły po raz kolejny odbędzie się uroczyste wręczenie numerów startowych dziesięciu czołowym zawodnikom kwalifikacji, którzy przyjadą do Wisły na inauguracje sezonu letniego. Zawody FIS Grand Prix 2018 rozegrane zostaną na skoczni im. Adama Małysza w dniach 20-22 lipca 2018 roku. 

Tradycyjnie już, jak co roku, po zakończonych kwalifikacjach do niedzielnego konkursu indywidualnego odbędzie się uroczyste wręczenie numerów startowych. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 19:30 na Placu Hoffa w centrum Wisły. Ponownie w tym sezonie wszyscy skoczkowie mają obowiązek startu w kwalifikacjach. Co za tym idzie, numery startowe zostaną wręczone dziesięciu najlepszym zawodnikom serii kwalifikacyjnej. Natomiast po ceremonii Dyrektor Pucharu Świata – Walter Hofer odsłoni tablicę ze swoim nazwiskiem w wiślańskiej Alei Gwiazd Sportu.

Wcześniej o godzinie 16:00 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince rozpocznie się oficjalny trening, natomiast o 17:30 rozegrane zostaną kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego.

Wstęp na ceremonię wręczenia numerów startowych jest bezpłatny. Zapraszamy!


  • Źródło: Anna Karczewska / PZN
  • fot. Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here