Letnie Grand Prix w Hinterzarten: Listy startowe!

0
Hinterzarten
fot: skisprungschanzen.com

Już dzisiaj odbędą się kolejne konkursy w ramach Letniego Grand Prix w sezonie 2018. W Hinterzarten rywalizować będą zarówno panie jak i panowie. 

Seria próbna konkursu pań rozpocznie się o godzinie 12:00, z kolei pierwsza seria konkursowa o 13:15. Panowie natomiast zaczną zmagania o punkty o godzinie 17:15, które zostaną poprzedzone serią próbną zaplanowaną na 16:00.

Lista startowa konkursu LGP Pań w Hinterzarten (HS108):
Nr Zawodniczka Kraj Rocznik
1 LAUE Josephin GER 2001
2 LANCHO Arantxa GER 2000
3 FREITAG Selina GER 2001
4 HESSLER Pauline GER 1998
5 JAKOWLEWA Lidija RUS 2001
6 RAUDASCHL Elisabeth AUT 1997
7 BLAZKOVA Barbora CZE 1997
8 SZYSZKINA Walentina KAZ 2003
9 RAJDA Kinga POL 2000
10 SDIERŻYKOWA Walentina KAZ 2001
11 PTACKOVA Stepanka CZE 2002
12 TUCHTAJEWA Alina KAZ 2001
13 KOMAR Katra SLO 2001
14 KABŁUKOWA Ksenia RUS 1998
15 KUSTOWA Aleksandra RUS 1998
16 BARANCEWA Aleksandra RUS 2001
17 EDER Lisa AUT 2001
18 CLAIR Julia FRA 1994
19 RUPPRECHT Anna GER 1996
20 BRECL Jerneja SLO 2001
21 HARALAMBIE Daniela ROU 1997
22 MORAT Lucile FRA 2001
23 LEMARE Lea FRA 1996
24 TICHONOWA Sofja RUS 1998
25 ERNST Gianina GER 1998
26 MALSINER Manuela ITA 1997
27 MALSINER Lara ITA 2000
28 IWABUCHI Kaori JAP 1993
29 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT 1991
30 STRAUB Ramona GER 1993
31 SETO Yuka JAP 1997
32 SEYFARTH Juliane GER 1990
33 KLINEC Ema SLO 1998
34 KRIZNAR Nika SLO 2000
35 BOGATAJ Ursa SLO 1995
36 HOELZL Chiara AUT 1997
37 AWWAKUMOWA Irina RUS 1991
38 ITO Yuki JAP 1994
39 TAKANASHI Sara JAP 1996
40 ALTHAUS Katharina GER 1996
Lista startowa konkursu LGP w Hinterzarten (HS108):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 AMMANN Simon SUI 1981
2 NAZAROW Michaił RUS 1994
3 ROCH DUPLAND Thomas FRA 1996
4 CECON Federico ITA 1994
5 HARADA Yumu JAP 1990
6 WANK Andreas GER 1988
7 PRISLIC Ernest SLO 1993
8 KORNIŁOW Denis RUS 1986
9 KOZISEK Cestmir CZE 1991
10 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
11 BJOERENG Joacim Oedegaard NOR 1995
12 HLAVA Lukas CZE 1984
13 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
14 NAGLIC Tomaz SLO 1989
15 AIGNER Clemens AUT 1993
16 SCHULER Andreas SUI 1995
17 HUBER Daniel AUT 1993
18 SIEGEL David GER 1996
19 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
20 LEAROYD Jonathan FRA 2000
21 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
22 PASCHKE Pius GER 1990
23 PEDERSEN Robin NOR 1996
24 HUBER Stefan AUT 1994
25 SCHMID Constantin GER 1999
26 BRESADOLA Davide ITA 1988
27 DEZMAN Nejc SLO 1992
28 COLLOREDO Sebastian ITA 1987
29 PREVC Domen SLO 1999
30 LANISEK Anze SLO 1996
31 LEYHE Stephan GER 1992
32 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
33 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
34 INSAM Alex ITA 1997
35 SATO Yukiya JAP 1995
36 HULA Stefan POL 1986
37 FREITAG Richard GER 1991
38 KOFLER Andreas AUT 1984
39 KOUDELKA Roman CZE 1989
40 NAKAMURA Naoki JAP 1996
41 WOLNY Jakub POL 1995
42 KOT Maciej POL 1991
43 KRAFT Stefan AUT 1993
44 ZAJC Timi SLO 2000
45 GEIGER Karl GER 1993
46 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
47 PEIER Killian SUI 1995
48 KUBACKI Dawid POL 1990
49 ŻYŁA Piotr POL 1987
50 STOCH Kamil POL 1987

  • Źródło: Własne
  • fot: skisprungschanzen.com

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku