Puchar Świata w Wiśle: Lista startowa konkursu drużynowego

0
fot. zimbio.com

Przed nami pierwszy konkurs drużynowy z serii Pucharu Świata w jubileuszowym sezonie 2018/2019! Na obiekcie im. Adama Małysza (HS134) w Wiśle Malince stanie 44 zawodników, z 11 państw. Czekają nas wielkie emocje!

Na starcie zawodów staną reprezentanci 11 państw, w kolejności występowania: Kazachstanu, Czech, Finlandii, Rosji, Szwajcarii, Japonii, Słowenii, Austrii, Polski, Niemiec i Norwegii.

Stefan Horngacher postawił na Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Jakuba Wolnego i najmocniejszego z Polaków podczas wczorajszych kwalifikacji – Dawida Kubackiego. Podczas zmagań drużynowych na starcie nie pojawi się Maciej Kot i Stefan Hula.

Oceną zawodów zajmie się pięcioosobowe jury, w skład którego wchodzą: Luka Ograjensek (SLO), Teppo Nieminen (FIN), Kazimierz Bafia (POL), Giambattista Carli (ITA) oraz Ruediger Muench (GER).

Start zawodów już dziś o godzinie 16:00, poprzedzony serią próbną.

Lista startowa konkursu drużynowego Pucharu Świata w Wiśle (HS134):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1-1 DEVYATKIN Nikita KAZ 1999
2-1 POLASEK Viktor CZE 1997
3-1 AALTO Antti FIN 1995
4-1 NAZAROV Mikhail RUS 1994
5-1 SCHULER Andreas SUI 1995
6-1 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
7-1 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
8-1 HAYBOECK Michael AUT 1991
9-1 ŻYŁA Piotr POL 1987
10-1 GEIGER Karl GER 1993
11-1 TANDE Daniel Andre NOR 1994
1-2 TURSUNZHANOV Nurshat KAZ 2003
2-2 KOZISEK Cestmir CZE 1991
3-2 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
4-2 KORNILOV Denis RUS 1986
5-2 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
6-2 TAKEUCHI Taku JAP 1987
7-2 NAGLIC Tomaz SLO 1989
8-2 AIGNER Clemens AUT 1993
9-2 WOLNY Jakub POL 1995
10-2 EISENBICHLER Markus GER 1991
11-2 FORFANG Johann Andre NOR 1995
1-3 MUMINOV Sabirzhan KAZ 1994
2-3 HLAVA Lukas CZE 1984
3-3 MAATTA Jarrko FIN 1994
4-3 VASSILIEV Dmitriy RUS 1979
5-3 AMMANN Simon SUI 1981
6-3 ITO Daiki JAP 1985
7-3 LANISEK Anze SLO 1996
8-3 HUBER Daniel AUT 1993
9-3 KUBACKI Dawid POL 1990
10-3 LEYHE Stephan GER 1992
11-3 JOHANSSON Robert NOR 1990
1-4 TKACHENKO Sergey KAZ 1999
2-4 KOUDELKA Roman CZE 1989
3-4 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
4-4 KLIMOV Evgeniy RUS 1994
5-4 PEIER Killian SUI 1995
6-4 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996
7-4 ZAJC Timi SLO 2000
8-4 KRAFT Stefan AUT 1993
9-4 STOCH Kamil POL 1987
10-4 FREITAG Richard GER 1991
11-4 FANNEMEL Andreas NOR 1991

________________________________________________________________________

  • Źródło: własne
  • Foto: zimbio.com

 

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku