TCS w Innsbrucku: Pewne zwycięstwo Japończyka

0
Kamil Stoch
fot. Kinga Stanaszek

Ryoyu Kobayashi pewnie wygrał dzisiejszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni 2018/2019 w Innsbrucku.

Ryoyu Kobayashi wygrał konkurs po skokach na odległości 136,5 i 131 metrów, drugi miejsce zajął Stefan Kraft (129,5 i 130,5 m), a podium uzupełnił Andreas Stjernen (131 i 126 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Stephan Leyhe (129 i 127,5 m), Kamil Stoch (126,5 i 131 m), Yukiya Sato (129 i 123,5 m), Killian Peier (127 i 123 m), Richard Freitag (128 i 124 m), Roman Koudelka (123 i 125 m), Timi Zajc (130 i 119,5 m).

Wyniki konkursu Pucharu Świata w Innsbrucku (HS 130):
Lp. Zawodnik Kraj Odl.1 Odl.2 Suma pkt.
1 KOBAYASHI Ryoyu JAP 136.5 m 131 m 267
2 KRAFT Stefan AUT 129.5 m 130.5 m 254.2
3 STJERNEN Andreas NOR 131 m 126 m 242.7
4 LEYHE Stephan GER 129 m 127.5 m 239.1
5 STOCH Kamil POL 126.5 m 131 m 234.1
6 SATO Yukiya JAP 129 m 123.5 m 231.4
7 PEIER Killian SUI 127 m 123 m 230.6
8 FREITAG Richard GER 128 m 124 m 230
9 KOUDELKA Roman CZE 123 m 125 m 228.4
10 ZAJC Timi SLO 130 m 119.5 m 226.6
11 JOHANSSON Robert NOR 129 m 124 m 226.1
12 LANISEK Anze SLO 126.5 m 123 m 224.8
13 EISENBICHLER Markus GER 129 m 123.5 m 223.8
14 HUBER Daniel AUT 127 m 121 m 222.8
15 ITO Daiki JAP 124.5 m 124.5 m 222.3
16 FETTNER Manuel AUT 121.5 m 122.5 m 219.6
17 AMMANN Simon SUI 125 m 123.5 m 217.6
18 KUBACKI Dawid POL 130 m 116 m 216.5
19 KLIMOW Jewgienij RUS 122 m 120.5 m 214.3
20 WELLINGER Andreas GER 118.5 m 121 m 207.8
21 FORFANG Johann Andre NOR 119.5 m 123.5 m 205.9
21 HAYBOECK Michael AUT 123 m 115.5 m 205.9
23 ASCHENWALD Philipp AUT 123.5 m 115 m 203.9
24 GEIGER Karl GER 120.5 m 115.5 m 203.3
25 FANNEMEL Anders NOR 124.5 m 116 m 202
26 KOBAYASHI Junshiro JAP 124 m 114 m 200.5
27 ZOGRAFSKI Władimir BEL 120 m 111.5 m 197.4
28 SIEGEL David GER 123 m 112.5 m 196.4
29 HOERL Jan AUT 120 m 110 m 188.6
30 HULA Stefan POL 120 m 112 m 186.4
31 NAKAMURA Naoki JAP 119 m 102.1
32 KASAI Noriaki JAP 120 m 100.9
33 SCHMID Constantin GER 121 m 100.1
34 WOLNY Jakub POL 116.5 m 99.4
35 AIGNER Clemens AUT 119.5 m 98.1
36 PAVLOVCIC Bor SLO 117.5 m 97.3
37 SEMENIC Anze SLO 118 m 96.9
38 KOZISEK Cestmir CZE 118 m 96.2
39 BICKNER Kevin USA 117 m 95
40 JUSTIN Rok SLO 117 m 94
41 AALTO Antti FIN 117 m 93
42 ŻYŁA Piotr POL 113.5 m 90.7
43 TANDE Daniel Andre NOR 115.5 m 90.6
44 POLASEK Viktor CZE 113.5 m 90.3
45 DAMJAN Jernej SLO 114.5 m 90.2
46 ALAMOMMO Andreas FIN 115.5 m 89.8
47 TKACZENKO Siergiej KAZ 113.5 m 88.7
48 LEITNER Clemens AUT 115 m 88
49 SCHULER Andreas SUI 111 m 81.9
DSQ GRANERUD Halvor Egner NOR DSQ

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku