PŚ w Kuusamo: Lista startowa kwalifikacji!

0
161
Kamil Stoch
fot. Aleksandra Wróblewska

Już dzisiaj o godzinie 18:00 rozpoczną się kwalifikacje do kolejnego konkursu Pucharu Świata w sezonie 2018/2019.

Kwalifikacje zostaną oczywiście poprzedzone treningiem zaplanowanym na godzinę 16:00. na liście startowej znajduje się 65 skoczków z 15 krajów, w tym sześciu reprezentantów Polski: Stefan Hula (nr 14), Maciej Kot (nr 37), Jakub Wolny (nr 43), Dawid Kubacki (nr 58), Piotr Żyła (nr 60) oraz Kamil Stoch (nr 62).

Lista startowa kwalifikacji do konkursu PŚ w Ruce (HS142):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 KYTOSAHO Niko FIN 1999
2 TAEHKAEVUORI Frans FIN 1992
3 LOYTAINEN Niko FIN 1998
4 HEIKKINEN Kalle FIN 1999
5 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
6 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
7 ITO Daiki JAP 1985
8 DAMJAN Jernej SLO 1983
9 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
10 MAATTA Jarkko FIN 1994
11 TANDE Daniel Andre NOR 1994
12 HAYBOECK Michael AUT 1991
13 LEAROYD Jonathan FRA 2000
14 HULA Stefan POL 1986
15 AMMANN Simon SUI 1981
16 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
17 KOZISEK Cestmir CZE 1991
18 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
19 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
20 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
21 PREVC Domen SLO 1999
22 KASAI Noriaki JAP 1972
23 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
24 KORNIŁOW Denis RUS 1986
25 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
26 SCHULER Andreas SUI 1995
27 TAKEUCHI Taku JAP 1987
28 NOMME Martti EST 1993
29 MOGEL Zak SLO 2001
30 FREUND Severin GER 1988
31 BICKNER Kevin USA 1996
32 AIGRO Artti EST 1999
33 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
34 STJERNEN Andreas NOR 1988
35 NAZAROW Michaił RUS 1994
36 NAKAMURA Naoki JAP 1996
37 KOT Maciej POL 1991
38 HLAVA Lukas CZE 1984
39 FETTNER Manuel AUT 1985
40 SEMENIC Anze SLO 1993
41 KOUDELKA Roman CZE 1989
42 AIGNER Clemens AUT 1993
43 WOLNY Jakub POL 1995
44 FREITAG Richard GER 1991
45 KRAFT Stefan AUT 1993
46 LANISEK Anze SLO 1996
47 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
48 HUBER Daniel AUT 1993
49 PEIER Killian SUI 1995
50 JOHANSSON Robert NOR 1990
51 EISENBICHLER Markus GER 1991
52 FANNEMEL Anders NOR 1991
53 SIEGEL David GER 1996
54 POLASEK Viktor CZE 1997
55 WELLINGER Andreas GER 1995
56 FORFANG Johann Andre NOR 1995
57 GEIGER Karl GER 1993
58 KUBACKI Dawid POL 1990
59 AALTO Antti FIN 1995
60 ŻYŁA Piotr POL 1987
61 ZAJC Timi SLO 2000
62 STOCH Kamil POL 1987
63 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996
64 LEYHE Stephan GER 1992
65 KLIMOV Evgeniy RUS 1994

  • Źródło: Własne
  • fot. Aleksandra Wróblewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here