Czesi rywalizowali w Szczyrku

0

W miniony weekend na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku odbyły się Mistrzostwa Czech oraz zawody z cyklu RKZ. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w dziewięciu kategoriach.

Na starcie zawodów stanęło 99 skoczków i skoczkiń którzy konkurowali ze sobą w dziewięciu kategoriach wiekowych. Organizatorem zmagań był klub TJ Frenštát pod Radhoštěm.

SOBOTA, 2.03.2019 r.

RKZ, Chłopcy, 11 – 12 lat (HS 44)

1. Jáchym Hrdina (42,5 m i 41,5 m; 237,8 pkt
2. Jiří Černý (42 m i 41,5 m; 236,7 pkt)
3. Vojtěch Stolarz (39 m i 41,5 m; 225,1 pkt)

RKZ, Dziewczęta, 11 – 12 lat (HS 44)

1. Eva Holmanová (36 m i 34,5 m; 180,1 pkt)
2. Natálie Nejedlová (34 m i 33 m; 168,9 pkt)
3. Edita Škarková (24,5 m i 23 m; 96,5 pkt)

RKZ, Chłopcy, 13 – 14 lat (HS 77)

1. Dominik Bláha (66,5 m i 68,5 m; 212 pkt)
2. David Rygl (69 m i 67,5 m; 211,6 pkt)
3. Lukáš Doležal (66,5 m i 64,5 m; 197,9 pkt)

RKZ, Dziewczęta, 13 – 14 lat (HS 44)

1. Anežka Indráčková (40,5 m i 41,5 m; 233,9 pkt)
2. Karolína Horká (33 m i 32,5 m; 163,6 pkt)

RKZ, Młodzież (HS 77)

1. Jiří Konvalinka (73,5 m i 73,5 m; 244,8 pkt)
2. Petr Vaverka (72,5 m i 74,5 m; 237,8 pkt)
3. Jan Šimek (68 m i 67 m; 210 pkt)

RKZ, Młodzież – dziewczęta (HS 77)

1. Veronika Jenčová (65,5 m i 65,5 m; 193,4 pkt)
2. Tereza Koldovská (59,5 m i 59,5 m; 163,6 pkt)
3. Anna Černá (56 m i 56 m; 145,8 pkt)

RKZ, Juniorzy (HS 106)

1. Petr Vaverka (102,5 m i 107 m; 259 pkt)
2. Sebastian Kellermann (101,5 m i 104,5 m; 250,5 pkt)
3. Radek Rýdl (101 m i 102 m; 249,5 pkt)

RKZ, Kobiety (HS 106)

1. Barbora Blažková (95,5 m i 93,5 m; 218 pkt)
2. Marta Křepelková (84,5 m i 86 m; 180,5 pkt)
3. Simona Weinlichová (79,5 m i 76 m; 144 pkt)

RKZ, Senior (HS 106)

1. Dušan Doležel (99 m i 95 m; 235,5 pkt)
2. František Holík (93 m i 97,5 m; 226,5 pkt)
3. František Slavík (80,5 m i 77 m; 150,5 pkt)

NIEDZIELA, 3.03.2019 r.

Mistrzostwa Czech, Chłopcy, 11 – 12 lat (HS 44)

1. Jáchym Hrdina (40,5 m i 44,5 m; 232 pkt)
2. Jiří Černý (40 m i 39 m; 217,8 pkt)
3. Jakub Šusta (39,5 m i 39,5 m; 216,8 pkt)

RKZ, Dziewczęta, 11 – 12 lat (HS 44)

1. Eva Holmanová (34 m i 35,5 m; 176,4 pkt)
2. Natálie Nejedlová (30,5 m i 32 m; 149,5 pkt)
3. Edita Škarková (24,5 m i 21 m; 89,1 pkt)

Mistrzostwa Czech, Chłopcy, 13 – 14 lat (HS 77)

1. Filip Křenek (71 m i 68,5 m; 223,8 pkt)
2. Dominik Bláha (68,5 m i 68,5 m; 216,8 pkt)
3. David Rygl (68 m i 68,5 m; 215,6 pkt)

Mistrzostwa Czech, Dziewczęta, 13 – 14 lat (HS 77)

1. Anežka Indráčková (43 m i 41,5 m; 234,9 pkt)
2. Karolína Horká (33,5 m i 34 m; 169 pkt)

Mistrzostwa Czech, Młodzież (HS 77)

1. Petr Vaverka (73 m i 73,5 m; 237,1 pkt)
2. Jiří Konvalinka (70 m i 71 m; 227,9 pkt)
3. Jan Šimek (67,5 m i 66 m; 204,9 pkt)

Mistrzostwa Czech, Młodzież – dziewczęta (HS 77)

1. Veronika Jenčová (70,5 m i 66 m; 197,1 pkt)
2. Anna Černá (60 m i 57 m; 159,3 pkt)
3. Tereza Koldovská (56 m i 56,5 m; 146 pkt)

Mistrzostwa Czech, Juniorzy (HS 106)

1. Petr Vaverka (107,5 m i 101 m; 261 pkt)
2. Radek Rýdl (100 m i 95 m; 233,5 pkt)
3. Radek Selcer (97,5 m i 98,5 m; 232,5 pkt)

RKZ, Kobiety (HS 106)

1. Barbora Blažková (94 m i 94 m; 213,5 pkt)
2. Marta Křepelková (77 m i 88,5 m; 170,5 pkt)
3. Simona Weinlichová (77 m i 76,5 m; 138,5 pkt)

RKZ, Senior (HS 106)

1. František Holík (101 m i 95 m; 240 pkt)
2. Dušan Doležel (92 m i 95 m; 219 pkt)
3. Damián Lasota (82 m i 92 m; 187 pkt)

Pełne wyniki zmagań we wszystkich kategoriach

Fotorelacja, sobota

Fotorelacja, niedziela


  • Źródło: czech-ski.com / Własne
  • FOTO: Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku