PŚ w Niżnym Tagile: Lista startowa kwalifikacji!

0
Piotr Żyła
fot. Kinga Stanaszek

Już dzisiaj o godzinie 14:30 rozpoczną się kwalifikacje do kolejnego konkursu Pucharu Świata 2018/2019 w Niżnym Tagile.

Na liście startowej znajduje się 63 skoczków z 15 krajów, w tym sześciu Polaków:  Maciej Kot (nr 18), Stefan Hula (nr 35), Jakub Wolny (nr 47), Dawid Kubacki (nr 51), Piotr Żyła (nr 61) i Kamil Stoch (nr 62). Pierwsza seria konkursowa zaplanowana jest na godzinę 16:00.

Lista startowa kwalifikacji do konkursu PŚ w Niżnym Tagile (HS134):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 USACZEW Jegor RUS 1991
2 BAŻENOW Aleksandr RUS 1995
3 BOJARINCEW Władysław RUS 1994
4 HAZETDINOW Ilmir RUS 1991
5 MAKSIMOCZKIN Michaił RUS 1993
6 NAZAROW Michaił RUS 1994
7 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
8 RINGEN Sondre NOR 1996
9 NAGLIC Tomaz SLO 1989
10 ITO Daiki JAP 1985
11 TKACZENKO Siergiej KAZ 1999
12 KORNIŁOW Denis RUS 1986
13 KASAI Noriaki JAP 1972
14 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
15 TAKEUCHI Taku JAP 1987
16 SCHULER Andreas SUI 1995
17 KOZISEK Cestmir CZE 1991
18 KOT Maciej POL 1991
19 MAATTA Jarkko FIN 1994
20 INSAM Alex ITA 1997
21 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
22 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
23 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
24 AIGNER Clemens AUT 1993
25 TANDE Daniel Andre NOR 1994
26 FREUND Severin GER 1988
27 BICKNER Kevin USA 1996
28 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
29 NAKAMURA Naoki JAP 1996
30 HLAVA Lukas CZE 1984
31 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
32 MOGEL Zak SLO 2001
33 FANNEMEL Anders NOR 1991
34 DAMJAN Jernej SLO 1983
35 HULA Stefan POL 1986
36 POLASEK Viktor CZE 1997
37 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
38 FETTNER Manuel AUT 1985
39 SIEGEL David GER 1996
40 PEIER Killian SUI 1995
41 FREITAG Richard GER 1991
42 EISENBICHLER Markus GER 1991
43 HUBER Daniel AUT 1993
44 KOUDELKA Roman CZE 1989
45 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
46 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
47 WOLNY Jakub POL 1995
48 LANISEK Anze SLO 1996
49 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
50 AALTO Antti FIN 1995
51 KUBACKI Dawid POL 1990
52 KRAFT Stefan AUT 1993
53 PREVC Domen SLO 1999
54 JOHANSSON Robert NOR 1990
55 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
56 GEIGER Karl GER 1993
57 ZAJC Timi SLO 2000
58 WELLINGER Andreas GER 1995
59 FORFANG Johann Andre NOR 1995
60 LEYHE Stephan GER 1992
61 ŻYŁA Piotr POL 1987
62 STOCH Kamil POL 1987
63 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku