MŚ w Seefeld: Lista startowa kwalifikacji

0
Kamil Stoch
fot. David Michalski

Już o 16:30 rozpoczną się kwalifikacje do konkursu Mistrzostw Świata w Seefeld na normalnej skoczni.

Na liście startowej znajduje się 66 skoczków, w tym czterech reprezentantów Polski: Stefan Hula (nr 41), Dawid Kubacki (nr 62), Piotr Żyła (nr 63) oraz Kamil Stoch (nr 65). Kwalifikacje zostaną oczywiście poprzedzone serią próbną zaplanowaną na godzinę 15:30.

Kwalifikacje można śledzić na:

http://live.fis-ski.com/jp-3191/results-pda.htm

Lista startowa kwalifikacji MŚ w Seefeld (HS109):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
2 SIERGIEJEW Maksim RUS 1999
3 TKACZENKO Siergiej KAZ 1999
4 MALTSEV Kevin EST 2000
5 COLLOREDO Sebastian ITA 1987
6 MOLNAR Florian HUN 2002
7 MARUSIAK Jewhen UKR 2000
8 PACURAR Radu Mihai ROU 2001
9 WASKUL Andrij UKR 1999
10 YANG Guang CHN 1984
11 SAKALA Filip CZE 1996
12 LI Chao CHN 1988
13 DEWJATKIN Nikita KAZ 1999
14 FARKAS Hunor ROU 2001
15 KALINICZENKO Witalij UKR 1993
16 LEAROYD Jonathan FRA 2000
17 GASIENICA Patrick USA 1998
18 SOUKUP Matthew CAN 1997
19 TURSUNŻANOW Nurszat KAZ 2003
20 LARSON Casey USA 1998
21 NOMME Martti EST 1993
22 EGLOFF Luca SUI 1995
23 URLAUB Andrew USA 2001
24 SCHULER Andreas SUI 1995
25 MAATTA Jarkko FIN 1994
26 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
27 MARKENG Thomas Aasen NOR 2000
28 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
29 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
30 INSAM Alex ITA 1997
31 KOZISEK Cestmir CZE 1991
32 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
33 AIGRO Artti EST 1999
34 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
35 JELAR Ziga SLO 1997
36 BICKNER Kevin USA 1996
37 PREVC Peter SLO 1992
38 DAMJAN Jernej SLO 1983
39 POLASEK Viktor CZE 1997
40 HOERL Jan AUT 1998
41 HULA Stefan POL 1986
42 ITO Daiki JAP 1985
43 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
44 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
45 AMMANN Simon SUI 1981
46 HAYBOECK Michael AUT 1991
47 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
48 SATO Yukiya JAP 1995
49 AALTO Antti FIN 1995
50 FREITAG Richard GER 1991
51 STJERNEN Andreas NOR 1988
52 PEIER Killian SUI 1995
53 HUBER Daniel AUT 1993
54 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
55 KOUDELKA Roman CZE 1989
56 LEYHE Stephan GER 1992
57 GEIGER Karl GER 1993
58 EISENBICHLER Markus GER 1991
59 ZAJC Timi SLO 2000
60 FORFANG Johann Andre NOR 1995
61 JOHANSSON Robert NOR 1990
62 KUBACKI Dawid POL 1990
63 ŻYŁA Piotr POL 1987
64 KRAFT Stefan AUT 1993
65 STOCH Kamil POL 1987
66 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996

  • Źródło: Własne
  • fot. David Michalski

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku