Puchar Świata w Wiśle: Karl Geiger najlepszy w kwalifikacjach!

0
103
fot. Kinga Stanaszek

Karl Geiger wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata 2019/2020 w Wiśle. 

Karl Geiger uzyskał w kwalifikacyjnej serii 133 metry. Drugie miejsce zajął Killian Peier (125,5 m), a trzecie Daniel Huber (122 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Ryoyu Kobayashi(118,5 m), Robert Johansson (121 m), Stephan Leyhe (126.5 m), Dawid Kubacki (123,5 m), exequo z nim uplasował się Peter Prevc (125 m), Timi Zajc (121,5 m), Philipp Aschenwald (119,5 m).

Więcej informacji wkrótce…

1
Niemcy
Karl Geiger 133.0 138.6
2
Szwajcaria
Killian Peier 125.5 132.8
3
Austria
Daniel Huber 122.0 128
4
Japonia
Ryoyu Kobayashi 118.5 127.6
5
Norwegia
Robert Johansson 121.0 127.4
6
Niemcy
Stephan Leyhe 126.5 126.9
7
Słowenia
Peter Prevc 125.0 126
7
Polska
Dawid Kubacki 123.0 126
9
Słowenia
Timi Zajc 121.5 124.9
10
Austria
Philipp Aschenwald 119.5 124.3
11
Polska
Kamil Stoch 117.0 122.9
12
Austria
Jan Hoerl 127.0 120.9
13
Austria
Gregor Schlierenzauer 119.5 120.7
13
Niemcy
Markus Eisenbichler 120.5 120.7
15
Japonia
Daiki Ito 118.5 119.4
16
Austria
Stefan Kraft 113.5 118.4
17
Norwegia
Thomas Aasen Markeng 124.0 117.8
18
Japonia
Junshiro Kobayashi 117.0 117.2
19
Polska
Jakub Wolny 116.5 114.9
20
Japonia
Yukiya Sato 116.5 114.3
21
Polska
Piotr Żyła 113.5 113
22
Norwegia
Robin Pedersen 118.0 110.3
23
Niemcy
Moritz Baer 119.5 110.1
24
Słowenia
Rok Justin 120.0 109.6
25
Japonia
Naoki Nakamura 117.0 107.6
26
Polska
Maciej Kot 115.5 107.5
27
Norwegia
Daniel Andre Tande 111.0 107
28
Polska
Stefan Hula 116.0 106.9
29
Norwegia
Marius Lindvik 122.0 106.8
30
Słowenia
Anze Lanisek 111.0 106.6
31
Niemcy
Pius Paschke 116.0 106.1
32
Norwegia
Johann Andre Forfang 114.0 105.9
33
Słowenia
Domen Prevc 110.5 105.8
34
Niemcy
Constantin Schmid 112.0 104.3
35
Niemcy
Richard Freitag 107.5 103.2
36
Finlandia
Eetu Nousiainen 111.5 102.5
37
Finlandia
Andreas Alamommo 116.0 101.9
38
Czechy
Viktor Polasek 114.0 100.5
39
Bułgaria
Vladimir Zografski 109.0 99.9
40
Rosja
Denis Korniłow 114.5 98.9
41
Polska
Paweł Wąsek 113.0 98.5
42
Czechy
Filip Sakala 112.5 97.5
43
Słowenia
Tilen Bartol 112.0 97.4
44
Szwajcaria
Andreas Schuler 113.0 96.9
45
Rosja
Jewgienij Klimow 109.0 95.5
46
Szwajcaria
Gregor Deschwanden 112.0 95.2
48
Szwajcaria
Dominik Peter 111.0 95
48
Rosja
Roman Trofimow 112.0 95
50
Kanada
MacKenzie Boyd-Clowes 109.0 93.9
51
Polska
Klemens Murańka 111.0 93.4
52
Finlandia
Niko Kytosaho 109.5 92.8
53
Kazachstan
Siergiej Tkaczenko 110.0 92.2
54
Czechy
Roman Koudelka 101.0 92
55
Finlandia
Jarkko Maeaettae 107.5 91.1
56
USA
Kevin Bickner 110.5 90.2
57
Rosja
Michaił Nazarow 109.0 89.4
58
Japonia
Noriaki Kasai 103.5 86.7
59
Austria
Michael Hayboeck 100.0 81.6
60
Kanada
Matthew Soukup 102.5 79.8
61
Czechy
Vojtech Stursa 104.0 76.9
62
Kazachstan
Sabyrżan Muminow 103.0 76.4
63
Ukraina
Witalij Kaliniczenko 104.0 76.3
64
Polska
Andrzej Stękała 97.5 73
65
Ukraina
Yevhen Marusiak 99.0 67.9
66
Polska
Kacper Juroszek 95.0 58.5
67
USA
Decker Dean 91.5 40.9
68
Polska
Adam Niżnik 80.0 28.7
69
Słowenia
Anze Semenic 0.0 DSQ
70
Polska
Tomasz Pilch 96.0 DSQ
71
Włochy
Alex Insam 0.0 DSQ

 


  • Źródło: Własne
  • Foto:  Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here