PŚ w Niżnym Tagile: Lista startowa kwalifikacji!

0
Kamil Stoch
fot. Kinga Stanaszek

Już dzisiaj o godzinie 15:45 rozpoczną się kwalifikacje do kolejnego konkursu Pucharu Świata w sezonie 2018/2019. Tym razem najlepsi skoczkowie na świecie rywalizować będą w Niżnym Tagile. 

Na liście startowej znajduje się 63 skoczków z 15 krajów, w tym sześciu reprezentantów Polski: Maciej Kot (nr 22), Stefan Hula (nr 32), Jakub Wolny (nr 51), Dawid Kubacki (nr 52), Piotr Żyła (nr 61) oraz Kamil Stoch (nr 62).

Jutrzejszy konkurs rozpocznie się o godzinie 15:45, a niedzielny o 16:00.

Lista startowa kwalifikacji do konkursu PŚ w Niżnym Tagile (HS134):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 KOTIK Kirił RUS 1998
2 BAŻENOW Aleksandr RUS 1995
3 BOJARINCEW Władysław RUS 1994
4 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
5 HAZETDINOW Ilmir RUS 1991
6 MAKSIMOCZKIN Michaił RUS 1993
7 BICKNER Kevin USA 1996
8 TAKEUCHI Taku JAP 1987
9 KORNIŁOW Denis RUS 1986
10 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
11 RINGEN Sondre NOR 1996
12 NAZAROW Michaił RUS 1994
13 ITO Daiki JAP 1985
14 KOZISEK Cestmir CZE 1991
15 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
16 TKACZENKO Siergiej KAZ 1999
17 KASAI Noriaki JAP 1972
18 WASILJEW Dmitrij KAZ 1979
19 NAGLIC Tomaz SLO 1989
20 SCHULER Andreas SUI 1995
21 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
22 KOT Maciej POL 1991
23 FREUND Severin GER 1988
24 MAATTA Jarkko FIN 1994
25 INSAM Alex ITA 1997
26 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
27 TANDE Daniel Andre NOR 1994
28 AIGNER Clemens AUT 1993
29 DAMJAN Jernej SLO 1983
30 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
31 NAKAMURA Naoki JAP 1996
32 HULA Stefan POL 1986
33 HLAVA Lukas CZE 1984
34 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
35 PEIER Killian SUI 1995
36 MOGEL Zak SLO 2001
37 FANNEMEL Anders NOR 1991
38 POLASEK Viktor CZE 1997
39 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
40 FETTNER Manuel AUT 1985
41 SIEGEL David GER 1996
42 HUBER Daniel AUT 1993
43 KOUDELKA Roman CZE 1989
44 AALTO Antti FIN 1995
45 FREITAG Richard GER 1991
46 EISENBICHLER Markus GER 1991
47 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
48 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
49 KRAFT Stefan AUT 1993
50 LANISEK Anze SLO 1996
51 WOLNY Jakub POL 1995
52 KUBACKI Dawid POL 1990
53 FORFANG Johann Andre NOR 1995
54 JOHANSSON Robert NOR 1990
55 PREVC Domen SLO 1999
56 ZAJC Timi SLO 2000
57 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
58 GEIGER Karl GER 1993
59 WELLINGER Andreas GER 1995
60 LEYHE Stephan GER 1992
61 ŻYŁA Piotr POL 1987
62 STOCH Kamil POL 1987
63 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku