FIS Cup w Rasnovie: Zwycięstwo Nikaido!

0
Foto: fis-ski.com

Japończyk Ren Nikaido wygrał dzisiejszy konkurs FIS Cup w Rasnovie. Punkty zdobyło dwóch reprezentantów Polski.

Ren Nikado oddał skoki na odległości 96,5 i 92,5 metra. Drugie miejsce zajął Philipp Raimund  (93 i 94,5 m), a podium uzupełnił Jan Hoerl (94 i 95 m).

Wyniki konkursu FIS Cup w Rasnovie (HS 97):
Lp. Zawodnik Kraj Odl.1 Odl.2 Suma pkt.
1 NIKAIDO Ren JAP 96.5 m 92.5 m 232.9
2 RAIMUND Philipp GER 93 m 94.5 m 230.7
3 HOERL Jan AUT 94 m 95 m 230.5
4 MAYLAENDER Dominik GER 100 m 88.5 m 230
5 SCHUBERT Johannes GER 91 m 93 m 220.3
6 FUJITA Shinnosuke JAP 96 m 97 m 219.6
7 HAHN Julian GER 94 m 88.5 m 215.6
8 RUPITSCH Markus AUT 86 m 90 m 213.3
9 WINTER Paul GER 88.5 m 93.5 m 209.3
10 POGRAJC Andraz SLO 92 m 88.5 m 205.6
11 SCHWANN Mika AUT 87 m 89.5 m 201.9
12 WEIGEL Cedrik GER 86 m 90 m 200.5
13 GALIANI Mattia ITA 89.5 m 89.5 m 199.7
14 LEITNER Clemens AUT 87.5 m 89 m 199.4
15 RAINER Stefan AUT 86.5 m 87.5 m 197.8
16 CHOI Heung-Chul KOR 87.5 m 88 m 197.1
17 OI Shun JAP 89.5 m 88.5 m 195.6
18 ROTH Luca GER 82 m 89.5 m 193.7
19 KOTIK Kirił RUS 83 m 85.5 m 186.9
20 DOLEZEL Dusan CZE 90 m 84 m 186.2
21 HOLUB Benedikt CZE 83.5 m 81.5 m 185.9
22 GRILC Tjas SLO 82 m 87.5 m 184.2
23 CHO Sung-Woo KOR 87.5 m 83.5 m 183.2
24 NISHIMORI Kaito JAP 83 m 85 m 182.8
25 GASIENICA Patrick USA 83.5 m 83.5 m 178.4
26 JOJKO Szymon POL 82.5 m 83 m 172.8
27 IPCIOGLU Fatih Arda TUR 89.5 m 74.5 m 170.4
28 KUDO Sota JAP 89 m 76 m 166.7
29 GRUSZKA Mateusz POL 88 m 79.5 m 164.9
30 SELCER Radek CZE 89.5 m 92.1
31 URLAUB Andrew USA 88 m 86.1
32 OBLAK Rok SLO 82 m 84.8
33 CECON Francesco ITA 83 m 84
34 BLEGA Stefan Valentin ROU 79.5 m 82.1
34 SI Jeong-Heon KOR 80 m 82.1
36 KARTA Samet TUR 82 m 81.9
37 CACINA Daniel Andrei ROU 78.5 m 80.9
38 KOBAYASHI Tatsunao JAP 78.5 m 80.2
39 PACURAR Radu Mihai ROU 82 m 79.6
40 AHONEN Mico FIN 83.5 m 79.4
41 MOLNAR Florian HUN 80 m 79.2
42 SPULBER Mihnea Alexandru ROU 78.5 m 78.4
43 STOSEL Kacper POL 80 m 78
44 KUSAKA Ryuki JAP 82.5 m 77.8
45 KELLERMANN Sebestian CZE 83 m 77.7
46 MORODER Daniel ITA 80 m 77.4
47 MARUSIAK Jewhen UKR 77.5 m 76.1
48 LIENHER Maximilian AUT 76.5 m 75.2
49 DEMIR Ayberk TUR 74 m 74
50 LAUCHLAN Nigel KAN 75 m 73.8
51 WASKUL Andrij UKR 77.5 m 73.7
52 GERISCH Tom GER 76.5 m 73.4
52 CZYŻ Bartosz POL 82.5 m 73.4
54 WAGNER Lukas GER 75 m 73
55 PĘKALA Wiktor POL 76.5 m 72.8
56 VITEZ Patrik SLO 73.5 m 72.7
57 SEIDL Fabian GER 77.5 m 70.2
58 CINTIMAR Muhammet Irfan TUR 76.5 m 68.9
59 GREBENIUK Witalij UKR 76.5 m 68.2
59 MAZURCZUK Dmytro UKR 74 m 68.2
61 SCHARFFS Greyson USA 73 m 66.5
62 DEAN Decker USA 71.5 m 65.9
63 PAWŁOWSKI Szymon POL 75 m 65.7
64 SKUPIEŃ Damian POL 73.5 m 64.8
65 REP Marcel SLO 72.5 m 64.6
66 GIBSON Hunter USA 73.5 m 63.9
67 DEWJATKIN Nikita KAZ 72 m 57.8
68 SARKISIANI Artur GEO 66.5 m 55.5
69 NIEMCZYK Karol POL 64.5 m 55.4
70 GUNGEN Muhammed Munir TUR 63.5 m 55
71 ZEŁENCZUK Iwan UKR 69 m 51.8
72 SZUMBAREC Ołeksandr UKR 64.5 m 50.4
73 KAPIAS Erik SVK 52 m 27.5
74 ARSLAN Salih Enes TUR 45.5 m 0.1
DSQ CHRISTOW Wiktor BUL DSQ
DSQ MATAWIN Nikołaj RUS DSQ
DSQ GOBOZOVI Alan GEO DSQ
DSQ SIKOLA Jakub CZE DSQ
DSQ OSTERC Aljaz SLO DSQ
DSQ PASICZNYK Wiktor UKR DSQ
DSQ BEDIR Muhammed Ali TUR DSQ
DSQ SIMITCZIJSKI Krasimir BUL DSQ

  • Źródło: Własne
  • Foto: fis-ski.com

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku