Puchar Beskidów we Frensztacie: Lista startowa!

0
103
FOTO: Martyna Malich

Już dzisiaj odbędzie się ostatni z trzech konkursów zaliczanych do Pucharu Beskidów. Punkty zdobyte we Frensztacie będą jednocześnie zaliczane do Letniego Pucharu Kontynentalnego.

Na liście startowej znajduje się 65 skoczków, w tym sześciu reprezentantów Polski: Bartosz Czyż, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch, Przemysław Kantyka i Aleksander Zniszczoł. Konkurs zaplanowany na 14:00, zostanie poprzedzony serią próbną (12:30) oraz oficjalnym treningiem (11:30).

Lista startowa konkursu Pucharu Beskidów we Frensztacie (HS106):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 SELCER Radek CZE 2001
2 VAVERKA Petr CZE 2003
3 SAKALA Filip CZE 1996
4 HOLIK Frantisek CZE 1998
5 VANCURA Tomas CZE 1996
6 KOZISEK Cestmir CZE 1991
7 MARUSIAK Yevhen UKR 2000
8 CZYZ Bartosz POL 1999
9 LAUCHLAN Nigel KAN 1996
10 KYTOSAHO Niko FIN 1999
11 ZAMBELLI Gabriele ITA 1999
12 KAVILO Henri FIN 1999
13 MYHREN Mats Bjerke NOR 1997
14 ZHAPAROV Marat KAZ 1985
15 VASKUL Andrii UKR 1999
16 FELDOREAN Andrei ROU 2000
17 STURSA Vojtech CZE 1995
18 PETER Dominik SUI 2001
19 KOROLEV Alexey KAZ 1987
20 OEDEGAARD Jesper NOR 1998
21 FARKAS Hunor ROU 2001
22 BOYARINTSEV Vladislav RUS 1994
23 MAERKL Kilian GER 2000
24 SOKOLENKO Konstantin KAZ 1987
25 HAUER Joachim NOR 1991
26 CONTAMINE Mathis FRA 2001
27 BRESADOLA Giovanni ITA 2001
28 HAHN Julian GER 1997
29 WEIGEL Cedrik GER 1998
30 MAKSIMOCHKIN Mikhail RUS 1993
31 LEAROYD Jonathan FRA 2000
32 CECON Federico ITA 1994
33 VODUSEK Lovro SLO 2000
34 STEKALA Andrzej POL 1995
35 BRASME Paul FRA 1997
36 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR 1994
37 GOLLER Max GER 2000
38 PRISLIC Ernest SLO 1993
39 HOFER Thomas AUT 1996
40 HAUSWIRTH Sandro SUI 2000
41 WESTERHEIM Oscar P NOR 1996
42 BOMBEK Jan SLO 2001
43 BAZHENOV Aleksandr RUS 1995
44 ALTENBURGER Florian AUT 1993
45 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
46 STEINER Maximilian AUT 1996
47 ROTH Luca GER 2000
48 LACKNER Thomas AUT 1993
49 POLASEK Viktor CZE 1997
50 WASEK Pawel POL 1999
51 SEIDL Fabian GER 1997
52 NOMME Martti EST 1993
53 BUSKUM Andreas Granerud NOR 1996
54 SCHIFFNER Markus AUT 1992
55 JUSTIN Rok SLO 1993
56 HVALA Jaka SLO 1993
57 RAIMUND Philipp GER 2000
58 SCHULER Andreas SUI 1995
59 MOGEL Zak SLO 2001
60 HLAVA Lukas CZE 1984
61 HAZETDINOV Ilmir RUS 1991
62 PILCH Tomasz POL 2000
63 KANTYKA Przemyslaw POL 1996
64 ZNISZCZOL Aleksander POL 1994
65 ASCHENWALD Philipp AUT 1995

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here