TCS w Oberstdorfie: Markus Eisenbichler najlepszy w drugim treningu!

0
Markus Eisenbichler
FOTO: Martyna Malich

Markus Eisenbichler wygrał drugi trening przed kwalifikacjami do pierwszego konkursu Turnieju Czterech skoczni 2018/2019 w Oberstdorfie. 

Markus Eisenbichler oddał skok na odległość 139 metrów, na drugiej pozycji uplasował się Kamil Stoch (132,5 m), a na trzeciej Stephan Leyhe (132 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali Robert Johansson (131 m), Andreas Wellinger (131 m), Michael Hayboeck (134 m), Anders Fannemel (132,5 m), Kevin Bickner (134 m), Johann Andre Forfang (129 m), Andreas Stjernen (130 m).

Wyniki II treningu przed kwalifikacjami do konkursu TCS w Oberstdorfie (HS137):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 53 EISENBICHLER Markus GER 139.0 9 92.4 0.4 94.6
2 66 STOCH Kamil POL 132.5 8 91.4 3.1 89.4
3 63 LEYHE Stephan GER 132.0 8 92.5 3.8 89.2
4 61 JOHANSSON Robert NOR 131.0 8 92.1 4.1 87.7
5 60 WELLINGER Andreas GER 131.0 8 92.4 3.7 87.3
6 39 HAYBOECK Michael AUT 134.0 9 92.7 0.8 86.0
7 49 FANNEMEL Anders NOR 132.5 9 92.4 1.8 84.3
8 37 BICKNER Kevin USA 134.0 9 92.1 -1.0 84.2
9 64 FORFANG Johann Andre NOR 129.0 8 92.0 3.1 83.1
9 33 STJERNEN Andreas NOR 130.0 9 92.7 5.1 83.1
11 41 FREITAG Richard GER 134.0 9 92.1 -2.9 82.3
12 65 GEIGER Karl GER 128.0 8 92.3 3.5 81.7
13 57 KUBACKI Dawid POL 128.0 8 91.9 3.3 81.5
14 52 HUBER Daniel AUT 132.5 9 91.8 -1.1 81.4
15 42 SIEGEL David GER 133.0 9 92.1 -2.6 80.8
16 47 PEIER Killian SUI 129.0 9 92.0 3.4 79.6
17 62 KLIMOV Evgeniy RUS 127.0 8 91.8 3.0 79.4
17 59 ZAJC Timi SLO 126.5 8 91.6 3.9 79.4
17 40 DAMJAN Jernej SLO 130.5 9 91.6 0.5 79.4
20 54 KOUDELKA Roman CZE 127.0 8 91.6 2.2 78.6
21 67 ZYLA Piotr POL 125.5 8 91.7 2.9 76.6
22 24 SEMENIC Anze SLO 127.5 9 92.1 2.6 76.1
23 3 SCHMID Constantin GER 126.5 9 92.0 4.1 75.8
24 22 AMMANN Simon SUI 126.5 9 92.3 3.7 75.4
25 55 AALTO Antti FIN 124.5 8 91.7 3.4 75.3
26 45 FETTNER Manuel AUT 127.0 9 92.4 2.5 75.1
27 51 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 128.0 9 91.4 -0.3 74.1
28 58 PREVC Domen SLO 123.0 8 92.1 4.6 73.8
29 38 HULA Stefan POL 128.0 9 92.1 -0.8 73.6
30 31 SATO Yukiya JAP 124.5 9 91.8 4.8 72.9
31 13 PEDERSEN Robin NOR 125.5 9 92.6 2.9 72.8
32 48 GRANERUD Halvor Egner NOR 126.0 9 92.2 1.8 72.6
32 16 ZNISZCZOL Aleksander POL 125.5 9 91.9 2.7 72.6
34 6 PASCHKE Pius GER 126.0 9 91.8 1.6 72.4
35 56 KRAFT Stefan AUT 122.0 8 91.5 4.1 71.5
36 5 HAMANN Martin GER 125.0 9 92.0 2.2 71.2
37 2 HOFFMANN Felix GER 125.0 9 91.6 1.8 70.8
38 7 PAVLOVCIC Bor SLO 125.0 9 92.1 1.6 70.6
39 18 SCHIFFNER Markus AUT 122.5 9 92.4 5.4 69.9
40 29 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 123.5 9 92.2 3.1 69.4
41 35 ASCHENWALD Philipp AUT 124.5 9 92.2 1.2 69.3
42 30 FREUND Severin GER 123.5 9 92.3 2.9 69.2
43 44 NAKAMURA Naoki JAP 125.0 9 91.8 -0.3 69.0
44 27 KOT Maciej POL 123.0 9 92.1 2.9 68.3
45 20 KASAI Noriaki JAP 122.0 9 92.2 4.3 67.9
46 1 LISSO Justin GER 124.0 9 92.2 -0.9 66.3
47 43 POLASEK Viktor CZE 124.5 9 91.5 -2.6 65.5
48 36 TANDE Daniel Andre NOR 123.0 9 92.3 -0.5 64.9
49 46 WOLNY Jakub POL 119.5 9 91.8 5.1 64.2
50 4 BAER Moritz GER 120.5 9 91.8 1.7 62.6
51 32 HLAVA Lukas CZE 117.5 9 92.0 5.4 60.9
52 11 SERGEEV Maksim RUS 117.0 9 91.5 2.5 57.1
53 26 INSAM Alex ITA 116.0 9 92.1 2.4 55.2
54 8 NOUSIAINEN Eetu FIN 116.5 9 92.3 0.9 54.6
55 50 KOBAYASHI Junshiro JAP 117.0 9 91.7 -0.6 54.0
56 21 MAATTA Jarkko FIN 113.0 9 92.0 4.8 52.2
57 12 HAUSWIRTH Sandro SUI 113.0 9 92.0 4.1 51.5
58 19 SCHULER Andreas SUI 113.0 9 91.9 3.9 51.3
59 23 KOZISEK Cestmir CZE 112.5 9 91.9 3.9 50.4
60 14 LEAROYD Jonathan FRA 113.0 9 92.0 0.7 48.1
61 17 NAZAROV Mikhail RUS 110.0 9 91.8 4.7 46.7
62 25 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 108.5 9 91.5 4.8 44.1
63 9 TKACHENKO Sergey KAZ 109.0 9 91.4 2.5 42.7
64 34 PREVC Peter SLO 102.0 9 92.1 1.4 29.0
65 15 MUMINOV Sabirzhan KAZ 101.0 9 91.2 1.0 26.8
66 10 NOMME Martti EST 100.0 9 91.3 0.7 24.7
28 ITO Daiki JAP DNS
68 KOBAYASHI Ryoyu JAP DNS

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku