LGP w Wiśle: Lista startowa kwalifikacji!

0
Wisła Centrum
fot. Kinga Stanaszek

Już dzisiaj o godzinie 18:00 na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle rozpoczną się kwalifikacje do pierwszego konkursu Letniego Grand Prix w sezonie 2019. 

Kwalifikacje oczywiście zostaną poprzedzone serią próbną zaplanowaną na godzinę 16:30. Na liście startowej znajduje się 61 skoczków z 12 krajów, w tym 12 Polaków: Kacper Juroszek (nr 1), Tomasz Pilch (nr 2), Klemens Murańka (nr 3), Andrzej Stękała (nr 4), Aleksander Zniszczoł (nr 5), Paweł Wąsek (nr 22), Maciej Kot (nr 31), Stefan Hula (nr 36), Jakub Wolny (nr 44), Dawid Kubacki (nr 58), Piotr Żyła (nr 59) oraz Kamil Stoch (nr 60).

Lista startowa kwalifikacji do LGP w Wiśle (HS134):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 JUROSZEK Kacper POL 2001
2 PILCH Tomasz POL 2000
3 MURAŃKA Klemens POL 1994
4 STĘKAŁA Andrzej POL 1995
5 ZNISZCZOŁ Aleksander POL 1994
6 IWASA Yuken JAP 1999
7 STURSA Vojtech CZE 1995
8 MALTSEV Kevin EST 2000
9 KYTOSAHO Niko FIN 1999
10 MAKSIMOCZKIN Michaił RUS 1993
11 PETER Dominik SUI 2001
12 TKACZENKO Siergiej KAZ 1999
13 TOCHIMOTO Shohei JAP 1989
14 HAUSWIRTH Sandro SUI 2000
15 POHJOLA Arttu FIN 2001
16 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
17 HUBER Stefan AUT 1994
18 NAZAROW Michaił RUS 1994
19 SCHULER Andreas SUI 1995
20 SCHIFFNER Markus AUT 1992
21 VANCURA Tomas CZE 1996
22 WĄSEK Paweł POL 1999
23 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
24 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
25 BARTOL Tilen SLO 1997
26 AIGRO Artti EST 1999
27 SATO Keiichi JAP 1997
28 JELAR Ziga SLO 1997
29 HAMANN Martin GER 1997
30 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
31 KOT Maciej POL 1991
32 AIGNER Clemens AUT 1993
33 LINDVIK Marius NOR 1998
34 POLASEK Viktor CZE 1997
35 PEDERSEN Robin NOR 1996
36 HULA Stefan POL 1986
37 NAKAMURA Naoki JAP 1996
38 SCHMID Constantin GER 1999
39 TANDE Daniel Andre NOR 1994
40 LANISEK Anze SLO 1996
41 PREVC Peter SLO 1992
42 AALTO Antti FIN 1995
43 SATO Yukiya JAP 1995
44 WOLNY Jakub POL 1995
45 FREITAG Richard GER 1991
46 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
47 PEIER Killian SUI 1995
48 HUBER Daniel AUT 1993
49 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
50 KOUDELKA Roman CZE 1989
51 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
52 LEYHE Stephan GER 1992
53 GEIGER Karl GER 1993
54 ZAJC Timi SLO 2000
55 FORFANG Johann Andre NOR 1995
56 EISENBICHLER Markus GER 1991
57 JOHANSSON Robert NOR 1990
58 KUBACKI Dawid POL 1990
59 ŻYŁA Piotr POL 1987
60 STOCH Kamil POL 1987
61 KRAFT Stefan AUT 1993

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku