Letnie Grand Prix w Hakubie: Ryoyu Kobayashi najlepszy w serii próbnej!

0

Ryoyu Kobayashi wygrał serię próbną przed dzisiejszym konkursem Letniego Grand Prix w japońskiej Hakubie.

Ryoyu Kobayashi oddał skok na odległość 127,5 metra, co pozwoliło mu odnieść pewne zwycięstwo w serii próbnej, drugie miejsce zajął Rosjanin Evgeniy Klimov (125,5 m), a trzecie Taku Takeuchi (131,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Daniel Huber (122,5 m), Dmitriy Vassiliev (124 m), Daiki Ito (127 m), Shohei Tochimoto (127,5 m), Kevin Bickner (126,5 m), Killian Peier (113,5 m), Mackenzie Boyd-Clowes (119,5 m).

Wyniki serii próbnej przed konkursem LGP w Hakubie (HS131):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 32 KOBAYASHI Ryoyu JAP 127.5 13 91.2 3.7 90.4
2 35 KLIMOV Evgeniy RUS 125.5 13 91.3 1.4 84.5
3 28 TAKEUCHI Taku JAP 131.5 13 90.9 -11.4 82.5
4 33 HUBER Daniel AUT 122.5 13 90.9 2.9 80.6
5 31 VASSILIEV Dmitriy RUS 124.0 13 91.0 -2.1 78.3
6 29 ITO Daiki JAP 127.0 13 91.1 -7.7 78.1
7 26 TOCHIMOTO Shohei JAP 127.5 17 92.1 4.1 73.2
8 25 BICKNER Kevin USA 126.5 17 92.7 5.4 72.7
9 34 PEIER Killian SUI 113.5 13 90.9 4.1 65.6
10 21 BOYD-CLOWES Mackenzie KAN 119.5 17 92.8 8.8 63.5
11 30 WANK Andreas GER 118.0 13 91.4 -6.2 63.4
12 27 DESCHWANDEN Gregor SUI 126.5 17 91.8 -7.7 59.6
13 14 KRANJEC Robert SLO 112.5 16 92.1 12.2 58.7
14 22 HAMANN Martin GER 116.5 17 92.5 9.1 58.4
15 1 AALTO Antti FIN 111.0 16 92.4 10.7 54.5
16 2 HOERL Jan AUT 109.0 16 91.4 9.9 50.1
17 16 HLAVA Lukas CZE 107.5 16 92.1 12.3 49.8
18 24 HVALA Jaka SLO 115.0 17 92.6 2.6 49.2
18 12 POPPINGER Manuel AUT 108.0 16 91.8 10.8 49.2
20 23 IWASA Yuken JAP 114.0 17 92.0 4.2 49.0
21 17 BJERKEENGEN Fredrik NOR 110.0 17 92.5 10.7 48.3
22 7 STEKALA Andrzej POL 110.0 16 92.2 6.0 48.0
22 6 ALAMOMMO Andreas FIN 110.5 16 91.7 5.1 48.0
24 4 WOHLGENANNT Ulrich AUT 109.5 16 91.9 5.6 46.7
25 15 KORNILOV Denis RUS 105.5 16 92.1 11.8 45.7
26 13 TKACHENKO Sergey KAZ 105.0 16 92.1 10.5 43.5
27 19 KOZISEK Cestmir CZE 108.0 17 92.4 8.9 42.9
28 11 NAZAROV Mikhail RUS 104.0 16 91.9 11.1 42.3
29 20 TEPES Jurij SLO 107.5 17 92.7 8.0 41.1
30 18 NAGLIC Tomaz SLO 106.0 17 92.2 9.7 40.1
31 3 MARKENG Thomas Aasen NOR 105.0 16 92.5 6.3 39.3
32 9 NOMME Martti EST 103.5 16 92.1 8.1 38.4
33 8 MUMINOV Sabirzhan KAZ 103.0 16 92.1 6.7 36.1
34 10 CHOI Seou KOR 99.0 16 91.7 9.7 31.9
35 5 BIEGUN Krzysztof POL 91.5 16 91.5 2.7 11.4

  • Źródło: Własne
  • fot: skisprungschanzen.com

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku