Puchar Świata w Ruce: Timi Zajc najlepszy w drugim treningu

0
fot. David Michalski

Timi Zajc wygrał drugi trening przed kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata 2019/2020 w fińskiej Ruce.

Timi Zajc wygrał drugi trening po skoku na odległość 137,5 metra, na drugiej pozycji uplasował się Robert Johansson (140 m), a na trzeciej Dawid Kubacki (137 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Kamil Stoch (136,5 m), Johann Andre Forfang (137 m), Robin Pedersen (135,5 m), Daniel Andre Tande (129,5 m), Stefan Kraft (131 m), Ryoyu Kobayashi (128,5 m), Philipp Aschenwald (128 m).

Wyniki II treningu przed konkursem PŚ w Ruce (HS142):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 60 ZAJC Timi SLO 137.5 10 85.5 -13.1 78.4
2 55 JOHANSSON Robert NOR 140.0 10 85.9 -20.8 75.2
3 58 KUBACKI Dawid POL 137.0 10 85.9 -17.1 73.5
4 63 STOCH Kamil POL 136.5 10 84.8 -19.2 70.5
5 50 FORFANG Johann Andre NOR 137.0 10 85.7 -21.5 69.1
6 57 PEDERSEN Robin NOR 135.5 10 86.1 -20.9 67.0
7 65 TANDE Daniel Andre NOR 129.5 8 85.2 -21.4 66.8
8 45 KRAFT Stefan AUT 131.0 10 85.6 -14.6 65.2
9 62 KOBAYASHI Ryoyu JAP 128.5 10 85.3 -13.1 62.2
10 51 PREVC Peter SLO 127.5 10 85.9 -12.9 60.6
10 48 ASCHENWALD Philipp AUT 128.0 10 85.1 -13.8 60.6
12 20 ZYLA Piotr POL 130.0 10 85.4 -17.6 60.4
13 21 BAER Moritz GER 130.0 10 85.7 -19.9 58.1
14 13 HULA Stefan POL 128.0 10 86.1 -19.5 54.9
15 43 PREVC Domen SLO 125.5 10 85.7 -16.4 53.5
16 23 AALTO Antti FIN 125.5 10 85.5 -17.4 52.5
17 52 LINDVIK Marius NOR 125.0 10 85.5 -17.2 51.8
17 46 PEIER Killian SUI 124.5 10 85.9 -16.3 51.8
19 11 LEYHE Stephan GER 125.5 10 86.2 -18.5 51.4
20 54 HOERL Jan AUT 123.0 10 84.9 -15.4 50.0
21 40 PASCHKE Pius GER 122.0 10 85.3 -14.6 49.0
22 37 BARTOL Tilen SLO 118.5 10 86.2 -9.7 47.6
23 16 SCHMID Constantin GER 125.0 10 86.2 -21.5 47.5
24 27 EISENBICHLER Markus GER 119.0 10 85.7 -12.3 45.9
25 1 POHJOLA Arttu FIN 123.0 10 85.2 -20.1 45.3
26 26 SEMENIC Anze SLO 118.0 10 85.5 -12.3 44.1
27 42 FREITAG Richard GER 118.5 10 85.6 -14.7 42.6
28 14 AMMANN Simon SUI 118.0 10 85.8 -14.5 41.9
29 59 GEIGER Karl GER 117.5 10 86.1 -13.7 41.8
30 44 MARKENG Thomas Aasen NOR 114.5 10 85.8 -10.5 39.6
31 4 MAATTA Jarkko FIN 120.0 10 85.3 -20.9 39.1
32 41 KOT Maciej POL 116.0 10 85.8 -13.8 39.0
33 5 KYTOSAHO Niko FIN 120.0 10 85.2 -21.1 38.9
34 64 LANISEK Anze SLO 116.0 10 85.5 -15.1 37.7
35 10 SCHULER Andreas SUI 118.5 10 85.7 -20.2 37.1
36 53 NAKAMURA Naoki JAP 117.0 10 84.9 -19.2 35.4
37 33 HAYBOECK Michael AUT 112.5 10 85.7 -11.5 35.0
38 56 KOBAYASHI Junshiro JAP 115.5 10 85.1 -17.4 34.5
39 38 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 111.0 10 86.0 -13.3 30.5
40 36 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 107.0 10 86.0 -10.8 25.8
41 29 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 107.5 10 85.4 -13.2 24.3
42 9 AIGRO Artti EST 108.0 10 84.8 -15.7 22.7
43 22 SAKALA Filip CZE 105.5 10 85.4 -11.6 22.3
44 12 PETER Dominik SUI 110.0 10 86.0 -20.5 21.5
45 6 KOUDELKA Roman CZE 109.0 10 85.0 -19.1 21.1
46 25 INSAM Alex ITA 105.0 10 85.2 -13.0 20.0
47 61 ITO Daiki JAP 105.0 10 85.2 -13.9 19.1
48 15 POLASEK Viktor CZE 103.0 10 84.8 -13.0 16.4
49 18 MURANKA Klemens POL 105.5 10 84.9 -18.0 15.9
50 2 OJALA Juho FIN 108.5 10 85.1 -23.9 15.4
51 39 JUSTIN Rok SLO 97.0 10 85.3 -8.8 9.8
52 35 STURSA Vojtech CZE 95.0 10 85.6 -10.6 4.4
53 32 WOLNY Jakub POL 97.0 10 85.1 -15.3 3.3
54 19 KASAI Noriaki JAP 98.0 10 84.8 -18.1 2.3
55 47 HUBER Daniel AUT 90.5 10 85.8 -17.2
55 34 NOUSIAINEN Eetu FIN 95.0 10 85.4 -18.0
55 31 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 83.0 10 85.0 -12.3
55 30 ALAMOMMO Andreas FIN 80.0 10 85.2 -11.8
55 28 BICKNER Kevin USA 93.5 10 85.2 -14.0
55 24 NOMME Martti EST 89.5 10 84.9 -14.7
55 17 LARSON Casey USA 86.5 10 85.2 -18.3
55 8 NAZAROV Mikhail RUS 96.0 10 85.0 -20.0
55 7 SOUKUP Matthew CAN 80.0 10 84.9 -11.7
55 3 VETELAINEN Jonne FIN 79.0 10 84.7 -24.5
49 SATO Yukiya JAP DNS

 


  • Źródło: Własne
  • fot. David Michalski

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku