Puchar Beskidów: Wypowiedzi zawodników

0
76
Szczyrk
fot. Kinga Stanaszek

Najlepsza trójka pierwszego z trzech konkursów Pucharu Beskidów 2018 udzieliła krótkich odpowiedzi po zawodach w Szczyrku. Przedstawiamy zapis rozmów z najlepszymi zawodnikami.

Jestem zadowolony z występu. Liczę na takie skoki podczas całego turnieju. – mówił Philipp Aschenwald z Austrii (zwycięzca konkursu). Podobnie mówił drugi skoczek zmagań w Szczyrku – Ilmir Hazedtinov (Rosja). Jestem zadowolony. Wszystko było w porządku. – mówił.

Trzecie miejsce zajął dziś zawodnik z Czech – Lukas Hlava. Podobnie jak wyżej sklasyfikowani sportowcy, także i on jest zadowolony ze swojego wyniku. Jestem zadowolony. Mam nadzieję, że jutro będzie jeszcze lepiej!

Jeśli chodzi o warunki, były dobre, choć były opinie negatywne. Dziś było nieco wietrznie, jednak pozwoliły na dalekie skakanie. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się czuli. – powiedział triumfator zawodów. Pogoda pozwoliła na dalekie latanie – skwitował Rosjanin.

Jutro skoczków czekają kolejne zmagania. Tym razem rywalizacja przenosi się do Wisły. Miejscem konkursu będzie obiekt im. Adama Małysza. Przypominamy, że w tym roku wygrywał już tam Polak. To Kamil Stoch, który zwyciężył na inaugurację LGP. Czy teraz będzie podobnie?


  • Źródło: Własne; PZN
  • Foto: Kinga Stanaszek

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here