Kamil Stoch o współpracy z firmą ATLAS: „Mam nadzieję, że dalej będziemy zbierać owoce współpracy”

0
335
Kamil Stoch
fot. Kinga Stanaszek

Kamil Stoch podczas konferencji w czasie której podpisał umowę z firmą ATLAS na kolejne dwa lata bardzo pozytywnie wyrażał się o wynikach współpracy. Opowiedział też o swoim nastawieniu do sezonu letniego.

„Tak jak na początku mówiłem, jestem bardzo szczęśliwy. Współpraca z taka firmą, jak firma ATLAS, która kieruje się wartościami zbliżonymi, a wręcz takimi samymi, jakimi ja się kieruję w życiu to jest jeden z wyznaczników wyborów moich umów partnerskich. Dlatego zdecydowałem się przedłużyć naszą współpracę, mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy zbierać owoce współpracy” – skomentował.

„Cieszę się, że moja kariera będzie wspomagana przez partnera, który w ostatnich latach, które były latami zawierającymi wzloty i upadki miał do mnie na tyle zaufania i cierpliwości” – dodał.

Reprezentant Polski odpowiedział także na pytanie dotyczące jego nastawienia do rozpoczynającego się sezonu letniego.

„Do letniego sezonu podchodzę bardzo spokojnie, z dużym dystansem, ponieważ dla skoczków sezon letni to bardziej sprawdzenie swojej obecnej dyspozycji, porównanie się do innych zawodników, a przy tym możliwość startu, rywalizacji” – powiedział.


  • Źródło: Własne
  • Korespondencja z Wisły: Kinga Stanaszek
  • FOTO: Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here