PŚ w Kuusamo: Lista startowa kwalifikacji!

0
159
Piotr Żyła
fot. Kinga Stanaszek

Już dzisiaj o godzinie 15:30 rozpoczną się kwalifikacje do kolejnego konkursu Pucharu Świata 2018/2019 w fińskim Kuusamo. 

Wczoraj pierwsze zwycięstwo w karierze odniósł reprezentant Japonii Ryoyu Kobayashi. Na liście startowej do dzisiejszych kwalfikacji znajduje się  65 skoczków z 15 krajów, w tym sześciu Polaków: Maciej Kot (nr 27), Stefan Hula (nr 36), Jakub Wolny (nr 50), Dawid Kubacki (nr 51), Piotr Żyła (nr 62) oraz Kamil Stoch (nr 64). Konkurs zaplanowano na godzinę 17:00.

Lista startowa kwalifikacji do konkursu PŚ w Kuusamo (HS142):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 TAEHKAEVUORI Frans FIN 1992
2 LOYTAINEN Niko FIN 1998
3 KYTOSAHO Niko FIN 1999
4 HEIKKINEN Kalle FIN 1999
5 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
6 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
7 KASAI Noriaki JAP 1972
8 KOZISEK Cestmir CZE 1991
9 NOMME Martti EST 1993
10 SCHULER Andreas SUI 1995
11 HAYBOECK Michael AUT 1991
12 AMMANN Simon SUI 1981
13 STJERNEN Andreas NOR 1988
14 KORNIŁOW Denis RUS 1986
15 LEAROYD Jonathan FRA 2000
16 MAATTA Jarkko FIN 1994
17 TAKEUCHI Taku JAP 1987
18 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
19 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
20 NAZAROW Michaił RUS 1994
21 AIGRO Artti EST 1999
22 TANDE Daniel Andre NOR 1994
23 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
24 BICKNER Kevin USA 1996
25 ITO Daiki JAP 1985
26 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
27 KOT Maciej POL 1991
28 FREUND Severin GER 1988
29 NAKAMURA Naoki JAP 1996
30 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
31 SEMENIC Anze SLO 1993
32 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
33 MOGEL Zak SLO 2001
34 AIGNER Clemens AUT 1993
35 DAMJAN Jernej SLO 1983
36 HULA Stefan POL 1986
37 FETTNER Manuel AUT 1985
38 PEIER Killian SUI 1995
39 KRAFT Stefan AUT 1993
40 HLAVA Lukas CZE 1984
41 KOUDELKA Roman CZE 1989
42 FANNEMEL Anders NOR 1991
43 FREITAG Richard GER 1991
44 SIEGEL David GER 1996
45 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
46 POLASEK Viktor CZE 1997
47 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
48 HUBER Daniel AUT 1993
49 EISENBICHLER Markus GER 1991
50 WOLNY Jakub POL 1995
51 KUBACKI Dawid POL 1990
52 AALTO Antti FIN 1995
53 LANISEK Anze SLO 1996
54 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
55 FORFANG Johann Andre NOR 1995
56 JOHANSSON Robert NOR 1990
57 PREVC Domen SLO 1999
58 WELLINGER Andreas GER 1995
59 GEIGER Karl GER 1993
60 ZAJC Timi SLO 2000
61 LEYHE Stephan GER 1992
62 ŻYŁA Piotr POL 1987
63 KLIMOV Evgeniy RUS 1994
64 STOCH Kamil POL 1987
65 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996

  • Źródło: Własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here