FIS Cup w Rasnovie: Lista startowa konkursu mężczyzn

0

Na liście startowej dzisiejszego konkursu FIS Cup w Rasnovie (Hs97) znajduje się 82 skoczków z 20 państw. W stawce są, m.in. Gruzin, Słowak, Turcy, Bułgarzy czy też Ukraińcy.

Do Rumuni przyjechali też Polacy w składzie: Karol Niemczyk (nr 4), Szymon Jojko (nr 28), Wiktor Pękala (nr 45), Szymon Pawłowski (nr 59), Bartosz Czyż (nr 66), Damian Skupień (nr 73), Mateusz Gruszka (nr 77), Kacper Stosel (nr 78).

Panowie rozpoczną rywalizację od oficjalnego treningu o godzinie 12:30. Na 13:45 zaplanowano serię próbną, a konkurs ma rozpocząć się o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Lista startowa konkursu FIS Cup w Rasnovie (HS97):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 PACURAR Radu Mihai ROU 2001
2 GźSIENICA Patrick USA 1998
3 GUNGEN Muhammed Munir TUR 1998
4 NIEMCZYK Karol POL 2001
5 MORODER Daniel ITA 2002
6 VITEZ Patrik SLO 1998
7 SARKISIANI Artur GRU 1996
8 LAUCHLAN Nigel CAN 1996
9 DEAN Decker USA 2000
10 SI Jeong-heon KOR 1994
11 BLEGA Stefan Valentin ROU 1998
12 NISHIMORI Kaito JAP 1999
13 DEMIR Ayberk TUR 1997
14 GRILC Tjas SLO 2001
15 ROTH Luca GER 2000
16 KOTIK Kirił RUS 1998
17 CHOI Heung Chul KOR 1981
18 GOBOZOWI Alan GRU 2004
19 SIMITCZYJSKI Krasimir BUL 2000
20 KELLERMANN Sebestian CZE 2000
21 REP Marcel SLO 2002
22 GERISCH Tom GER 2001
23 CACINA Daniel Andrei ROU 2001
24 KAPIAS Erik SKA 2004
25 SZUMBAREC Oleksandr UKR 2001
26 HOLUB Benedikt CZE 2000
27 RAIMUND Philipp GER 2000
28 JOJKO Szymon POL 2001
29 KOBAYASHI Tatsunao JAP 2001
30 MAZURCHUK Dmytro UKR 1999
31 KUSAKA Ryuki JAP 2002
32 DOLEZEL Dusan CZE 1998
33 URLAUB Andrew USA 2001
34 IPCIOGLU Fatih Arda TUR 1997
35 OSTERC Aljaz SLO 1999
36 ŻELEŃCZUK Iwan UKR 1999
37 WEIGEL Cedrik GER 1998
38 SPULBER Mihnea Alexandru ROU 2000
39 MATAWIN Nikołaj RUS 1997
40 OBLAK Rok SLO 2001
41 HAHN Julian GER 1997
42 BEDIR Muhammed Ali TUR 2000
43 CECON Francesco ITA 2001
44 POGRAJC Andraz SLO 1991
45 PĘKALA Wiktor POL 1999
46 GREBENIUK Witalij UKR 2001
47 KARTA Samet TUR 1993
48 DEWJATKIN Nikita KAZ 1999
49 NIKAIDO Ren JAP 2001
50 ARSLAN Salih Enes TUR 2001
51 LEITNER Clemens AUT 1998
52 GIBSON Hunter USA 2001
53 SIKOLA Jakub CZE 2001
54 AHONEN Mico FIN 2001
55 FUJITA Shinnosuke JAP 2000
56 MAYLAENDER Dominik GER 1995
57 CHRISTOW Wiktor BUL 2000
58 KUDO Sota JAP 2002
59 PAWŁOWSKI Szymon POL 2000
60 OI Shun JAP 2001
61 MOLNAR Florian BUL 2002
62 CHO Sung-woo KOR 2000
63 PASICZNYK Wiktor UKR 1992
64 SCHARFFS Greyson USA 2001
65 CINTIMAR Muhammet Irfan TUR 1997
66 CZYŻ Bartosz POL 1999
67 WASKUL Andrij UKR 1999
68 RAINER Stefan AUT 1999
69 GALIANI Mattia ITA 2002
70 MARUSIAK Jewhen UKR 2000
71 LIENHER Maximilian AUT 1999
72 SELCER Radek CZE 2001
73 SKUPIEN Damian POL 1999
74 SCHUBERT Johannes GER 1997
75 SCHWANN Mika AUT 1999
76 WINTER Paul GER 1997
77 GRUSZKA Mateusz POL 2001
78 STOSEL Kacper POL 2001
79 WAGNER Lukas GER 1995
80 HOERL Jan AUT 1998
81 RUPITSCH Markus AUT 1997
82 SEIDL Fabian GER 1997

 


 


Źródło: własne

Foto: fis-ski.com

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku