FIS Cup w Rasnovie: Jan Hoerl wygrywa trening

0
fot. Kinga Stanaszek

Jan Hoerl (91,5 m) wygrał trening przed zawodami FIS Cup w Rasnovie (HS97). Drugie miejsce zajął Philipp Raimund (93,5 m), a trzecie Fabian Seidl (87,5 m). Na skoczni nie pojawili się Polacy.

W czołówce uplasowali się także: na 4. miejscu Maximilian Liehner (93,5 m), na 5. pozycji Ren Nikaido (88,5 m), na 6. lokacie Shinnosuke Fujito (90 m). Siódmy na treningu był Aljaz Osterc (90 m), ósmy Mika Schwann (91,5 m), dziewiąty Paul Winter (89,5 m), a pierwszą dziesiątkę zamknął Yevhen Marusiak (90 m).

W treningu wystartowało 56 zawodników na 82 zgłoszonych.

Wszyscy skoczkowie rozpoczynali skok z 25. belki startowej, a prędkość wiatru wahała się od 0,18 m/s (Oi, 78,5 m) do 2,68 m/s (Simitchiyski, 77 m) pod narty.

Początek serii próbnej o godzinie 13:45. Konkurs ma rozpocząć się o 15:00 czasu polskiego.

Wyniki treningu FIS Cup w Rasnovie (HS97):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 80 HOERL Jan AUT 91.5 25 83.9 -7.0 56.0
2 27 RAIMUND Philipp GER 93.5 25 84.6 -12.2 54.8
3 82 SEIDL Fabian GER 87.5 25 84.0 -1.8 53.2
4 71 LIENHER Maximilian AUT 93.5 25 84.9 -14.7 52.3
5 49 NIKAIDO Ren JAP 88.5 25 84.7 -5.4 51.6
6 55 FUJITA Shinnosuke JAP 90.0 25 84.4 -10.9 49.1
7 35 OSTERC Aljaz SLO 90.0 25 84.5 -11.5 48.5
8 75 SCHWANN Mika AUT 91.5 25 84.8 -15.1 47.9
9 76 WINTER Paul GER 89.5 25 83.6 -11.9 47.1
10 70 MARUSIAK Yevhen UKR 90.0 25 84.2 -13.1 46.9
11 69 GALIANI Mattia ITA 90.0 25 84.3 -14.2 45.8
12 29 KOBAYASHI Tatsunao JAP 86.5 25 84.0 -7.3 45.7
13 51 LEITNER Clemens AUT 86.0 25 84.6 -7.2 44.8
14 43 CECON Francesco ITA 86.5 25 84.3 -9.1 43.9
15 74 SCHUBERT Johannes GER 85.0 25 84.7 -9.8 40.2
16 33 URLAUB Andrew USA 83.0 25 84.1 -6.2 39.8
16 32 DOLEZEL Dusan CZE 86.0 25 83.9 -12.2 39.8
18 79 WAGNER Lukas GER 85.5 25 83.6 -11.8 39.2
19 44 POGRAJC Andraz SLO 84.5 25 83.7 -9.9 39.1
20 16 KOTIK Kiril RUS 90.0 25 84.2 -21.3 38.7
21 68 RAINER Stefan AUT 85.5 25 84.5 -13.1 37.9
22 2 GASIENICA Patrick USA 83.0 25 84.5 -9.1 36.9
23 64 SCHARFFS Greyson USA 81.0 25 84.4 -5.5 36.5
23 41 HAHN Julian GER 82.5 25 83.1 -8.5 36.5
25 60 OI Shun JAP 78.5 25 83.4 -1.4 35.6
25 14 GRILC Tjas SLO 87.5 25 83.9 -19.4 35.6
27 39 MATAVIN Nikolai RUS 80.5 25 84.6 -6.7 34.3
28 23 CACINA Daniel Andrei ROU 83.0 25 84.5 -12.1 33.9
29 37 WEIGEL Cedrik GER 83.5 25 83.4 -13.4 33.6
29 22 GERISCH Tom GER 83.5 25 83.5 -13.4 33.6
31 58 KUDO Sota JAP 78.5 25 83.4 -3.6 33.4
32 56 MAYLAENDER Dominik GER 79.5 25 84.3 -6.9 32.1
33 67 VASKUL Andrii UKR 80.0 25 84.6 -8.6 31.4
34 72 SELCER Radek CZE 82.0 25 84.2 -13.7 30.3
35 40 OBLAK Rok SLO 79.0 25 84.1 -8.5 29.5
36 5 MORODER Daniel ITA 81.0 25 84.2 -13.0 29.0
37 12 NISHIMORI Kaito GER 83.0 25 84.0 -17.2 28.8
38 1 PACURAR Radu Mihai ROU 81.5 25 84.7 -14.8 28.2
39 26 HOLUB Benedikt CZE 80.5 25 84.9 -15.9 25.1
40 15 ROTH Luca GER 81.0 25 83.9 -17.5 24.5
41 20 KELLERMANN Sebestian CZE 82.0 25 83.2 -20.1 23.9
42 81 RUPITSCH Markus AUT 72.0 25 84.9 -3.2 20.8
43 8 LAUCHLAN Nigel CAN 76.0 25 83.5 -14.2 17.8
44 9 DEAN Decker USA 79.0 25 83.5 -20.6 17.4
45 11 BLEGA Stefan Valentin ROU 78.5 25 84.3 -19.9 17.1
46 38 SPULBER Mihnea Alexandru ROU 77.0 25 84.2 -17.0 17.0
47 53 SIKOLA Jakub CZE 76.0 25 84.0 -15.4 16.6
48 52 GIBSON Hunter USA 73.0 25 83.4 -9.7 16.3
49 31 KUSAKA Ryuki JAP 71.5 25 83.5 -7.7 15.3
50 19 SIMITCHIYSKI Krasimir BUL 77.0 25 83.2 -21.4 12.6
51 48 DEVYATKIN Nikita KAZ 69.0 25 83.2 -5.7 12.3
52 6 VITEZ Patrik SLO 70.5 25 82.9 -10.3 10.7
53 36 ZELENCHUK Ivan UKR 70.5 25 82.9 -15.9 5.1
54 7 SARKISIANI Artur GEO 67.0 25 83.4 -10.7 3.3
55 21 REP Marcel SLO 69.5 25 82.7 -16.6 2.4
56 24 KAPIAS Erik SVK 58.0 25 82.6 -9.1 0.0
56 18 GOBOZOVI Alan GEO 57.5 25 82.4 -20.6 0.0
3 GUNGEN Muhammed Munir TUR DNS
4 NIEMCZYK Karol POL         DNS
10 SI Jeongheon KOR DNS
13 DEMIR Ayberk TUR DNS
17 CHOI Heung Chul KOR DNS
25 SHUMBARETS Oleksandr UKR DNS
28 JOJKO Szymon POL         DNS
30 MAZURCHUK Dmytro UKR DNS
34 IPCIOGLU Fatih Arda TUR DNS
42 BEDIR Muhammed Ali TUR DNS
45 PEKALA Wiktor POL         DNS
  46 GREBENIUK Vitaliy UKR DNS
47 KARTA Samet TUR DNS
50 ARSLAN Salih Enes TUR DNS
54 AHONEN Mico FIN DNS
57 HRISTOV Viktor BUL DNS
59 PAWLOWSKI Szymon POL         DNS
61 MOLNAR Florian BUL DNS
62 CHO Sungwoo KOR DNS
63 PASICHNYK Viktor UKR DNS
65 CINTIMAR Muhammet Irfan TUR DNS
66 CZYZ Bartosz POL         DNS
  73 SKUPIEN Damian POL         DNS
  77 GRUSZKA Mateusz POL         DNS
  78 STOSEL Kacper POL         DNS

Źródło: własne

Foto: Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku