Lista startowa do konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie

0
Piotr Żyła
fot. Kinga Stanaszek

Już dzisiaj o godzinie 16:30 rozpoczną się kwalifikacje do pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni 2018/2019 w Oberstdorfie.

Kwalifikacje oczywiście zostaną poprzedzone treningiem zaplanowanym na godzinę 14:30. W kwalifikacjach weźmie udział 68 skoczków z 17 krajów, w tym 7 reprezentantów Polski: Aleksander Zniszczoł (nr 16), Maciej Kot (nr 27), Stefan Hula (nr 38), Jakub Wolny (nr 46), Dawid Kubacki (nr 57), Kamil Stoch (nr 66) oraz Piotr Żyła (nr 67).

Lista startowa kwalifikacji do konkursu TCS w Oberstdorfie (HS137):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 LISSO Justin GER 1999
2 HOFFMANN Felix GER 1997
3 SCHMID Constantin GER 1999
4 BAER Moritz GER 1997
5 HAMANN Martin GER 1997
6 PASCHKE Pius GER 1990
7 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
8 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
9 TKACZENKO Siergiej KAZ 1999
10 NOMME Martti EST 1993
11 SIERGIEJEW Maksim RUS 1999
12 HAUSWIRTH Sandro SUI 2000
13 PEDERSEN Robin NOR 1996
14 LEAROYD Jonathan FRA 2000
15 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
16 ZNISZCZOŁ Aleksander POL 1994
17 NAZAROW Michaił RUS 1994
18 SCHIFFNER Markus AUT 1992
19 SCHULER Andreas SUI 1995
20 KASAI Noriaki JAP 1972
21 MAATTA Jarkko FIN 1994
22 AMMANN Simon SUI 1981
23 KOZISEK Cestmir CZE 1991
24 SEMENIC Anze SLO 1993
25 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
26 INSAM Alex ITA 1997
27 KOT Maciej POL 1991
28 ITO Daiki JAP 1985
29 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
30 FREUND Severin GER 1988
31 SATO Yukiya JAP 1995
32 HLAVA Lukas CZE 1984
33 STJERNEN Andreas NOR 1988
34 PREVC Peter SLO 1992
35 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
36 TANDE Daniel Andre NOR 1994
37 BICKNER Kevin USA 1996
38 HULA Stefan POL 1986
39 HAYBOECK Michael AUT 1991
40 DAMJAN Jernej SLO 1983
41 FREITAG Richard GER 1991
42 SIEGEL David GER 1996
43 POLASEK Viktor CZE 1997
44 NAKAMURA Naoki JAP 1996
45 FETTNER Manuel AUT 1985
46 WOLNY Jakub POL 1995
47 PEIER Killian SUI 1995
48 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
49 FANNEMEL Anders NOR 1991
50 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
51 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
52 HUBER Daniel AUT 1993
53 EISENBICHLER Markus GER 1991
54 KOUDELKA Roman CZE 1989
55 AALTO Antti FIN 1995
56 KRAFT Stefan AUT 1993
57 KUBACKI Dawid POL 1990
58 PREVC Domen SLO 1999
59 ZAJC Timi SLO 2000
60 WELLINGER Andreas GER 1995
61 JOHANSSON Robert NOR 1990
62 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
63 LEYHE Stephan GER 1992
64 FORFANG Johann Andre NOR 1995
65 GEIGER Karl GER 1993
66 STOCH Kamil POL 1987
67 ŻYŁA Piotr POL 1987
68 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku