LGP w Klingenthal: Lista startowa kwalifikacji

0
Kamil Stoch
fot. Kinga Stanaszek

Już dzisiaj o godzinie 19:00 odbędą się kwalifikacje do jutrzejszego, ostatniego konkursu Letniego Grand Prix 2018. 

Dzisiejsze kwalifikacje zostaną oczywiście poprzedzone oficjalnym treningiem zaplanowanym na godzinę 14:00. Na liście startowej znajduje się 69 skoczków, w tym sześciu reprezentantów Polski: Maciej Kot (nr 55), Jakub Wolny (nr 59), Stefan Hula (nr 61), Dawid Kubacki (nr 62), Kamil Stoch (nr 66) i Piotr Żyła (nr 67).

Lista startowa kwalifikacji do konkursu LGP w Klingenthal (HS140):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 LISSO Justin GER 1999
2 HOFFMANN Felix GER 1997
3 BAER Moritz GER 1997
4 SEMENIC Anze SLO 1993
5 AIGRO Artti EST 1999
6 RINGEN Sondre NOR 1996
7 MAATTA Jarkko FIN 1994
8 SCHULER Andreas SUI 1995
9 STJERNEN Andreas NOR 1988
10 LEAROYD Jonathan FRA 2000
11 SOUKUP Matthew CAN 1997
12 DAMJAN Jernej SLO 1983
13 TANDE Daniel Andre NOR 1994
14 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
15 CHOI Heung Chul KOR 1981
16 MOGEL Zak SLO 2001
17 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
18 NOMME Martti EST 1993
19 SCHMID Constantin GER 1999
20 BRASME Paul FRA 1997
21 HAZETDINOW Ilmir RUS 1991
22 AALTO Antti FIN 1995
23 FANNEMEL Anders NOR 1991
24 WELLINGER Andreas GER 1995
25 KRANJEC Robert SLO 1981
26 TKACZENKO Siergiej KAZ 1999
27 SIEGEL David GER 1996
28 POLASEK Viktor CZE 1997
29 AMMANN Simon SUI 1981
30 NAZAROW Michaił RUS 1994
31 EISENBICHLER Markus GER 1991
32 KOZISEK Cestmir CZE 1991
33 FREITAG Richard GER 1991
34 HAYBOECK Michael AUT 1991
35 HLAVA Lukas CZE 1984
36 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
37 PASCHKE Pius GER 1990
38 BICKNER Kevin USA 1996
39 INSAM Alex ITA 1997
40 TEPES Jurij SLO 1989
41 JOHANSSON Robert NOR 1990
42 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
43 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
44 NAKAMURA Naoki JAP 1996
45 LEYHE Stephan GER 1992
46 AIGNER Clemens AUT 1993
47 KOFLER Andreas AUT 1984
48 TOCHIMOTO Shohei JAP 1989
49 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
50 KRAFT Stefan AUT 1993
51 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
52 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
53 WANK Andreas GER 1988
54 TAKEUCHI Taku JAP 1987
55 KOT Maciej POL 1991
56 SATO Yukiya JAP 1995
57 ZAJC Timi SLO 2000
58 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
59 WOLNY Jakub POL 1995
60 KOUDELKA Roman CZE 1989
61 HULA Stefan POL 1986
62 KUBACKI Dawid POL 1990
63 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996
64 PEIER Killian SUI 1995
65 HUBER Daniel AUT 1993
66 STOCH Kamil POL 1987
67 ŻYŁA Piotr POL 1987
68 GEIGER Karl GER 1993
69 KLIMOW Jewgienij RUS 1994

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku