Ryoyu Kobayashi zwycięzcą NHK

0

Jeden z czołowych reprezentantów kadry Japonii, Ryoyu Kobayashi, wygrał sześćdziesiątą edycję pucharu NHK (Nippon Haku Kyokai) w Saporro.

Młody Japończyk zwyciężył z dorobkiem 273 punktów. Na Okurayamie uzyskał dwukrotnie 135,5 metra. Dało mu to pierwsze miejsce w zawodach japońskiego nadawcy radiowo-telewizyjnego.

Także w sobotę Ryoyu pokazał na co go stać. Stanął wówczas na podium wygrywając Puchar UHB. Dodatkowo, 2 tygodnie wcześniej triumfował w zawodach Summer Nordic Festival.

Drugie miejsce zajął Naoki Nakamura, zaś jako trzeci na podium uplasował się Daiki Ito. W rywalizacji kobiet triumfowała zaś Yuki Ito. Najjaśniejsza gwiazda żeńskich skoków, Sara Takanashi nie wzięła udziału w zawodach.

_______________________________________________________________

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Foto: gettyimages.com

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGdzie obejrzeć skoki?
Następny artykułAleksander Zniszczoł wraca do formy
Jedną z moich pasji jest sport - nie tylko skoki narciarskie, które oglądam od dzieciństwa, ale także sporty walki, które trenuję. Szczególnie kibicuję (oprócz Polaków, oczywiście) reprezentacjom Słowenii, Norwegii oraz Niemiec. Kiedy nie ćwiczę i piszę o skokach słucham muzyki oraz uczę się języków obcych.

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku