Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie: Pius Paschke najlepszy w serii próbnej!

0
99
FOTO: Martyna Malich

Pius Paschke wygrał serię próbną przed dzisiejszym inauguracyjnym konkursem 68. Turnieju Czterech Skoczni.

Pius Paschke oddał skok na odległość 135 metrów. Na drugiej pozycji uplasował się Peter Prevc (133 m), który stracił do Niemca 0,4 punktu. Trzecie miejsce zajął Markus Eisenbichler, który uzyskał 128 metrów.

Wyniki serii próbnej TCS w Oberstdorfie (HS137):
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h komp. nota
1 14 PASCHKE Pius GER 135.0 15 90.7 7.2 90.5
2 41 PREVC Peter SLO 133.0 13 90.4 3.0 90.1
3 6 GEIGER Karl GER 129.5 13 90.6 7.1 87.9
3 5 EISENBICHLER Markus GER 128.0 13 90.3 9.8 87.9
3 4 KOBAYASHI Ryoyu JAP 128.5 13 90.2 8.9 87.9
6 13 KUBACKI Dawid POL 134.0 15 91.3 5.7 87.2
7 38 HAYBOECK Michael AUT 133.5 15 91.0 4.8 85.4
8 22 STOCH Kamil POL 128.5 14 90.1 8.2 83.5
9 20 ITO Daiki JAP 129.0 15 90.8 9.7 82.2
10 31 JOHANSSON Robert NOR 128.0 15 91.0 10.7 81.4
11 35 LANISEK Anze SLO 131.0 15 91.0 4.8 80.9
12 10 ASCHENWALD Philipp AUT 127.0 13 89.9 4.4 80.7
12 7 LINDVIK Marius NOR 125.0 13 90.2 8.0 80.7
14 12 KOUDELKA Roman CZE 125.0 13 89.7 7.3 80.0
15 1 KRAFT Stefan AUT 122.0 13 90.3 11.0 78.3
16 3 LEYHE Stephan GER 124.0 13 90.4 6.5 77.4
17 9 ZYLA Piotr POL 125.5 13 90.1 3.4 77.0
18 11 SCHMID Constantin GER 124.5 13 90.7 4.1 75.9
19 42 HAARE Anders NOR 124.5 13 90.2 3.1 74.9
20 19 FORFANG Johann Andre NOR 124.0 15 91.0 9.3 72.8
21 8 PREVC Domen SLO 120.5 13 90.0 6.0 70.6
22 49 TAKEUCHI Taku JAP 117.0 13 90.3 11.8 70.1
22 32 NAKAMURA Naoki JAP 121.0 15 90.6 12.0 70.1
24 23 KOT Maciej POL 119.0 14 90.4 11.5 69.7
24 2 KOBAYASHI Junshiro JAP 116.5 13 89.8 12.3 69.7
26 45 RAIMUND Philipp GER 118.0 13 89.8 9.1 69.2
26 17 HAMANN Martin GER 122.0 15 90.6 9.3 69.2
28 46 TANDE Daniel Andre NOR 117.5 13 90.1 8.8 68.0
29 50 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 116.0 13 90.3 10.1 66.6
29 27 HOERL Jan AUT 119.0 14 90.0 8.4 66.6
31 43 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 118.0 13 89.5 6.1 66.2
32 30 HULA Stefan POL 121.0 15 90.7 7.4 65.5
33 26 KLIMOV Evgeniy RUS 118.5 14 90.3 8.1 65.4
34 15 AMMANN Simon SUI 117.5 15 90.2 10.1 61.9
35 39 BICKNER Kevin USA 115.0 13 90.0 6.4 61.1
36 33 ROTH Luca GER 119.0 15 91.0 6.1 60.6
37 40 PEIER Killian SUI 117.0 13 90.1 1.8 60.1
38 25 ZAJC Timi SLO 115.0 14 89.9 8.2 59.2
39 37 VASSILIEV Dmitriy RUS 119.0 15 90.4 4.6 59.1
40 24 PEDERSEN Robin NOR 115.0 14 90.7 7.4 58.4
41 36 TKACHENKO Sergey KAZ 115.0 15 90.1 10.5 57.8
42 18 AALTO Antti FIN 112.5 15 90.7 14.4 57.2
43 21 WOLNY Jakub POL 116.0 15 90.5 7.1 56.2
44 29 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 110.0 14 90.0 10.8 52.8
45 34 BAER Moritz GER 111.5 15 90.6 11.1 52.1
46 48 BARTOL Tilen SLO 105.0 13 90.1 10.8 47.5
47 47 RINGEN Sondre NOR 103.0 13 89.2 11.5 44.6
48 28 POLASEK Viktor CZE 104.0 14 90.1 8.9 40.1
49 44 PETER Dominik SUI 102.0 13 90.2 5.6 36.9
16 SATO Yukiya JAP DNS

 


  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here