PŚ w Wiśle: Evgeniy Klimov najlepszy w serii próbnej!

0
77
Fot. Wiktoria Ostrowska

Evgeniy Klimov wygrał serię próbną przed dzisiejszym konkursem drużynowym Pucharu Świata 2018/2019 w Wiśle.

Evgeniy Klimov oddał skok na odległość 129 metrów, drugi Robert Johansson (132 m) stracił do Rosjanina 4,8 punktu. Na trzecim miejscu uplasował się Timi Zajc (127 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali Anders Fannemel (124 m), Piotr Żyła (126 m), Johann Andre Forfang (125,5 m), Markus Eisenbichler (127,5 m), Stefan Kraft (121,5 m), Jakub Wolny (128 m), Richard Freitag (120,5 m).

Wyniki serii próbnej przed konkursem drużynowym PŚ w Wiśle (HS134):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 44 KLIMOV Evgeniy RUS 129.0 10 88.4 6.0 85.8
2 113 JOHANSSON Robert NOR 132.0 11 88.9 -0.6 81.0
3 74 ZAJC Timi SLO 127.0 10 88.1 3.4 79.6
4 114 FANNEMEL Anders NOR 124.0 10 88.9 5.2 76.0
5 91 ZYLA Piotr POL 126.0 11 88.5 5.1 75.9
6 112 FORFANG Johann Andre NOR 125.5 11 88.7 5.4 75.3
7 102 EISENBICHLER Markus GER 127.5 11 88.9 1.7 75.2
8 84 KRAFT Stefan AUT 121.5 10 88.2 8.5 74.8
9 92 WOLNY Jakub POL 128.0 12 88.7 3.4 74.1
10 104 FREITAG Richard GER 120.5 10 88.4 9.4 73.9
11 101 GEIGER Karl GER 123.0 11 89.1 7.6 73.0
12 93 KUBACKI Dawid POL 127.5 11 88.2 -1.8 71.7
13 81 HAYBOECK Michael AUT 125.5 11 88.9 1.0 70.9
14 54 PEIER Killian SUI 121.0 10 88.4 4.6 70.0
15 61 KOBAYASHI Junshiro JAP 120.0 11 88.6 9.8 69.8
16 31 AALTO Antti FIN 124.5 11 89.0 1.2 69.3
17 111 TANDE Daniel Andre NOR 123.5 11 89.0 1.7 68.0
18 71 PAVLOVCIC Bor SLO 121.0 11 88.8 2.4 64.2
19 82 AIGNER Clemens AUT 122.5 12 88.6 3.3 64.1
19 32 NOUSIAINEN Eetu FIN 123.0 12 89.2 2.4 64.1
21 53 AMMANN Simon SUI 120.5 11 88.7 0.9 61.8
21 52 DESCHWANDEN Gregor SUI 121.0 12 89.1 3.7 61.8
23 73 LANISEK Anze SLO 120.5 11 88.2 0.3 61.2
24 83 HUBER Daniel AUT 119.0 11 88.3 1.7 59.9
24 24 KOUDELKA Roman CZE 111.0 10 88.3 12.5 59.9
26 33 MAATTA Jarkko FIN 114.0 11 88.8 10.2 59.4
27 51 SCHULER Andreas SUI 108.5 11 88.7 19.9 59.2
27 21 POLASEK Viktor CZE 117.0 11 88.2 4.6 59.2
29 63 ITO Daiki JAP 118.0 11 88.5 1.8 58.2
30 72 NAGLIC Tomaz SLO 117.0 12 88.6 6.3 57.2
31 41 NAZAROV Mikhail RUS 112.5 11 88.5 8.1 54.6
32 94 STOCH Kamil POL 104.5 10 87.5 17.8 53.5
32 23 HLAVA Lukas CZE 117.0 11 88.9 -1.1 53.5
34 62 TAKEUCHI Taku JAP 113.5 12 88.8 2.1 46.7
35 22 KOZISEK Cestmir CZE 111.0 12 89.2 4.4 44.5
36 42 KORNILOV Denis RUS 107.5 12 88.6 9.4 43.2
37 43 VASSILIEV Dmitriy RUS 104.0 11 88.1 2.0 33.2
38 13 MUMINOV Sabirzhan KAZ 99.5 11 88.3 9.3 32.4
39 14 TKACHENKO Sergey KAZ 102.5 10 87.9 -0.4 31.7
40 34 ALAMOMMO Andreas FIN 99.0 10 88.1 -1.3 24.5
41 103 LEYHE Stephan GER 91.5 11 89.1 10.1 18.8
42 11 DEVYATKIN Nikita KAZ 89.0 11 87.8 3.8 8.0
43 12 TURSUNZHANOV Nurshat KAZ 75.0 12 88.5 9.5
64 KOBAYASHI Ryoyu JAP DNS

  • Źródło: Własne
  • Fot. Wiktoria Ostrowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here