PŚ w Niżnym Tagile: Treningi dla Prevca i Leyhe!

0
FOTO: Martyna Malich

Domen Prevc wygrał pierwszy, a Stephan Leyhe drugi trening przed dzisiejszymi kwalifikacjami do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w rosyjskim Niżnym Tagile. 

W pierwszym treningu najlepszy okazał się Domen Prevc, reprezentant Słowenii oddał skok na odległość 131,5 metra, drugie miejsce zajął Ryoyu Kobayashi (130 m), a trzecie Norweg Johann Andre Forfang (135 m).

Z kolei drugi trening wygrał Stephan Leyhe (134 m), na drugiej pozycji uplasował się Robert Johansson (130 m), a na trzeciej Piotr Żyła (126 m).

Wyniki I treningu przed kwalifikacjami do konkursu PŚ w Niżnym Tagile (HS134):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 55 PREVC Domen SLO 131.5 2 85.8 -12.5 83.1
2 63 KOBAYASHI Ryoyu JAP 130.0 1 85.0 -14.8 83.0
3 53 FORFANG Johann Andre NOR 135.0 3 86.6 -16.5 80.5
4 54 JOHANSSON Robert NOR 130.5 2 86.1 -13.8 80.0
5 60 LEYHE Stephan GER 127.0 2 86.8 -7.8 79.7
6 52 KUBACKI Dawid POL 129.5 3 86.5 -9.4 77.7
7 56 ZAJC Timi SLO 126.0 2 86.1 -9.8 75.9
8 49 KRAFT Stefan AUT 133.0 3 86.6 -17.8 75.6
8 4 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 141.5 5 86.7 -23.1 75.6
10 48 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 125.5 3 86.0 -4.8 75.1
11 58 GEIGER Karl GER 125.0 2 86.4 -9.1 74.8
12 59 WELLINGER Andreas GER 125.0 2 86.0 -10.2 73.7
13 27 TANDE Daniel Andre NOR 129.0 3 87.1 -13.9 72.3
14 62 STOCH Kamil POL 123.0 1 85.2 -13.4 71.8
15 32 HULA Stefan POL 125.5 3 86.3 -8.3 71.6
16 45 FREITAG Richard GER 128.5 3 86.9 -14.1 71.2
17 26 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 126.0 3 86.8 -10.2 70.6
18 19 NAGLIC Tomaz SLO 133.5 4 86.8 -18.9 70.4
19 28 AIGNER Clemens AUT 126.0 3 86.4 -10.7 70.1
20 29 DAMJAN Jernej SLO 126.5 3 86.0 -11.7 70.0
21 61 ZYLA Piotr POL 121.0 1 85.2 -12.4 69.2
22 44 AALTO Antti FIN 125.0 3 86.4 -10.2 68.8
23 47 KOBAYASHI Junshiro JAP 123.5 3 86.1 -8.2 68.1
24 43 KOUDELKA Roman CZE 125.5 3 86.5 -12.2 67.7
24 34 ASCHENWALD Philipp AUT 122.5 3 86.2 -6.8 67.7
26 20 SCHULER Andreas SUI 126.5 4 86.7 -10.7 66.0
27 21 DESCHWANDEN Gregor SUI 129.5 4 86.7 -16.6 65.5
28 46 EISENBICHLER Markus GER 123.0 3 86.7 -10.9 64.5
28 22 KOT Maciej POL 129.0 4 86.9 -16.7 64.5
30 51 WOLNY Jakub POL 119.5 3 86.8 -4.7 64.4
31 25 INSAM Alex ITA 123.5 3 86.7 -12.0 64.3
32 9 KORNILOV Denis RUS 126.0 4 86.8 -13.7 62.1
33 7 BICKNER Kevin USA 120.5 3 86.2 -9.0 61.9
34 42 HUBER Daniel AUT 120.5 3 85.9 -10.6 60.3
35 30 GRANERUD Halvor Egner NOR 119.5 3 86.6 -8.9 60.2
36 35 PEIER Killian SUI 116.0 3 86.0 -5.1 57.7
37 50 LANISEK Anze SLO 116.5 3 86.1 -6.5 57.2
38 31 NAKAMURA Naoki JAP 119.0 3 86.0 -12.0 56.2
39 41 SIEGEL David GER 119.0 3 86.7 -12.9 55.3
40 57 KLIMOV Evgeniy RUS 112.0 2 86.2 -6.9 53.6
41 8 TAKEUCHI Taku JAP 127.0 5 86.8 -21.3 51.3
41 5 HAZETDINOV Ilmir RUS 119.5 5 87.1 -7.8 51.3
43 18 VASSILIEV Dmitriy RUS 120.0 4 86.3 -14.5 50.5
44 13 ITO Daiki JAP 119.0 4 86.5 -13.4 49.8
45 38 POLASEK Viktor CZE 111.0 3 85.6 -5.0 48.8
46 14 KOZISEK Cestmir CZE 119.5 4 86.9 -19.7 44.4
47 23 FREUND Severin GER 110.0 3 86.3 -10.9 41.1
48 17 KASAI Noriaki JAP 107.5 4 86.2 -3.7 38.8
49 15 PAVLOVCIC Bor SLO 110.5 4 86.6 -10.5 37.4
50 33 HLAVA Lukas CZE 105.5 3 86.4 -7.3 36.6
51 2 BAZHENOV Aleksandr RUS 114.0 5 87.3 -14.0 35.2
52 40 FETTNER Manuel AUT 102.5 3 85.9 -3.4 35.1
53 37 FANNEMEL Anders NOR 104.0 3 86.5 -6.9 34.3
54 6 MAKSIMOCHKIN Mikhail RUS 107.5 5 87.1 -9.7 27.8
55 39 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 100.5 3 86.1 -7.2 27.7
56 12 NAZAROV Mikhail RUS 105.0 4 86.4 -12.6 25.4
57 24 MAATTA Jarkko FIN 99.5 3 86.1 -8.9 24.2
58 1 KOTIK Kiril RUS 111.5 5 86.6 -21.6 23.1
59 16 TKACHENKO Sergey KAZ 99.0 4 86.1 -5.9 21.3
60 36 MOGEL Zak SLO 92.0 3 86.1 1.3 20.9
61 11 RINGEN Sondre NOR 99.5 4 86.8 -7.6 20.5
62 3 BOYARINTSEV Vladislav RUS 96.0 5 86.6 -3.5 13.3
63 10 MUMINOV Sabirzhan KAZ 98.0 4 86.5 -15.7 9.7

 

Wyniki II treningu przed kwalifikacjami do konkursu PŚ w Niżnym Tagile (HS134):
lp. nr imię i nazwisko kraj pktodl. belka km/h komp. nota
1 60 LEYHE Stephan GER 134.0 2 86.5 -12.7 77.4
2 54 JOHANSSON Robert NOR 130.0 2 86.3 -7.1 75.8
3 61 ZYLA Piotr POL 126.0 1 85.5 -6.1 74.5
4 42 HUBER Daniel AUT 135.0 3 86.5 -13.4 73.6
5 49 KRAFT Stefan AUT 127.0 2 85.9 -8.2 69.3
6 29 DAMJAN Jernej SLO 132.5 3 86.1 -14.8 67.7
7 45 FREITAG Richard GER 126.0 2 86.3 -8.3 67.4
8 27 TANDE Daniel Andre NOR 128.5 3 87.3 -8.3 67.0
9 46 EISENBICHLER Markus GER 127.0 2 86.3 -11.2 66.3
10 38 POLASEK Viktor CZE 127.5 3 85.9 -7.9 65.6
11 35 PEIER Killian SUI 126.0 3 86.2 -6.6 64.2
11 26 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 130.5 3 86.6 -14.7 64.2
13 37 FANNEMEL Anders NOR 129.5 3 86.6 -13.2 63.9
14 50 LANISEK Anze SLO 125.0 2 86.2 -10.9 63.0
14 30 GRANERUD Halvor Egner NOR 125.0 3 86.8 -6.0 63.0
14 25 INSAM Alex ITA 131.5 3 86.5 -17.7 63.0
17 52 KUBACKI Dawid POL 123.5 2 86.2 -8.5 62.7
18 7 BICKNER Kevin USA 127.0 3 86.4 -11.1 61.5
19 58 GEIGER Karl GER 118.5 2 86.6 -1.1 61.1
20 22 KOT Maciej POL 126.0 3 86.6 -10.8 60.0
21 44 AALTO Antti FIN 118.0 2 86.2 -1.6 59.7
22 62 STOCH Kamil POL 115.5 1 85.4 -3.2 58.5
23 59 WELLINGER Andreas GER 125.5 2 86.2 -16.5 58.3
24 53 FORFANG Johann Andre NOR 119.5 2 85.8 -5.9 58.1
25 31 NAKAMURA Naoki JAP 122.5 3 86.6 -6.6 57.9
26 63 KOBAYASHI Ryoyu JAP 112.0 1 85.5 2.3 57.7
27 8 TAKEUCHI Taku JAP 123.0 3 86.7 -7.9 57.5
28 23 FREUND Severin GER 121.5 3 86.7 -5.8 56.9
29 12 NAZAROV Mikhail RUS 125.5 3 86.3 -13.3 56.6
30 55 PREVC Domen SLO 118.0 2 85.8 -5.7 55.6
31 11 RINGEN Sondre NOR 123.5 3 86.4 -11.0 55.3
32 48 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 117.5 2 85.5 -6.7 53.7
33 43 KOUDELKA Roman CZE 117.5 2 85.8 -7.6 52.8
34 47 KOBAYASHI Junshiro JAP 122.5 2 85.5 -16.9 52.5
35 20 SCHULER Andreas SUI 120.0 3 86.2 -8.7 51.3
36 21 DESCHWANDEN Gregor SUI 118.5 3 86.5 -8.3 49.0
37 34 ASCHENWALD Philipp AUT 119.0 3 86.2 -9.5 48.7
38 39 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 121.5 3 86.6 -14.1 48.6
39 56 ZAJC Timi SLO 115.5 2 85.8 -8.6 48.2
40 9 KORNILOV Denis RUS 119.5 3 86.1 -11.5 47.6
41 36 MOGEL Zak SLO 116.5 3 86.3 -6.2 47.5
42 14 KOZISEK Cestmir CZE 117.0 3 86.2 -10.7 43.9
43 41 SIEGEL David GER 117.5 3 86.3 -12.1 43.4
44 19 NAGLIC Tomaz SLO 115.0 3 86.4 -7.7 43.3
45 28 AIGNER Clemens AUT 118.0 3 86.5 -14.4 42.0
46 24 MAATTA Jarkko FIN 114.0 3 86.3 -8.6 40.6
47 40 FETTNER Manuel AUT 113.0 3 86.4 -7.1 40.3
48 4 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 111.0 3 85.9 -4.5 39.3
49 18 VASSILIEV Dmitriy RUS 109.5 3 86.1 -3.9 37.2
50 51 WOLNY Jakub POL 106.5 2 85.6 -4.3 36.3
51 32 HULA Stefan POL 109.5 3 86.3 -6.7 34.4
52 5 HAZETDINOV Ilmir RUS 107.5 3 87.2 -8.5 29.0
53 15 PAVLOVCIC Bor SLO 108.0 3 86.6 -11.0 27.4
54 33 HLAVA Lukas CZE 106.5 3 86.4 -9.9 25.8
55 2 BAZHENOV Aleksandr RUS 107.0 3 86.2 -13.9 22.7
56 6 MAKSIMOCHKIN Mikhail RUS 104.0 3 86.4 -12.3 18.9
57 3 BOYARINTSEV Vladislav RUS 102.0 3 86.3 -14.8 12.8
58 16 TKACHENKO Sergey KAZ 96.5 3 85.8 -7.7 10.0
59 57 KLIMOV Evgeniy RUS 94.0 2 86.5 -10.2 7.9
60 10 MUMINOV Sabirzhan KAZ 96.5 3 86.5 -10.2 7.5
61 1 KOTIK Kiril RUS 87.5 3 86.1 -3.8 0.0
13 ITO Daiki JAP DNS
17 KASAI Noriaki JAP DNS

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku