Puchar Świata w Ruce: Daniel Andre Tande najlepszy w pierwszym treningu

0
FOTO: Martyna Malich

Daniel Andre Tande wygrał pierwszy trening przed kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata 2019/2020 w Ruce. 

Daniel Andre Tande wygrał pierwszy trening po skoku na odległość 145,5 metra, na drugiej pozycji uplasował się jego rodak Robert Johansson (137 m), a na trzeciej Peter Prevc (141,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali Marius Lindvik (134,5 m), Daniel Huber (141 m), Markus Eisenbichler (143 m), Johann Andre Forfang (134,5 m), Stefan Kraft (129 m), Tilen Bartol (133 m), Philipp Aschenwald (130,5 m).

Wyniki I treningu przed konkursem PŚ w Ruce (HS142):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 65 TANDE Daniel Andre NOR 145.5 7 84.9 -25.9 140.9
2 55 JOHANSSON Robert NOR 137.0 7 84.8 -17.8 133.7
3 51 PREVC Peter SLO 141.5 9 85.4 -20.4 128.1
4 52 LINDVIK Marius NOR 134.5 7 84.6 -22.8 124.2
5 47 HUBER Daniel AUT 141.0 10 85.6 -23.9 118.2
6 27 EISENBICHLER Markus GER 143.0 12 86.9 -18.1 116.5
7 50 FORFANG Johann Andre NOR 134.5 9 85.7 -21.5 114.4
8 45 KRAFT Stefan AUT 129.0 10 85.6 -9.4 111.1
9 37 BARTOL Tilen SLO 133.0 10 86.0 -19.1 108.6
10 48 ASCHENWALD Philipp AUT 130.5 9 84.8 -20.8 107.9
11 43 PREVC Domen SLO 127.5 10 85.2 -14.7 103.1
12 42 FREITAG Richard GER 131.0 10 85.8 -21.8 102.3
13 49 SATO Yukiya JAP 126.0 9 84.7 -18.7 101.9
14 44 MARKENG Thomas Aasen NOR 126.0 10 85.9 -15.4 99.7
15 33 HAYBOECK Michael AUT 128.0 10 86.0 -19.4 99.3
16 32 WOLNY Jakub POL 126.0 10 85.4 -16.1 99.0
17 29 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 129.5 10 85.6 -23.6 97.8
18 53 NAKAMURA Naoki JAP 118.0 7 84.1 -20.0 97.3
19 20 ZYLA Piotr POL 137.5 14 87.0 -17.0 96.6
20 23 AALTO Antti FIN 129.0 12 86.7 -13.2 96.2
21 41 KOT Maciej POL 125.0 10 85.6 -17.3 96.0
22 46 PEIER Killian SUI 124.0 10 85.3 -15.7 95.8
23 36 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 124.5 10 86.1 -17.8 94.6
24 57 PEDERSEN Robin NOR 113.5 7 84.6 -15.0 94.2
25 54 HOERL Jan AUT 114.0 7 84.3 -16.4 93.7
26 22 SAKALA Filip CZE 129.0 12 86.8 -20.4 89.0
27 26 SEMENIC Anze SLO 125.0 12 86.2 -15.3 86.9
28 59 GEIGER Karl GER 109.5 7 84.8 -16.7 85.3
29 38 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 119.0 10 85.3 -20.2 82.3
30 30 ALAMOMMO Andreas FIN 119.5 10 85.6 -22.3 81.1
31 13 HULA Stefan POL 133.0 16 88.4 -13.6 80.9
31 6 KOUDELKA Roman CZE 132.0 16 87.3 -11.8 80.9
33 63 STOCH Kamil POL 104,5 7 83.5 -13.2 79.8
34 34 NOUSIAINEN Eetu FIN 117.5 10 85.6 -20.8 79.0
35 39 JUSTIN Rok SLO 117.5 10 85.7 -22.2 77.6
36 15 POLASEK Viktor CZE 126.5 14 87.0 -16.8 77.0
37 12 PETER Dominik SUI 132.5 16 88.0 -16.7 76.9
38 64 LANISEK Anze SLO 105.0 7 84.0 -21.4 72.5
39 40 PASCHKE Pius GER 111.5 10 85.2 -18.8 70.2
40 18 MURANKA Klemens POL 124.0 14 86.5 -19.2 70.1
40 16 SCHMID Constantin GER 122.0 14 88.0 -15.6 70.1
42 9 AIGRO Artti EST 127.0 16 87.0 -13.7 70.0
43 8 NAZAROV Mikhail RUS 126.0 16 87.3 -12.1 69.8
44 14 AMMANN Simon SUI 123.0 14 87.2 -17.9 69.6
45 10 SCHULER Andreas SUI 125.0 16 88.0 -13.6 66.5
46 21 BAER Moritz GER 116.5 12 86.2 -20.9 66.0
46 11 LEYHE Stephan GER 125.5 16 88.3 -15.0 66.0
48 19 KASAI Noriaki JAP 116.5 14 86.9 -12.6 63.2
49 4 MAATTA Jarkko FIN 129.5 18 88.3 -14.9 62.2
50 25 INSAM Alex ITA 107.5 12 86.4 -12.3 58.4
51 5 KYTOSAHO Niko FIN 118.0 16 87.3 -11.0 56.5
52 56 KOBAYASHI Junshiro JAP 95.0 7 83.7 -21.3 54.6
53 58 KUBACKI Dawid POL 92.0 7 84.2 -17.7 52.8
54 60 ZAJC Timi SLO 87.0 7 83.7 -14.2 47.3
55 28 BICKNER Kevin USA 94.0 10 85.3 -16.0 41.5
56 1 POHJOLA Arttu FIN 117.0 18 87.3 -13.5 41.1
57 17 LARSON Casey USA 111.0 14 86.9 -25.6 40.3
58 62 KOBAYASHI Ryoyu JAP 85.0 7 83.8 -17.8 40.1
59 61 ITO Daiki JAP 81.5 7 83.8 -11.9 39.7
60 7 SOUKUP Matthew CAN 110.0 16 87.2 -15.0 38.1
61 31 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 83.0 10 84.9 -13.2 24.5
62 35 STURSA Vojtech CZE 88.5 10 85.3 -23.3 24.3
63 2 OJALA Juho FIN 108.0 18 87.6 -16.6 21.8
64 24 NOMME Martti EST 86.0 12 85.7 -14.2 17.8
65 3 VETELAINEN Jonne FIN 71.0 18 87.1 -11.7

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku