TCS w Oberstdorfie: Stefan Kraft najlepszy w kwalifikacjach!

0
Stefan Kraft
FOTO: Kinga Stanaszek

Stefan Kraft wygrał kwalifikacje do jutrzejszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni 2018/2019 w Oberstdorfie.

Stefan Kraft oddał skok na odległość 138,5 metra, drugi Ryoyu Kobayashi (138,5 m) stracił do Austriaka 0,3 punktu. Trzecie miejsce zajął Piotr Żyła (137,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Andreas Stjernen (136,5 m), Daniel Huber (133,5 m), Roman Koudelka (137,5 m), David Siegel (138 m), Kamil Stoch (130 m), Dawid Kubacki (133,5 m), Andreas Wellinger (130 m).

Wyniki kwalifikacji do konkursu TCS w Oberstdorfie (HS137):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h styl komp. nota
1 Q 56 KRAFT Stefan AUT 138.5 9 92.2 57.0 -1.0 153.1
2 Q 68 KOBAYASHI Ryoyu JAP 138.5 8 92.1 52.0 0.3 152.9
3 Q 67 ZYLA Piotr POL 137.5 8 91.9 53.0 -1.6 150.5
4 Q 33 STJERNEN Andreas NOR 136.5 9 92.7 55.0 1.0 149.5
5 Q 52 HUBER Daniel AUT 133.5 9 92.3 54.5 6.7 149.3
6 Q 54 KOUDELKA Roman CZE 137.5 9 92.0 57.0 -3.1 149.2
7 Q 42 SIEGEL David GER 138.0 9 92.2 55.0 -5.0 146.2
8 Q 66 STOCH Kamil POL 130.0 8 91.4 54.5 4.3 144.4
9 Q 57 KUBACKI Dawid POL 133.5 9 92.5 55.0 -0.1 143.0
10 Q 60 WELLINGER Andreas GER 130.0 8 92.5 55.5 1.0 142.1
11 Q 31 SATO Yukiya JAP 136.5 9 91.7 55.0 -6.5 142.0
12 Q 41 FREITAG Richard GER 133.5 9 92.3 55.5 -2.1 141.5
13 Q 61 JOHANSSON Robert NOR 130.0 8 92.4 54.0 1.0 140.6
14 Q 3 SCHMID Constantin GER 134.5 10 92.8 54.5 -0.6 140.0
15 Q 59 ZAJC Timi SLO 129.5 8 91.7 54.0 0.3 139.0
15 Q 6 PASCHKE Pius GER 135.0 10 92.0 55.0 -3.0 139.0
17 Q 63 LEYHE Stephan GER 125.0 8 92.6 52.5 8.5 137.6
17 Q 62 KLIMOV Evgeniy RUS 125.5 8 91.9 53.0 7.1 137.6
19 Q 43 POLASEK Viktor CZE 133.0 9 91.8 54.0 -4.3 136.9
20 Q 39 HAYBOECK Michael AUT 131.0 9 92.7 52.0 1.2 136.8
21 Q 40 DAMJAN Jernej SLO 129.5 9 91.7 53.5 2.1 136.5
22 Q 2 HOFFMANN Felix GER 131.0 10 92.2 54.0 1.6 135.4
23 Q 65 GEIGER Karl GER 124.0 8 92.6 52.0 8.5 135.3
24 Q 30 FREUND Severin GER 131.0 9 92.5 53.0 -1.5 135.1
25 Q 22 AMMANN Simon SUI 127.5 9 92.4 53.5 3.4 134.2
26 Q 55 AALTO Antti FIN 130.0 9 92.0 54.0 -2.4 133.4
27 Q 44 NAKAMURA Naoki JAP 129.5 9 91.9 52.0 0.3 133.2
28 Q 49 FANNEMEL Anders NOR 125.5 9 92.6 52.0 6.3 132.0
29 Q 46 WOLNY Jakub POL 127.0 9 92.1 52.0 2.9 131.3
30 Q 53 EISENBICHLER Markus GER 127.5 9 92.5 53.0 -0.3 130.0
31 Q 38 HULA Stefan POL 125.0 9 92.2 52.0 3.3 128.1
32 Q 7 PAVLOVCIC Bor SLO 128.0 9 92.0 52.5 -2.7 128.0
33 Q 16 ZNISZCZOL Aleksander POL 125.0 9 92.1 52.0 2.1 126.9
34 Q 5 HAMANN Martin GER 128.5 10 92.6 52.5 -1.4 126.4
35 Q 36 TANDE Daniel Andre NOR 123.5 9 92.6 52.0 3.1 125.2
36 Q 4 BAER Moritz GER 128.0 10 92.5 51.0 -1.1 124.3
37 Q 45 FETTNER Manuel AUT 123.0 9 92.4 51.5 3.0 123.7
38 Q 13 PEDERSEN Robin NOR 123.0 9 92.7 49.5 4.2 122.9
39 Q 51 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 121.0 9 91.7 51.0 5.4 122.0
39 Q 35 ASCHENWALD Philipp AUT 121.5 9 92.4 50.5 5.0 122.0
41 Q 18 SCHIFFNER Markus AUT 122.0 9 92.2 51.0 3.3 121.7
42 Q 32 HLAVA Lukas CZE 124.0 9 91.7 52.0 -2.5 120.5
43 Q 47 PEIER Killian SUI 120.0 9 92.0 51.0 5.4 120.2
44 Q 50 KOBAYASHI Junshiro JAP 120.0 9 91.7 51.0 4.7 119.5
45 Q 24 SEMENIC Anze SLO 119.5 9 92.3 49.5 6.1 118.5
46 Q 34 PREVC Peter SLO 120.0 9 92.0 49.5 4.4 117.7
47 Q 28 ITO Daiki JAP 119.5 9 92.1 50.5 4.2 117.6
48 Q 64 FORFANG Johann Andre NOR 115.0 8 92.3 50.0 8.8 117.4
49 Q 29 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 119.5 9 92.7 51.0 3.3 117.2
50 Q 14 LEAROYD Jonathan FRA 119.5 9 92.4 50.5 3.7 117.1
51 58 PREVC Domen SLO 122.0 9 92.6 49.5 0.1 117.0
52 19 SCHULER Andreas SUI 119.0 9 92.2 50.0 2.9 114.9
53 37 BICKNER Kevin USA 120.0 9 92.5 49.5 1.4 114.7
53 20 KASAI Noriaki JAP 118.0 9 92.2 51.0 3.5 114.7
55 12 HAUSWIRTH Sandro SUI 117.0 9 92.2 49.5 5.5 113.4
56 48 GRANERUD Halvor Egner NOR 117.0 9 92.3 50.0 4.1 112.5
57 23 KOZISEK Cestmir CZE 115.0 9 92.0 50.0 4.3 109.1
58 8 NOUSIAINEN Eetu FIN 118.0 9 92.3 49.5 -1.0 108.7
59 1 LISSO Justin GER 116.5 10 92.7 48.5 3.8 106.0
60 9 TKACHENKO Sergey KAZ 115.5 9 91.6 48.5 1.0 105.2
61 26 INSAM Alex ITA 108.5 9 92.2 48.0 13.5 104.6
62 27 KOT Maciej POL 108.5 9 92.2 46.5 10.1 99.7
63 25 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 107.0 9 91.9 47.5 8.9 96.8
64 21 MAATTA Jarkko FIN 107.5 9 92.2 47.5 3.8 92.6
65 15 MUMINOV Sabirzhan KAZ 108.5 9 91.7 48.0 1.4 92.5
66 11 SERGEEV Maksim RUS 106.0 9 91.5 47.0 5.4 91.0
17 NAZAROV Mikhail RUS DSQ
10 NOMME Martti EST DNS

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku