Letni Puchar Kontynentalny w Klingenthal: Lista startowa niedzielnego konkursu

0
FOTO: Martyna Malich

Dzisiaj na skoczni w Klingenthal (HS140) odbędą się finałowe zawody z cyklu Letniego Pucharu Kontynentalnego. Na liście startowej znajduje się 70 zawodników z 17 państw, w tym 6 Polaków.

W tym roku triumf zapewnił sobie już tydzień temu Austriak Philipp Aschenwald, który nie startuje w Klingenthal. Do Niemiec nie przyjechał także drugi w klasyfikacji, Killian Peier. Pod jego nieobecność będzie toczyć się rywalizacja o pozostałe miejsca na podium pomiędzy Zakiem Mogelem, Davidem Sieglem i Danielem Huberem.

W Niemczech, podobnie jak wczoraj, wystąpi sześciu Polaków: Klemens Murańka (nr 22), Andrzej Stękała (nr 27), Paweł Wąsek (nr 51), Tomasz Pilch (nr 61), Przemysław Kantyka (nr 64) oraz Aleksander Zniszczoł (nr 67). Prawdopodobnie w klasyfikacji cyklu w pierwszej dziesiątce uplasują się Zniszczoł i Kantyka.

Początek rywalizacji w Klingenthal (HS140) o godzinie 10:00, natomiast na 9:00 zaplanowano serię próbną.

Lista startowa konkursu Letniego Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal (HS140):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 MARUSIAK Jewhen UKR 2000
2 ZAMBELLI Gabriele ITA 1999
3 RAINER Stefan AUT 1999
4 TARMAN Rok SLO 1997
5 ŻAPAROW Marat KAZ 1985
6 ROCH DUPLAND Thomas FRA 1996
7 FARKAS Hunor ROU 2001
8 DOLEZEL Dusan CZE 1998
9 KYTOSAHO Niko FIN 1999
10 CACINA Daniel Andrei ROU 2001
11 WASKUL Andrij UKR 1999
12 HOLUB Benedikt CZE 2000
13 FELDOREAN Andrei ROU 2000
14 MALTSEV Kevin EST 2000
15 CHOI Heung Chul KOR 1981
16 LIENHER Maximilian AUT 1999
17 AIGRO Artti EST 1999
18 BRESADOLA Giovanni ITA 2001
19 HARADA Yumu JAP 1990
20 EGLOFF Luca SUI 1995
21 BOJARNICEW Władysław RUS 1994
22 MURAŃKA Klemens POL 1994
23 NIETZEL Justin GER 1997
24 LEITNER Clemens AUT 1998
25 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
26 SCHUBERT Johannes GER 1997
27 STĘKAŁA Andrzej POL 1995
28 KARLEN Gabriel SUI 1994
29 SAKALA Filip CZE 1996
30 CECON Federico ITA 1994
31 BRASME Paul FRA 1997
32 WEIGEL Cedrik GER 1998
33 BOMBEK Jan SLO 2001
34 HOFER Thomas AUT 1996
35 PETER Dominik SUI 2001
36 HAUSWIRTH Sandro SUI 2000
37 ITO Kenshiro JAP 1990
38 PREVC Domen SLO 1999
39 PEDERSEN Robin NOR 1996
40 ROTH Luca GER 2000
41 LEAROYD Jonathan FRA 2000
42 NAZAROW Michaił RUS 1994
43 WESTERHEIM Oscar P NOR 1996
44 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR 1994
45 NOMME Martti EST 1993
46 WOHLGENANNT Ulrich AUT 1994
47 LISSO Justin GER 1999
48 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
49 RAIMUND Philipp GER 2000
50 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
51 WĄSEK Paweł POL 1999
52 WANK Andreas GER 1988
53 STEINER Maximilian AUT 1996
54 SEIDL Fabian GER 1997
55 MARKENG Thomas Aasen NOR 2000
56 HAMANN Martin GER 1997
57 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
58 RINGEN Sondre NOR 1996
59 SCHMID Constantin GER 1999
60 BJOERENG Joacim Oedegaard NOR 1995
61 PILCH Tomasz POL 2000
62 SEMENIC Anze SLO 1993
63 NAKAMURA Naoki JAP 1996
64 KANTYKA Przemysław POL 1996
65 HOFFMANN Felix GER 1997
66 BAER Moritz GER 1997
67 ZNISZCZOŁ Aleksander POL 1994
68 SIEGEL David GER 1996
69 HUBER Stefan AUT 1994
70 MOGEL Zak SLO 2001

Źródło: własne

Foto: Martyna Malich

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku