MŚ w Seefeld: Ryoyu Kobayashi najlepszy w drugim treningu

0
388
Ryoyu Kobayashi
fot. Kinga Stanaszek

Ryoyu Kobayashi wygrał drugi dzisiejszy trening na normalnej skoczni w Seefeld. Japończyk uzyskał aż 107,5 metra.

Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki (106 m), a trzecie Kamil Stoch (104,5 m). Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Stephan Leyhe (105 m), Stefan Hula (105 m), Peter Prevc (104 m), Evgeniy Klimov (106 m), Jan Hoerl (105 m), Piotr Żyła (102 m), Johann Andre Forfang (100 m).

Wyniki II treningu MŚ w Seefeld (HS109):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 77 KOBAYASHI Ryoyu JAP 107.5 10 87.5 4.9 91.0
2 73 KUBACKI Dawid POL 106.0 10 88.0 4.5 87.6
3 76 STOCH Kamil POL 104.5 10 87.3 5.7 85.8
4 67 LEYHE Stephan GER 105.0 10 88.2 3.4 84.5
5 45 HULA Stefan POL 105.0 11 88.2 2.5 79.0
6 41 PREVC Peter SLO 104.0 11 87.9 4.4 78.9
7 65 KLIMOV Evgeniy RUS 106.0 11 88.2 0.3 78.8
8 44 HOERL Jan AUT 105.0 11 87.7 2.1 78.6
9 74 ZYLA Piotr POL 102.0 10 87.5 3.4 78.5
10 71 FORFANG Johann Andre NOR 100.0 10 87.8 5.1 76.2
11 70 ZAJC Timi SLO 100.0 10 87.5 4.0 75.1
12 30 MARKENG Thomas Aasen NOR 103.5 11 88.5 0.7 74.2
13 59 FREITAG Richard GER 101.5 11 87.9 4.1 73.6
14 72 JOHANSSON Robert NOR 99.0 10 87.8 4.1 73.2
14 56 KOBAYASHI Junshiro JAP 101.0 11 87.8 4.7 73.2
16 60 STJERNEN Andreas NOR 101.5 11 88.6 3.6 73.1
17 55 WOLNY Jakub POL 100.0 11 88.0 5.4 71.9
18 39 JELAR Ziga SLO 100.0 11 88.1 4.6 71.1
19 50 FETTNER Manuel AUT 100.0 11 88.4 4.3 70.8
20 37 VASSILIEV Dmitriy RUS 100.0 11 88.2 4.1 70.6
21 54 LANISEK Anze SLO 98.5 11 88.3 6.4 69.9
22 47 ITO Daiki JAP 98.5 11 87.9 5.5 69.0
23 46 NAKAMURA Naoki JAP 99.0 11 87.9 3.6 68.1
24 64 GRANERUD Halvor Egner NOR 101.0 11 88.2 -1.1 67.4
25 66 KOUDELKA Roman CZE 97.0 10 87.3 1.7 66.8
26 32 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 98.0 11 87.7 3.1 65.6
27 2 SERGEEV Maksim RUS 98.5 12 88.2 5.8 64.8
28 26 SCHULER Andreas SUI 99.0 12 88.7 4.6 64.6
29 12 SAKALA Filip CZE 100.0 12 88.8 1.9 63.9
30 61 WELLINGER Andreas GER 97.5 11 88.3 2.0 63.5
31 36 AIGRO Artti EST 94.5 11 87.4 5.0 60.5
32 28 ALAMOMMO Andreas FIN 98.0 12 88.4 1.7 59.7
33 27 MAATTA Jarkko FIN 97.0 12 88.6 2.7 58.7
34 23 NOMME Martti EST 95.5 12 88.2 5.2 58.2
35 42 DAMJAN Jernej SLO 93.5 11 87.9 2.7 56.2
36 11 YANG Guang CHN 95.5 12 88.2 3.0 56.0
37 24 EGLOFF Luca SUI 94.5 12 88.8 4.8 55.8
38 17 LEAROYD Jonathan FRA 95.0 12 88.3 3.6 55.6
39 34 KOZISEK Cestmir CZE 91.0 11 87.8 2.8 51.3
40 15 FARKAS Hunor RUO 93.0 12 88.3 1.9 49.9
41 31 NOUSIAINEN Eetu FIN 90.5 11 88.1 2.2 49.7
42 16 KALINICHENKO Vitaliy UKR 92.5 12 88.1 2.6 49.6
43 8 KORNILOV Denis RUS 90.5 12 88.8 5.5 48.5
44 4 MALTSEV Kevin EST 90.0 12 88.1 4.7 46.7
45 13 LI Chao CHN 90.0 12 88.2 2.8 44.8
46 6 MOLNAR Florian HUN 87.0 12 88.3 3.8 39.8
47 10 VASKUL Andrii UKR 86.5 12 88.4 4.7 39.7
48 14 DEVYATKIN Nikita KAZ 86.5 12 87.5 2.0 37.0
49 1 MUMINOV Sabirzhan KAZ 84.0 12 88.3 6.6 36.6
50 9 PACURAR Radu Mihai ROU 84.0 12 88.2 5.6 35.6
51 7 MARUSIAK Yevhen UKR 81.0 12 87.8 5.4 29.4
52 21 TURSUNZHANOV Nurshat KAZ 75.5 12 88.1 4.9 17.9
53 18 SAFONOV Gleb KAZ 74.0 12 88.2 5.4 15.4
3 TKACHENKO Sergey KAZ DNS
5 COLLOREDO Sebastian ITA DNS
19 GASIENICA Patrick USA DNS
20 SOUKUP Matthew CAN DNS
22 LARSON Casey USA DNS
25 URLAUB Andrew USA DNS
29 VANCURA Tomas CZE DNS
33 INSAM Alex ITA DNS
35 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN DNS
38 HLAVA Lukas CZE DNS
40 BICKNER Kevin USA DNS
43 POLASEK Viktor CZE DNS
49 ASCHENWALD Philipp AUT DNS
53 HAYBOECK Michael AUT DNS
58 AALTO Antti FIN DNS
63 HUBER Daniel AUT DNS
68 GEIGER Karl GER DNS
69 EISENBICHLER Markus GER DNS
75 KRAFT Stefan AUT DNS

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here