Za nami II letnia edycja zawodów LOTOS Cup

0
fot. Anna Chlapek

W zeszły weekend na skoczniach należących do kompleksu Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku rozegrana została II letnia edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – LOTOS Szukamy Następców Mistrza. Na starcie zmagań pojawiło się ponad 200 zawodników i zawodniczek.

SOBOTA, 31.08.2019 r.

Dziecko Młodsze, HS 44
1. Szymon Byrski (43,5 m i 44 m; 247 pkt)
2. Tymoteusz Dyduch (43,5 m i 41,5 m; 239,5 pkt)
3. Jan Krużołek (41,5 m i 42 m; 232,6 pkt)
Dziewczęta, HS 44
1. Pola Bełtowska (43 m i 42 m; 235 pkt)
2. Sara Tajner (42,5 m i 42 m; 233,7 pkt)
3. Zuzanna Rapacz (41 m i 38 m; 211,4 pkt)
Dziecko Starsze, HS 77
1. Daniel Skarka (71 m i 75,5 m; 238,3 pkt)
2. Mikołaj Wantulok (74 m i 67,5 m; 229,1 pkt)
3. Mateusz Mysza (72,5 m i 68 m; 222,2 pkt)
Młodzik, HS 77
1. Marcin Wróbel (78,5 m i 72 m; 249,2 pkt)
2. Jan Rzadkosz (72,5 m i 70 m; 231,5 pkt)
3. Jan Patryk Galica (72 m i 68 m; 224 pkt)
Kobiety, HS 77
1. Wiktoria Przybyła (68,5 m i 63,5 m; 198,8 pkt)
2. Wiktoria Polanowska (59,5 m i 56 m; 151,2 pkt)
3. Marcelina Bełtowska (51 m i 57,5 m; 138,9 pkt)
Junior Młodszy, HS 106
1. Arkadiusz Jojko (100 m i 93,5 m; 231 pkt)
2. Krystian Zygmuntowicz (98,5 m i 95 m; 228 pkt)
3. Michał Martynek (97 m i 94,5 m; 226 pkt)
Junior, HS 106 
1. Szymon Jojko (101 m i 97,5 m; 243 pkt)
2. Jarosław Krzak (97,5 m i 95 m; 232 pkt)
3. Kacper Stosel (100 m i 94 m; 230 pkt)
Senior, HS 106
1. Wiktor Pękala (100 m i 96 m; 235 pkt)
2. Dawid Jarząbek (94 m i 93 m; 219,5 pkt)
3. Paweł Twardosz (94 m i 92,5 m; 217 pkt)

NIEDZIELA, 1.09.2019 r.

Dziecko Młodsze, HS 44
1. Tymoteusz Dyduch (41,5 m i 42,5 m; 234,9 pkt)
2. Tymoteusz Cienciała (42,5 m i 40,5 m; 231,8 pkt)
3. Szymon Byrski (40,5 m i 43 m; 230,1 pkt)
Dziewczęta, HS 44
1. Sara Tajner (41,5 m i 42 m; 231,1 pkt)
2. Pola Bełtowska (40 m i 43 m; 228,8 pkt)
3. Zuzanna Rapacz (39 m i 41,5 m; 215,3 pkt)
Dziecko Starsze, HS 77
1. Kacper Tomasiak (75,5 m i 73,5 m; 241,6 pkt)
2. Mikołaj Wantulok (71,5 m i 73 m; 234,8 pkt)
3. Wojciech Cieślar (70 m i 70,5 m; 222,7 pkt)
Młodzik, HS 77
1. Tymoteusz Amilkiewicz (74,5 m i 71,5 m; 235,4 pkt)
2. Jan Patryk Galica (71 m i 72 m; 228,7 pkt)
3. David Rygl (71 m i 68,5 m; 224,7 pkt)
Kobiety, HS 77
1. Wiktoria Przybyła (67 m i 62 m; 190,1 pkt)
2. Wiktoria Polanowska (55,5 m i 59 m; 147,3 pkt)
3. Marcelina Bełtowska (55 m i 58 m; 142,7 pkt)
Junior Młodszy, HS 106
1. Szymon Zapotoczny (98,5 m i 97,5 m; 236 pkt)
2. Arkadiusz Jojko (95 m i 95 m; 225 pkt)
3. Krystian Zygmuntowicz (94 m i 94,5 m; 217 pkt)
Junior, HS 106
1. Szymon Jojko (101,5 m i 107 m; 259 pkt)
2. Jarosław Krzak (96 m i 99 m; 235 pkt)
3. Krzysztof Kieta (96,5 m i 97,5 m; 232,5 pkt)
Senior, HS 106 
1. Wiktor Pękala (101 m i 101 m; 244 pkt)
2. Dawid Jarząbek (89,5 m i 94,5 m; 210 pkt)
3. Artur Kukuła (89 m i 94 m; 206 pkt)

Pełne wyniki

Fotorelacja – sobota

Fotorelacja – niedziela


  • Źródło: pzn.pl
  • FOTO: Anna Chlapek

 

 

 

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku