PŚ w Engelbergu: Stefan Kraft najlepszy w drugim treningu!

0
82
Stefan Kraft
FOTO: Kinga Stanaszek

Stefan Kraft wygrał drugi trening przed dzisiejszymi kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w szwajcarskim Engelbergu.

Stefan Kraft oddał skok na odległość 134 metrów, na drugiej pozycji uplasował się Richard Freitag (134 m), a na trzeciej Robert Johansson (133,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Markus Eisenbichler (132 m), Michael Hayboeck (132 m), Jernej Damjan (130,5 m), Dawid Kubacki (128,5 m), Stephan Leyhe (128,5 m), Kamil Stoch (128,5 m), Piotr Żyła (128 m).

Wyniki II treningu przed kwalifikacjami do konkursu PŚ w Engelbergu (HS140):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 51 KRAFT Stefan AUT 134.0 14 90.0 -0.4 75.8
2 38 FREITAG Richard GER 134.0 14 90.0 -1.4 74.8
3 55 JOHANSSON Robert NOR 133.5 14 90.4 -1.3 74.0
4 48 EISENBICHLER Markus GER 132.0 14 89.7 -0.7 71.9
4 4 HAYBOECK Michael AUT 132.0 14 90.3 -0.7 71.9
6 33 DAMJAN Jernej SLO 130.5 14 89.6 -2.6 67.3
7 50 KUBACKI Dawid POL 128.5 14 90.2 0.4 66.7
8 59 LEYHE Stephan GER 128.5 14 90.4 -0.3 66.0
9 61 STOCH Kamil POL 128.5 14 89.5 -0.7 65.6
10 62 ZYLA Piotr POL 128.0 14 90.0 -0.7 64.7
11 56 KLIMOV Evgeniy RUS 127.0 14 90.2 0.8 64.4
12 46 PEIER Killian SUI 127.5 14 89.9 -1.1 63.4
13 31 MOGEL Zak SLO 127.5 14 90.1 -2.1 62.4
14 13 LINDVIK Marius NOR 127.0 14 89.8 -2.2 61.4
15 53 PREVC Domen SLO 125.0 14 90.0 1.0 61.0
16 54 ZAJC Timi SLO 125.5 14 90.0 -0.3 60.6
17 15 STJERNEN Andreas NOR 127.5 14 90.4 -4.7 59.8
18 12 PREVC Peter SLO 125.5 14 90.0 -1.5 59.4
19 25 AIGNER Clemens AUT 125.0 14 90.2 -1.8 58.2
20 47 FANNEMEL Anders NOR 125.5 14 90.0 -3.0 57.9
21 40 HUBER Daniel AUT 125.0 14 90.1 -2.2 57.8
22 1 SCHIFFNER Markus AUT 123.5 14 90.0 -0.3 57.0
23 20 KOT Maciej POL 124.5 14 89.8 -2.8 56.3
24 34 HULA Stefan POL 123.5 14 90.0 -1.1 56.2
25 43 WOLNY Jakub POL 123.5 14 89.9 -1.2 56.1
26 22 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 124.0 14 90.1 -2.5 55.7
27 58 GEIGER Karl GER 122.5 14 90.1 -0.2 55.3
28 36 SIEGEL David GER 124.0 14 89.7 -3.7 54.5
29 57 WELLINGER Andreas GER 122.0 14 90.3 -0.8 53.8
30 42 KOBAYASHI Junshiro JAP 122.5 14 89.5 -1.8 53.7
31 60 FORFANG Johann Andre NOR 121.5 14 89.9 -0.2 53.5
31 30 ASCHENWALD Philipp AUT 122.5 14 89.7 -2.0 53.5
33 45 KOUDELKA Roman CZE 122.5 14 89.7 -2.6 52.9
34 52 AALTO Antti FIN 121.0 14 90.1 -0.1 52.7
35 27 FREUND Severin GER 122.0 14 90.0 -2.2 52.4
36 32 BICKNER Kevin USA 121.5 14 90.1 -2.2 51.5
37 3 SATO Yukiya JAP 120.0 14 89.4 -1.0 50.0
38 39 GRANERUD Halvor Egner NOR 120.0 14 89.6 -1.1 49.9
39 35 NAKAMURA Naoki JAP 120.0 14 89.7 -1.5 49.5
40 26 ITO Daiki JAP 119.5 14 89.9 -1.8 48.3
41 49 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 118.0 14 89.3 -0.7 46.7
42 17 SCHULER Andreas SUI 120.0 14 89.9 -4.5 46.5
43 41 FETTNER Manuel AUT 118.0 14 90.2 -2.2 45.2
44 14 AMMANN Simon SUI 118.5 14 89.7 -3.4 44.9
45 37 POLASEK Viktor CZE 118.0 14 89.2 -3.0 44.4
46 44 LANISEK Anze SLO 117.0 14 89.8 -1.3 44.3
47 29 HLAVA Lukas CZE 116.5 14 89.6 -0.5 44.2
48 18 MAATTA Jarkko FIN 116.5 14 89.9 -2.0 42.7
49 19 KOZISEK Cestmir CZE 114.0 14 90.1 -2.6 37.6
50 6 LEAROYD Jonathan FRA 112.5 14 89.9 -0.3 37.2
51 21 DESCHWANDEN Gregor SUI 113.5 14 89.8 -2.2 37.1
52 24 INSAM Alex ITA 114.0 14 89.8 -3.4 36.8
53 2 NAGLIC Tomaz SLO 113.0 14 89.2 -2.2 36.2
54 7 KASAI Noriaki JAP 112.0 14 89.5 -1.1 35.5
55 11 CHOI Seou KOR 112.5 14 88.7 -3.2 34.3
56 23 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 111.0 14 89.2 -3.4 31.4
57 16 TKACHENKO Sergey KAZ 105.0 14 89.2 -2.5 21.5
58 28 VASSILIEV Dmitriy RUS 104.5 14 89.2 -2.1 21.0
59 8 CHOI Heung Chul KOR 99.5 14 88.9 1.3 15.4
60 9 KORNILOV Denis RUS 101.5 14 89.5 -2.9 14.8
61 10 NOMME Martti EST 101.0 14 89.3 -2.5 14.3
62 5 MUMINOV Sabirzhan KAZ 97.5 14 89.5 -0.4 10.1
63 KOBAYASHI Ryoyu JAP DNS

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here