PŚ w Zakopanem: Bilety ruszyły…

0
269

Rozgorzała się dyskusja na temat sprzedaży biletów na Puchar Świata w Zakopanem. Wczoraj ruszyła i wczoraj się zakończyła. Tak w skrócie można ocenić to co działo się na stronie Sklepu Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Ruszamy z wyjaśnieniami.

Oczywiście, to że duża część kibiców nie zdołała wejść na stronę WWW.SHOP-TZN.PL jest jedną sprawą, natomiast pojawiająca się dziś informacja, że brakuje biletów była szokiem, tym bardziej, iż rok temu sytuacja była zła, choć bilety czekały nieco dłużej. Dziś nie ma ich już wcale, choć kolejne trafią do sprzedaży!

Oprócz sklepu TZN, sprzedażą zajmuje się także Travel Tour Poland, a bilety można kupić pod adresem http://www.skoki2019.eu/. Dla spóźnialskich i nie mających na chwilę obecną zaspokojonego budżetu ruszamy z wiadomością, iż od 22 sierpnia wejściówki będzie można nabyć dzięki Biurowi Turystycznemu – INFO Tour. Zapraszamy także do kupna biletów, które pojawią się 15 września i 15 października w ramach II i III transzy sprzedaży. Wszystkich uspokajamy i życzymy pomyślnych wyników. ;)


  • Źródło: Własne; fb; http://www.worldcup-zakopane.pl/pl/bilety.html
  • Foto: http://www.worldcup-zakopane.pl/pl/bilety.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here