PŚ Rasnov 2020: 57 zawodników na liście startowej!

0
139
www.skisprungschanze.com

Już o godzinie 12:00 czasu Polskiego rozpoczną się kwalifikacje do piątkowego konkursu na skoczni HS97. W kwalifikacjach wystartuje 7 reprezentantów Polski.

W dniach 20-22 lutego w Rumunii odbędą się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. W piątek o godzinie 14 rozegra się konkurs indywidualny, natomiast w sobotę o godzinie 12:44, wcześniej tego samego dnia zostaną rozegrane kwalifikacje.

Przypomnijmy że zawody rozgrywane wyjątkowo od czwartku do soboty, będą debiutem Rasnova w Pucharze Świata. Dzisiejsze kwalifikacje będą transmitowane na kanale TVP Sport, aplikacji mobilnej TVP STREAM i za pośrednictwem strony internetowej Sport.tvp.pl.

Program zawodów:

Program zawodów:
Godzina Wydarzenie Transmisja
Czwartek, 20.02.2020
10:30 Oficjalny trening
12:00 Kwalifikacje TVP Sport
Piątek, 21.02.2020
13:00 Seria próbna
14:00 Pierwsza seria konkursowa TVP1, TVP Sport
Sobota, 22.02.2020
11:00 Kwalifikacje
12:45 Pierwsza seria konkursowa TVP1, TVP Sport

Lista startowa dzisiejszych kwalifikacji:

Lista startowa kwalifikacji PŚ w Rasnovie (HS97); 20.02.2020
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 TOCHIMOTO Shohei 1989
2 SOUKUP Matthew 1997
3 WĄSEK Paweł 1999
4 MANKOW Ilja 2003
5 CACINA Daniel Andrei 2001
6 URLAUB Andrew 2001
7 MARUSIAK Jewhen 2000
8 CECON Federico 1994
9 GRANERUD Halvor Egner 1996
10 SADREJEW Danił 2003
11 KOZISEK Cestmir 1991
12 FREUND Severin 1988
13 STURSA Vojtech 1995
14 WATANABE Hiroaki 1991
15 KALINICZENKO Witalij 1993
16 MUMINOW Sabirżan 1994
17 NAZAROW Michaił 1994
18 ZNISZCZOŁ Aleksander 1994
19 MURAŃKA Klemens 1994
20 SCHULER Andreas 1995
21 PETER Dominik 2001
22 TKACZENKO Siergiej 1999
23 DESCHWANDEN Gregor 1991
24 HAARE Anders 1999
25 HUBER Stefan 1994
26 IWASA Yuken 1999
27 POLASEK Viktor 1997
28 TEPES Jurij 1989
29 TAKEUCHI Taku 1987
30 JUSTIN Rok 1993
31 ZOGRAFSKI Władimir 1993
32 JELAR Ziga 1997
33 WOLNY Jakub 1995
34 PREVC Cene 1996
35 KLIMOW Jewgienij 1994
36 AALTO Antti 1995
37 PEDERSEN Robin 1996
38 EISENBICHLER Markus 1991
39 KOUDELKA Roman 1989
40 HOERL Jan 1998
41 PEIER Killian 1995
42 HAYBOECK Michael 1991
43 SCHLIERENZAUER Gregor 1990
44 PASCHKE Pius 1990
45 SCHMID Constantin 1999
46 HUBER Daniel 1993
47 ASCHENWALD Philipp 1995
48 FORFANG Johann Andre 1995
49 ŻYŁA Piotr 1987
50 TANDE Daniel Andre 1994
51 PREVC Peter 1992
52 LEYHE Stephan 1992
53 LINDVIK Marius 1998
54 STOCH Kamil 1987
55 KUBACKI Dawid 1990
56 GEIGER Karl 1993
57 KRAFT Stefan 1993

  • Źródło: własne
  • Foto: skisprungschanze.co

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here