TCS w Bischofshofen: Lista startowa kwalifikacji

0
Kamil Stoch
fot. Kinga Stanaszek

Już dzisiaj odbędą się kwalifikacje do ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni 2018/2019 w Bischofshofen. 

Kwalifikacje rozpoczną się o godzinie 17:00, z kolei na godzinę 16:00 zaplanowana została seria próbna. Na liście startowej znajduje się 66 skoczków z 16 krajów, w tym 7 reprezentantów Polski: Aleksander Zniszczoł (nr 7), Maciej Kot (nr 23), Stefan Hula (nr 32), Jakub Wolny (nr 43), Dawid Kubacki (nr 56), Kamil Stoch (nr 64) oraz Piotr Żyła (nr 65).

Lista startowa kwalifikacji do konkursu TCS w Bischofshofen (HS142):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 LEITNER Clemens AUT 1998
2 KOFLER Andreas AUT 1984
3 HOFER Thomas AUT 1996
4 HAAGEN David AUT 2002
5 NAZAROW Michaił RUS 1994
6 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
7 ZNISZCZOŁ Aleksander POL 1994
8 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
9 DEZMAN Nejc SLO 1992
10 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
11 NOMME Martti EST 1993
12 PAVLOVCIC Bor SLO 1998
13 TKACZENKO Siergiej KAZ 1999
14 SIERGIEJEW Maksim RUS 1999
15 SCHULER Andreas SUI 1995
16 SCHIFFNER Markus AUT 1992
17 KASAI Noriaki JAP 1972
18 PEDERSEN Robin NOR 1996
19 HOERL Jan AUT 1998
20 KOZISEK Cestmir CZE 1991
21 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
22 INSAM Alex ITA 1997
23 KOT Maciej POL 1991
24 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
25 SEMENIC Anze SLO 1993
26 SCHMID Constantin GER 1999
27 AIGNER Clemens AUT 1993
28 HLAVA Lukas CZE 1984
29 TANDE Daniel Andre NOR 1994
30 BICKNER Kevin USA 1996
31 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
32 HULA Stefan POL 1986
33 DAMJAN Jernej SLO 1983
34 POLASEK Viktor CZE 1997
35 HAYBOECK Michael AUT 1991
36 AMMANN Simon SUI 1981
37 ITO Daiki JAP 1985
38 NAKAMURA Naoki JAP 1996
39 FETTNER Manuel AUT 1985
40 SIEGEL David GER 1996
41 LANISEK Anze SLO 1996
42 SATO Yukiya JAP 1995
43 WOLNY Jakub POL 1995
44 FREITAG Richard GER 1991
45 FANNEMEL Anders NOR 1991
46 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
47 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
48 PEIER Killian SUI 1995
49 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
50 AALTO Antti FIN 1995
51 STJERNEN Andreas NOR 1988
52 HUBER Daniel AUT 1993
53 WELLINGER Andreas GER 1995
54 KOUDELKA Roman CZE 1989
55 ZAJC Timi SLO 2000
56 KUBACKI Dawid POL 1990
57 JOHANSSON Robert NOR 1990
58 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
59 EISENBICHLER Markus GER 1991
60 KRAFT Stefan AUT 1993
61 FORFANG Johann Andre NOR 1995
62 LEYHE Stephan GER 1992
63 GEIGER Karl GER 1993
64 STOCH Kamil POL 1987
65 ŻYŁA Piotr POL 1987
66 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku