Puchar Świata w Ruce: Lista startowa kwalifikacji

0
fot. zimbio.com

Już dzisiaj o godzinie 14:45 rozpoczną się kwalifikacje do trzeciego indywidualnego konkursu Pucharu Świata w sezonie 2019/2020.

Na liście startowej znajduje się 65 skoczków z 15 krajów, w tym 7 reprezentantów Polski: Klemens Murańka (nr 8), Jakub Wolny (nr 31), Stefan Hula (nr 35), Maciej Kot (nr 42), Piotr Żyła (nr 47), Dawid Kubacki (nr 57) i Kamil Stoch (nr 61). Pierwsza seria konkursowa została zaplanowana na godzinę 16:30

Lista startowa kwalifikacji do konkursu PŚ w Ruce (HS142):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 VETELAINEN Jonne FIN 2000
2 OJALA Juho FIN 1995
3 POHJOLA Arttu FIN 2001
4 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
5 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
6 AIGRO Artti EST 1999
7 SAKALA Filip CZE 1996
8 MURAŃKA Klemens POL 1994
9 INSAM Alex ITA 1997
10 LEYHE Stephan GER 1992
11 SOUKUP Matthew CAN 1997
12 BAER Moritz GER 1997
13 AALTO Antti FIN 1995
14 LARSON Casey USA 1998
15 POLASEK Viktor CZE 1997
16 KASAI Noriaki JAP 1972
17 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
18 KOUDELKA Roman CZE 1989
19 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
20 BICKNER Kevin USA 1996
21 SCHULER Andreas SUI 1995
22 NOMME Martti EST 1993
23 NAZAROW Michaił RUS 1994
24 MAATTA Jarkko FIN 1994
25 STURSA Vojtech CZE 1995
26 HAYBOECK Michael AUT 1991
27 SEMENIC Anze SLO 1993
28 BARTOL Tilen SLO 1997
29 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
30 JUSTIN Rok SLO 1993
31 WOLNY Jakub POL 1995
32 PETER Dominik SUI 2001
33 SCHMID Constantin GER 1999
34 EISENBICHLER Markus GER 1991
35 HULA Stefan POL 1986
36 KYTOSAHO Niko FIN 1999
37 PEIER Killian SUI 1995
38 AMMANN Simon SUI 1981
39 SATO Yukiya JAP 1995
40 FORFANG Johann Andre NOR 1995
41 PASCHKE Pius GER 1990
42 KOT Maciej POL 1991
43 PREVC Peter SLO 1992
44 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 1990
45 LINDVIK Marius NOR 1998
46 NAKAMURA Naoki JAP 1996
47 ŻYŁA Piotr POL 1987
48 FREITAG Richard GER 1991
49 JOHANSSON Robert NOR 1990
50 PREVC Domen SLO 1999
51 MARKENG Thomas Aasen NOR 2000
52 PEDERSEN Robin NOR 1996
53 KOBAYASHI Junshiro JAP 1991
54 ITO Daiki JAP 1985
55 HOERL Jan AUT 1998
56 HUBER Daniel AUT 1993
57 KUBACKI Dawid POL 1990
58 KRAFT Stefan AUT 1993
59 GEIGER Karl GER 1993
60 ZAJC Timi SLO 2000
61 STOCH Kamil POL 1987
62 KOBAYASHI Ryoyu JAP 1996
63 ASCHENWALD Philipp AUT 1995
64 LANISEK Anze SLO 1996
65 TANDE Daniel Andre NOR 1994

  • Źródło: Własne
  • fot. zimbio.com

Dodaj komentarz w połączeniu z profilem na Facebooku