Puchar Świata w Ruce: Lista startowa kwalifikacji

0
Kamil Stoch
fot. Aleksandra Wróblewska

Już dzisiaj o godzinie 18:00 rozpoczną się kwalifikacje do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata 2019/2020 na Rukatunturi (HS142) w Ruce.

Na liście startowej kwalifikacji znajduje się 65 skoczków z 15 krajów, w tym siedmiu Polaków: Stefan Hula (nr 13), Klemens Murańka (nr 18), Piotr Żyła (nr 20), Jakub Wolny (nr 32), Maciej Kot (nr 41), Dawid Kubacki (nr 58) oraz Kamil Stoch (nr 63). Kwalifikacje oczywiście zostaną poprzedzone treningiem zaplanowanym na godzinę 16:00.

Lista startowa kwalifikacji do konkursu PŚ w Ruce (HS142):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 POHJOLA Arttu FIN 2001
2 OJALA Juho FIN 1995
3 VETELAINEN Jonne FIN 2000
4 MAATTA Jarkko FIN 1994
5 KYTOSAHO Niko FIN 1999
6 KOUDELKA Roman CZE 1989
7 SOUKUP Matthew CAN 1997
8 NAZAROW Michaił RUS 1994
9 AIGRO Artti EST 1999
10 SCHULER Andreas SUI 1995
11 LEYHE Stephan GER 1992
12 PETER Dominik SUI 2001
13 HULA Stefan POL 1986
14 AMMANN Simon SUI 1981
15 POLASEK Viktor CZE 1997
16 SCHMID Constantin GER 1999
17 LARSON Casey USA 1998
18 MURAŃKA Klemens POL 1994
19 KASAI Noriaki JAP 1972
20 ŻYŁA Piotr POL 1987
21 BAER Moritz GER 1997
22 SAKALA Filip CZE 1996
23 AALTO Antti FIN 1994
24 NOMME Martti EST 1993
25 INSAM Alex ITA 1997
26 SEMENIC Anze SLO 1993
27 EISENBICHLER Markus GER 1991
28 BICKNER Kevin USA 1996
29 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
30 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
31 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
32 WOLNY Jakub POL 1995
33 HAYBOECK Michael AUT 1991
34 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
35 STURSA Vojtech CZE 1995
36 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
37 BARTOL Tilen SLO 1997
38 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1994
39 JUSTIN Rok SLO 1993
40 PASCHKE Pius GER 1990
41 KOT Maciej POL 1991
42 FREITAG Richard GER 1991
43 PREVC Domen SLO 1999
44 MARKENG Thomas Aasen NOR 2000
45 KRAFT Stefan AUT 1993
46 PEIER Killian SUI 1995
47 HUBER Daniel AUT 1993
48 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
49 SATO Yukiya JAP 1995
50 FORFANG Johann Andre NOR 1995
51 PREVC Peter SLO 1992
52 LINDVIK Marius NOR 1998
53 NAKAMURA Naoki JAP 1996
54 HOERL Jan AUT 1998
55 JOHANSSON Robert NOR 1990
56 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
57 PEDERSEN Robin NOR 1996
58 KUBACKI Dawid POL 1990
59 GEIGER Karl GER 1993
60 ZAJC Timi SLO 2000
61 ITO Daiki JAP 1985
62 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996
63 STOCH Kamil POL 1987
64 LANISEK Anze SLO 1996
65 TANDE Daniel Andre NOR 1994

  • Źródło: Własne
  • fot. Aleksandra Wróblewska

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku